Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
2022-07-21 | 2022-07-24
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 4x+MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10865 Yemelianov Platon 2007
11126 Maćkowiak Filip 2006
10863 Jaworski Igor 2007
10650 Gutowski Bartłomiej 2006
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Nieradka .
2
AZS UMK Toruń
10419 Tymuła Kacper 2007
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
11349 Barański Tomasz 2006
10746 Mirowski Kacper 2007
10370 Wachnicka Julia 2006
Wiśniewski S.
3
BTW Bydgoszcz
11004 Ziomkowski Damian 2007
10690 Habel Marcel 2007
11462 Górnikiewicz Mikołaj 2006
10946 Kulczyk Antoni 2007
11502 Hatłas Eliza 2007
Zgorzelak M.
4
Gedania Gdańsk
11484 Mashovets Mykola 2007
11199 Romanowski Bartosz 2007
11189 Owczarczyk Jerzy 2007
11193 Stanulewicz Michał 2007
11196 Łojewski Kajetan 2007
Łasicki M. Rychert M.
5
Unia Tczew
10509 Grzesiński Miłosz 2007
10619 Witka Antoni 2007
10970 Pawełek Mateusz 2007
10516 Turzyński Dawid 2006
10620 Butlewska Natalia 2007
Grubich M.
6
AZS AWF Kraków
11422 Krashevskyi Ivan 2007
11264 Wawrzyk Konrad 2006
10105 Pilch Aleksander 2006
10104 Migo Szymon 2006
11163 Łannik Filip 2006
Wydrych P.
7
LOTTO Bydgostia
11250 Affelski Mateusz 2006
11334 Kopeć Antoni 2007
11259 Gralewski Bartosz 2006
11332 Łopacki Jakub 2006
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bernatajtys D. Czubak T.
8
LOTTO Bydgostia
10738 Gutkowski Michał 2006
11325 Mizera Stanisław 2006
11324 Janicki Szymon 2006
10836 Neumann Paweł 2006
11501 Wisniewska Julia 2007
Bełka - Siemion A. Czubak T. Strychalski T.
9
LOTTO Bydgostia
11506 Kończał Szymon 2007
11500 Deliński Jakub 2007
11499 Piekarz Wiktor 2007
11491 Suchacki Kacper 2007
11490 Sądowski Adam 2007
Bernatajtys D.
2 4-KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10095 Gawrysiak Joanna 2006
10871 Cieśla Zofia 2007
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
Kaczmarek M.
2
AZS UMK Toruń
10616 Lewandowska Nicola 2006
10421 Karpińska Natalia 2006
10425 Paczesna Marta 2006
10749 Żuralska Maja 2006
Wiśniewski S. Krymski R.
3
MKS Dwójka Warszawa
11026 Dębowska Kinga 2006
11423 Pawłowska Lena 2006
10591 Zawiślak Helena 2007
11024 Zielińska Zuzanna 2007
Durjasz A.
4
UKS Szóstka
10576 Bulińska Celina 2007
10670 Nestorowicz Dominika 2007
10708 Mańkowska Lena 2006
10622 Szczawińska Julia 2007
Pszczółkowski P.
5
UKS Szóstka
10576 Bulińska Celina 2007
10670 Nestorowicz Dominika 2007
10708 Mańkowska Lena 2006
10622 Szczawińska Julia 2007
Pszczółkowski P.
6
LOTTO Bydgostia
10723 Runge Natalia 2006
11172 Budzińska Laura 2006
10266 Gościńska Maria 2006
10977 Słowińska Róża 2006
Dziekoński R. Czubak T.
3 2-MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10547 Kusz Daniel 2007
10546 Jakubczak Rafał 2007
Zastawa-Schodowska P.
2
AZS AWFiS Gdańsk
11363 Bąk Oscar 2006
11087 Konopka Tymon 2007
Pszczółkowski P.
3
AZS UMK Toruń
10415 Kowalski Mikołaj 2006
10414 Biegniewski Jakub 2006
Wiśniewski S.
4
Drakkar Gdańsk
10989 Miszkiewicz Hubert 2006
10712 Kossakowski Stanisław 2006
Bykowski T. Sobczak A.
5
Zawisza Bydgoszcz
11465 Dombrowski Kamil 2006
10244 Matulewicz Remigiusz 2006
6
UKS Puma Ostróda
10568 Korohoda Daniel 2006
11116 Wojtania Filip Franciszek 2007
Stępka A.
7
LOTTO Bydgostia
11254 Pastalski Piotr 2006
10272 Sobkowiak Paweł 2006
Czubak T.
4 2xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006
10659 Woźniak Lena 2006
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
2
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
11060 Kamińska Antonina 2007
3
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007
10873 Mermela Aleksandra 2007
Świętek M.
4
UKS 93 Kraków
11003 Widz Julia 2007
11001 Gosztyła Laura 2007
Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
5
AZS Wratislavia
11033 Szwiec Iga 2006
10643 Papała Małgorzata 2006
Szymerowski W.
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10550 Bilińska Zofia 2007
10233 Bilińska Hanna 2006
Zastawa-Schodowska P.
7
Drakkar Gdańsk
10128 Boczkowska Ada 2006
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006
Bykowski T. Sobczak A.
8
MKS Dwójka Warszawa
11022 Gęborek Antonina 2007
11020 Filipska Franciszka 2006
Durjasz A.
9
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007
10553 Głód Barbara 2007
Gancarz E.
10
Wisła Grudziądz
10609 Tomaszewska Antonina 2007
10327 Jabłońska Weronika 2006
Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
11
WTW Włocławek
11312 Mrówczyńska Lena 2007
10664 Garbarczyk Julia 2006
Gabryelewicz K.
12
KTW Kalisz
AZS UMK Toruń
10038 Bajerska Joanna 2006
10420 Graczkowska Julia 2007
Wiśniewski S.
5 4+MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
10381 Binek Cezary 2007
10563 Indraszczyk Filip 2007
10379 Wódka Kacper 2007
10045 Kobyłka Cezary 2006
11456 Karbowski Rafał 2007
Trzmiel M.
2
AZS Szczecin
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
10541 Bortkiewicz Oliver 2007
10551 Kukier Jan 2007
11052 Fiłka Mikołaj 2006
11314 Nowicka Justyna 2006
Fiłka T.
3
WTW Warszawa
11108 Binkiewicz Wojciech 2007
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
10296 Aniserowicz Filip 2006
10688 Matusiak Bartosz 2007
11457 Rojek Sławomir 2006
Brodziak D.
4
LOTTO Bydgostia
11173 Kraśniewski Maksymilian 2006
10835 Raniszewski Marcin 2006
11012 Mikulski Mateusz 2006
11171 Tworek Kacper 2006
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bernatajtys D. Czubak T. Strychalski T.
5
WTW Warszawa
10295 Koszalski Jan 2006
10292 Łyczykowski Igor 2006
11458 Rozdejczer Tomasz 2006
11498 Skopowski Sean 2006
11036 Kłos Weronika 2008
Brodziak D.
6 2-KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10417 Przedmojska Zofia 2006
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
Wiśniewski S.
2
UKS Milenium Wrocław
11128 Piecuch Oliwia 2006
10552 Żyła Julia 2006
Gancarz E.
3
WRC Warszawa
10156 Juraszyńska Maryla 2006
10155 Juraszyńska Manula 2006
Sakowski A.
4
WTW Warszawa
10251 Kubik Wiktoria 2006
10655 Kordek Alicja 2007
Całka A.
7 4x+KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10658 Trzmiel Anna 2006
10754 Cuperek Amelia 2007
11201 Rybak Maja 2007
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Abrahamczyk P. Kaczmarek M.
2
AZS UMK Toruń
10418 Norkowska Nikola 2006
11348 Stalkowska Hanna 2007
11346 Runowska Klaudia 2007
10370 Wachnicka Julia 2006
11342 Tokarz Karolina 2007
Wiśniewski S.
3
BTW Bydgoszcz
10185 Kwaśniewska Maja 2006
10947 Słaboszewska Milena 2006
10523 Sosokal Karolina 2007
10692 Latos Wiktoria 2007
11502 Hatłas Eliza 2007
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
4
BTW Bydgoszcz
10674 Tomsa Dominika 2007
11369 Feter Jagoda 2006
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
11367 Jankowska Wiktoria 2007
11450 Olstowska Maja 2009
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
5
UKS Szóstka
11094 Mitura Marta 2007
10682 Grygiel Marlena 2007
11362 Rzepka Julia 2007
10618 Jażdżewska Amelia 2007
10704 Wincełowicz Natalia 2007
Pszczółkowski P.
6
Unia Tczew
10969 Werenczak Klaudia 2007
10621 Brzoskowska Wiktoria 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
10514 Zawitowska Otylia 2007
10620 Butlewska Natalia 2007
Grubich M.
7
WTW Warszawa
10581 Kołakowska Gabriela 2007
10656 Kaleta Laura 2007
10250 Bodzan Zofia 2006
10263 Zawadzka Hanna 2006
11006 Tereszczuk Julia 2006
Całka A.
8
LOTTO Bydgostia
11257 Kempińska Nikola 2007
11252 Golas Martyna 2006
10651 Nowicka Karolina 2006
11253 Malcherczyk Emma 2006
11490 Sądowski Adam 2007
Bernatajtys D. Czubak T.
9
LOTTO Bydgostia
11494 Florczak Zuzanna 2007
11496 Tonder Maja 2007
11497 Zawadewicz Narina 2007
11495 Rydyńska Agnieszka 2007
11501 Wisniewska Julia 2007
Bełka - Siemion A.
8 2xMJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
10017 Narożny Aleks 2006
Nieradka .
2
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006
9462 Kalinowski Wojciech 2006
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
3
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006
10685 Ratajak Franciszek 2007
Świętek M.
4
AZS Szczecin
11432 Piersztel Daniel Phillip 2006
10098 Błach Wiktor 2006
Kowalczyk R.
5
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
10644 Malon Kajetan 2007
Szymerowski W.
6
AZS Wratislavia
11053 Tatarek Tobiasz 2007
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W.
7
AZS Wratislavia
11035 Lubiszewski Jakub 2007
11479 Hołda Jan 2007
Szymerowski W.
8
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10259 Obarzanek Adam 2006
10228 Tarasiuk Hubert 2006
Zastawa-Schodowska P.
9
AZS UMK Toruń
11186 Paciorkowski Igor 2006
10746 Mirowski Kacper 2007
Wiśniewski S.
10
Drakkar Gdańsk
11216 Matczak Maksym 2007
10714 Ulejczyk Miłosz 2007
Bykowski T. Sobczak A.
11
KW PEGAZ Wrocław
10281 Rydel Tymon 2006
10212 Syposz Dominik 2006
Gancarz P.
12
MKS Dwójka Warszawa
11016 Bielawski Daniel 2006
10589 Lorenc Jan 2006
Suchocki J.
13
Unia Tczew
11307 Lewczuk Oskar 2006
10517 Turzyński Filip 2006
Grubich M.
14
MOS Ełk
10696 Kleban Jakub 2006
10697 Sobolewski Gabriel 2006
15
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006
11100 Barański Błażej 2007
16
WRC Warszawa
11505 Adao Filip 2007
11504 Foltin Antoni 2006
Sakowski A.
17
LOTTO Bydgostia
10700 Zieliński Adam 2006
10307 Chabowski Kamil 2006
Dziekoński R. Czubak T.
18
LOTTO Bydgostia
10990 Gnap Igor 2007
10653 Stejuk Jan 2007
Lemańczyk L.
19
LOTTO Bydgostia
11084 Gasiuk Roman 2006
10907 Kawka Mateusz 2006
Strychalski T.
9 4+KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
11112 Ratuszna Zuzanna 2007
10871 Cieśla Zofia 2007
10755 Grygiel Maria 2007
10756 Kasprzak Lena 2007
10885 Chrobocińska Magdalena 2008
Kaczmarek M.
2
AZS UMK Toruń
10417 Przedmojska Zofia 2006
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
10425 Paczesna Marta 2006
10749 Żuralska Maja 2006
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
Wiśniewski S. Krymski R.
3
UKS Milenium Wrocław
11128 Piecuch Oliwia 2006
10552 Żyła Julia 2006
11038 Bala Weronika 2007
10553 Głód Barbara 2007
11468 Piecuch Blanka 2008
Gancarz E.
4
UKS Szóstka
10622 Szczawińska Julia 2007
10708 Mańkowska Lena 2006
10670 Nestorowicz Dominika 2007
10618 Jażdżewska Amelia 2007
10576 Bulińska Celina 2007
Pszczółkowski P.
10 4-MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
11455 Zawarski Adam 2006
10381 Binek Cezary 2007
10379 Wódka Kacper 2007
10045 Kobyłka Cezary 2006
Trzmiel M.
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10259 Obarzanek Adam 2006
10547 Kusz Daniel 2007
10546 Jakubczak Rafał 2007
10228 Tarasiuk Hubert 2006
Zastawa-Schodowska P.
3
AZS UMK Toruń
10415 Kowalski Mikołaj 2006
10414 Biegniewski Jakub 2006
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
10419 Tymuła Kacper 2007
Wiśniewski S.
4
Drakkar Gdańsk
10543 Mokrzyński Jan 2007
10542 Bogdanowicz Mikołaj 2006
10712 Kossakowski Stanisław 2006
10989 Miszkiewicz Hubert 2006
Bykowski T. Sobczak A.
11 1xMJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka .
2
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
3
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
4
AZS AWF Poznań
11127 Wróblewski Jacek 2006
5
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Świętek M.
6
UKS 93 Kraków
11321 Studencki Sławomir 2007 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
7
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006 Kowalczyk R.
8
AZS Wratislavia
11035 Lubiszewski Jakub 2007 Szymerowski W.
9
AZS AWFiS Gdańsk
11087 Konopka Tymon 2007 Pszczółkowski P.
10
AZS AWFiS Gdańsk
11088 Topij Tymon 2007 Pszczółkowski P.
11
CHTW Chełmża
10632 Zaporowicz Nikodem 2006 Bator M. Mattik M.
12
Drakkar Gdańsk
11216 Matczak Maksym 2007 Bykowski T. Sobczak A.
13
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P.
14
KW PEGAZ Wrocław
10281 Rydel Tymon 2006 Gancarz P.
15
MKS Dwójka Warszawa
11015 Jastrzębski Michał 2006 Suchocki J.
16
PTW Płock
11179 Sobieszek Wiktor 2007 Karolak J.
17
PTW Płock
10932 Śmigrocki Karol 2007 Karolak J.
18
Zawisza Bydgoszcz
10244 Matulewicz Remigiusz 2006
19
MOS Ełk
11467 Czernawski Anton 2007
20
AZS AWF Kraków
11163 Łannik Filip 2006 Wydrych P.
21
WTW Włocławek
11100 Barański Błażej 2007
22
WTW Włocławek
10667 Śliwiński Wojciech 2006
23
WRC Warszawa
11503 Pietraszewski Jędrzej 2006 Sakowski A.
24
UKS Puma Ostróda
10721 Olszewski Jakub 2006 Stępka A.
25
LOTTO Bydgostia
11107 Pranczk Leon 2007 Lemańczyk L.
12 4x-KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10658 Trzmiel Anna 2006
10754 Cuperek Amelia 2007
11201 Rybak Maja 2007
10309 Gąsiorowska Ewa 2006
Abrahamczyk P. Kaczmarek M.
2
MKS Dwójka Warszawa
11026 Dębowska Kinga 2006
11423 Pawłowska Lena 2006
10591 Zawiślak Helena 2007
11024 Zielińska Zuzanna 2007
Durjasz A.
3
UKS Szóstka
10704 Wincełowicz Natalia 2007
11362 Rzepka Julia 2007
10682 Grygiel Marlena 2007
10618 Jażdżewska Amelia 2007
Pszczółkowski P.
4
Unia Tczew
10969 Werenczak Klaudia 2007
10621 Brzoskowska Wiktoria 2007
10513 Lesińska Zuzanna 2007
10514 Zawitowska Otylia 2007
Grubich M.
5
WTW Warszawa
11006 Tereszczuk Julia 2006
10581 Kołakowska Gabriela 2007
10250 Bodzan Zofia 2006
10263 Zawadzka Hanna 2006
Całka A.
13 8+KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10420 Graczkowska Julia 2007
10421 Karpińska Natalia 2006
10616 Lewandowska Nicola 2006
10418 Norkowska Nikola 2006
11348 Stalkowska Hanna 2007
10370 Wachnicka Julia 2006
11342 Tokarz Karolina 2007
11346 Runowska Klaudia 2007
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
Wiśniewski S. Krymski R.
2
BTW Bydgoszcz
10185 Kwaśniewska Maja 2006
10947 Słaboszewska Milena 2006
10523 Sosokal Karolina 2007
10692 Latos Wiktoria 2007
11369 Feter Jagoda 2006
11367 Jankowska Wiktoria 2007
10679 Harasimowicz Olimpia 2007
10674 Tomsa Dominika 2007
11502 Hatłas Eliza 2007
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
3
LOTTO Bydgostia
11257 Kempińska Nikola 2007
11252 Golas Martyna 2006
11172 Budzińska Laura 2006
11253 Malcherczyk Emma 2006
10977 Słowińska Róża 2006
10266 Gościńska Maria 2006
10651 Nowicka Karolina 2006
10723 Runge Natalia 2006
11364 Miszczyk Aragon 2008
Dziekoński R. Czubak T.
14 1xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
10659 Woźniak Lena 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
2
Polonia Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
3
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006
4
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007
5
KW 1904 Poznań
11045 Szymoniak Wiktoria 2007 Świętek M.
6
UKS 93 Kraków
11001 Gosztyła Laura 2007 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
7
UKS 93 Kraków
11003 Widz Julia 2007 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
8
AZS Szczecin
10540 Sosnowska Julia 2006 Fiłka T.
9
AZS Wratislavia
10643 Papała Małgorzata 2006 Szymerowski W.
10
BKW Bydgoszcz
10997 Olszewska Patrycja 2006 Zaporski T.
11
Drakkar Gdańsk
10128 Boczkowska Ada 2006 Bykowski T. Sobczak A.
12
Drakkar Gdańsk
10053 Syrytczyk Wiktoria 2006 Bykowski T. Sobczak A.
13
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J.
14
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007 Karolak J.
15
UKS Szóstka
11094 Mitura Marta 2007 Pszczółkowski P.
16
WIR Iława
10190 Ryś Bogumiła 2006 Pierczyński P. Stypiński G.
17
Zawisza Bydgoszcz
11055 Siewkowska Marcelina 2007
18
WTW Włocławek
10664 Garbarczyk Julia 2006
19
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006 Wiśniewski S.
20
WTW Warszawa
10655 Kordek Alicja 2007 Całka A.
21
LOTTO Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006 Bełka - Siemion A. Dziekoński R.
15 4x-MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10865 Yemelianov Platon 2007
11126 Maćkowiak Filip 2006
10650 Gutowski Bartłomiej 2006
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
Nieradka .
2
AZS Wratislavia
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006
11053 Tatarek Tobiasz 2007
10644 Malon Kajetan 2007
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006
Szymerowski W.
3
BTW Bydgoszcz
11004 Ziomkowski Damian 2007
10690 Habel Marcel 2007
10946 Kulczyk Antoni 2007
11462 Górnikiewicz Mikołaj 2006
4
Gedania Gdańsk
11484 Mashovets Mykola 2007
11199 Romanowski Bartosz 2007
11189 Owczarczyk Jerzy 2007
11193 Stanulewicz Michał 2007
Łasicki M. Rychert M.
5
Unia Tczew
10509 Grzesiński Miłosz 2007
10619 Witka Antoni 2007
10970 Pawełek Mateusz 2007
10516 Turzyński Dawid 2006
Grubich M.
6
AZS AWF Kraków
11422 Krashevskyi Ivan 2007
11264 Wawrzyk Konrad 2006
10105 Pilch Aleksander 2006
10104 Migo Szymon 2006
Wydrych P.
7
WRC Warszawa
11504 Foltin Antoni 2006
11507 Chełkowski Kosma 2006
11508 Roratowski Aleksander 2006
11505 Adao Filip 2007
Sakowski A.
8
LOTTO Bydgostia
10653 Stejuk Jan 2007
10990 Gnap Igor 2007
10700 Zieliński Adam 2006
10307 Chabowski Kamil 2006
Dziekoński R. Czubak T. Lemańczyk L.
9
LOTTO Bydgostia
11250 Affelski Mateusz 2006
11334 Kopeć Antoni 2007
11259 Gralewski Bartosz 2006
11332 Łopacki Jakub 2006
Czubak T.
16 8+MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
11051 Postawa Bartosz 2006
10720 Król Fabian 2007
10539 Woźny Marcel 2007
10912 Filinowicz Piotr 2007
11315 Kotkowiak Bartosz 2006
10541 Bortkiewicz Oliver 2007
10551 Kukier Jan 2007
11052 Fiłka Mikołaj 2006
11314 Nowicka Justyna 2006
Fiłka T.
2
WTW Warszawa
10292 Łyczykowski Igor 2006
11111 Zakrzewski Olivier 2007
11043 Grużewski Kamil 2006
11498 Skopowski Sean 2006
10290 Niemczyk Bartłomiej 2006
11108 Binkiewicz Wojciech 2007
10688 Matusiak Bartosz 2007
10296 Aniserowicz Filip 2006
11457 Rojek Sławomir 2006
Brodziak D.
3
LOTTO Bydgostia
11254 Pastalski Piotr 2006
10906 Dominas Natan 2006
10836 Neumann Paweł 2006
10272 Sobkowiak Paweł 2006
11173 Kraśniewski Maksymilian 2006
10835 Raniszewski Marcin 2006
11012 Mikulski Mateusz 2006
11171 Tworek Kacper 2006
11364 Miszczyk Aragon 2008
Bernatajtys D. Czubak T. Strychalski T.