ENEA Mistrzostwa Polski Juniorów
2022-07-15 | 2022-07-17
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 2-KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
10445 Szwonka Angelika 2004
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
Pszczółkowski P.
2
AZS UMK Toruń
11347 Przygoda Zofia 2005
9531 Dąbrowska Gabriela 2005
Robaszkiewicz A.
3
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
10411 Lipertowicz Weronika 2004
Robaszkiewicz A.
4
UKS Milenium Wrocław
10078 Wójcik Julia 2005
10077 Wójcik Amelia 2005
Gancarz E.
5
WTW Włocławek
9359 Klasińska Weronika 2004
9360 Klasińska Wiktoria 2004
Gabryelewicz K.
6
LOTTO Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
Dziekoński R.
2 1xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
2
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P.
4
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
5
Polonia Poznań
9457 Kaczmarek Zuzanna 2004 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
6
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004 Rewers M.
7
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Rewers M.
8
AZS AWF Kraków
10114 Szczęch Emilia 2005 Wójcik - Pietruszka I.
9
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005 Kowalczyk R.
10
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 Kowalczyk R.
11
AZS AWFiS Gdańsk
11085 Michałowska Maja 2005 Petrykowski A. Pszczółkowski P.
12
BTW Bydgoszcz
10149 Dolska Emilia 2005 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
13
Drakkar Gdańsk
11215 Kuzora Julia 2004 Bykowski T. Sobczak A.
14
PTW Płock
11273 Linowska Rozalia 2004 Karolak J.
15
UKS Milenium Wrocław
10902 Wojtowicz Magdalena 2005 Gancarz E.
16
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005 Pierczyński P. Stypiński G.
17
MOS Ełk
9490 Żukowska Maria 2004
18
MOS Ełk
9909 Głuchowska Amelia 2004
19
WTW Włocławek
10073 Zając Wiktoria 2004 Gabryelewicz K.
20
WTW Włocławek
9365 Gęsicka Julia 2004 Gabryelewicz K.
21
WRC Warszawa
10334 Waśkiewicz Klaudia 2005 Sakowski A.
22
AZS UW Warszawa
9925 Borys Julia 2004 Borys R.
23
WTW Warszawa
9325 Facon Julia 2004 Renc A.
24
LOTTO Bydgostia
9094 Malicka Natasha 2004 Bełka - Siemion A. Nowakowski W.
3 4+KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005
9508 Kozłowska Zofia 2005
9776 Nowak Wiktoria 2005
9774 Karaszewska Amelia 2005
10871 Cieśla Zofia 2007
Abrahamczyk P.
2
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
9683 Rodziewicz Olga 2004
10948 Jóźwiak Martyna 2005
10135 Plucińska Monika 2005
9681 Kałużna Maja 2004
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
3
LOTTO Bydgostia
10728 Sikorska Daria 2005
10727 Pater Lena 2005
10532 Raczkowiak Zuzanna 2005
10479 Michalak Natalia 2004
10731 Weinert Anna 2005
Dziekoński R. Glaza P.
4 2xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
WTW Włocławek
Drakkar Gdańsk
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004
9298 Gałęza Daniel 2004
2
Posnania RBW Poznań
9511 Pranke Michał 2004
9882 Kaczmarek Oliwier 2004
Hoffmann M.
3
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005
9500 Dudek Maksym 2005
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
4
AZS AWF Kraków
10112 Wędzicha Dawid 2005
10115 Hervet Tristan 2005
Wójcik - Pietruszka I.
5
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005
9844 Kajtowski Mateusz 2005
Kowalczyk R.
6
KW PEGAZ Wrocław
10891 Lofek Oskar 2005
10213 Pawłowski Kacper 2005
Gancarz P.
7
PTW Płock
9634 Kalinowski Jakub 2005
10973 Żmuda Oskar 2005
Karolak J.
8
WIR Iława
9314 Ryś Jakub 2004
10189 Bakirzyński Michał 2005
Pierczyński P. Stypiński G.
9
Wisła Grudziądz
9427 Kałużny Tymon 2004
9749 Brzostowski Mikołaj 2005
Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
10
Zawisza Bydgoszcz
9454 Zasada Dorian 2004
9679 Mickiewicz Kacper 2004
11
LOTTO Bydgostia
10305 Miszczyk Artur 2005
10526 Boliński Igor 2004
Strychalski T. Glaza P.
5 4-MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
WTW Warszawa
AZS UMK Toruń
9507 Senderacki Konrad 2004
10154 Kot Mikołaj 2004
10405 Wachnicki Arkadiusz 2004
9524 Kozłowski Mateusz 2004
2
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005
10016 Lewandowski Wojciech 2005
10018 Rodak Krzysztof 2005
9676 Borysewicz Jakub 2004
Hoffmann M. Nieradka .
3
AZS Szczecin
11214 Klemm Mark 2005
10614 Iwanów Michał 2005
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
Kowalczyk R.
4
AZS AWFiS Gdańsk
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
10921 Gertchen Jan 2005
10058 Serafin Sylwester 2005
9669 Guzy Hubert 2005
Petrykowski A.
5
BTW Bydgoszcz
9453 Kołodziejski Kacper 2004
10506 Brzeziński Igor 2004
10137 Suproniak Filip 2004
9689 Swobodziński Filip 2005
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
6
MKS Dwójka Warszawa
11319 Colletti Aleksander 2005
11424 Matiakowski Jan 2005
11320 Kiełczewski Jakub 2004
11017 Starachowski Jan 2004
Zieliński M.
7
MKS Dwójka Warszawa
11318 Mażulis Szymon 2004
11466 Cousens Miłosz 2005
11443 Przybylski Dawid 2004
11065 Małkowski Jan 2005
Zieliński M.
8
WTW Warszawa
9923 Madała Mateusz 2004
10293 Socha Bartłomiej 2005
9893 Sobieska Kacper 2005
10289 Szkup Antoni 2004
Kaliński K. Brodziak D.
9
LOTTO Bydgostia
10476 Mikulski Maksymilian 2004
10599 Franczak Oliwier 2004
10534 Szczepaniak Filip 2004
10525 Bandura Kacper 2004
Glaza P.
6 1xMJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005 Nieradka .
2
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 Sar M.
3
AZS Wratislavia
11034 Fałkowski Wiktor 2004 Szymerowski W.
4
AZS UMK Toruń
10176 Weichhaus Martin 2005 Radkowski T.
5
KW PEGAZ Wrocław
10214 Zajączkowski Wojciech 2005 Gancarz P.
6
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004 Pierczyński P. Stypiński G.
7
WRC Warszawa
11047 Ciszek Patryk 2004 Sakowski A.
8
UKS Puma Ostróda
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005 Stępka A.
9
LOTTO Bydgostia
10600 Jasiecki Milan 2004 Glaza P.
10
LOTTO Bydgostia
10181 Lepeshov Fedor 2005 Dziekoński R.
11
LOTTO Bydgostia
11365 Skinder Jakub 2005 Dziekoński R.
7 2xKJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004
9414 Hau Aleksandra 2004
Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004
9223 Woźniak Agata 2004
Abrahamczyk P.
3
AZS AWFiS Gdańsk
9272 Rzepka Zofia 2004
10617 Grygiel Roksana 2004
Pszczółkowski P.
4
BTW Bydgoszcz
9947 Gawrysiak Oliwia 2004
10136 Kotopka Agnieszka 2005
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
5
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
9683 Rodziewicz Olga 2004
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
6
MKS Dwójka Warszawa
9944 Zawiślak Hanna Urszula 2004
9945 Szumowska Zofia Halina 2004
Durjasz A.
7
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005
9896 Morawska Oliwia 2005
Gancarz E.
8
WTW Włocławek
9359 Klasińska Weronika 2004
9360 Klasińska Wiktoria 2004
Gabryelewicz K.
9
AZS UW Warszawa
10554 Grad Weronika 2004
10315 Pawelec Inga 2005
Borys R.
10
LOTTO Bydgostia
10725 Kocieniewska Maja 2005
10978 Stypczyńska Amelia 2005
Dziekoński R.
8 4-KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005
9508 Kozłowska Zofia 2005
9514 Zwierciadłowska Julia 2004
9774 Karaszewska Amelia 2005
Abrahamczyk P.
2
AZS UMK Toruń
10170 Barańska Aleksandra 2005
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
10375 Hakobyan Julia 2004
9532 Stałęga Kinga 2005
Robaszkiewicz A.
3
BTW Bydgoszcz
10948 Jóźwiak Martyna 2005
10135 Plucińska Monika 2005
10149 Dolska Emilia 2005
9681 Kałużna Maja 2004
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
4
MKS Dwójka Warszawa
10774 Zembrowska Beata 2004
10592 Deptuła Marta 2004
11019 Rogiewicz Julia 2005
11021 Krawczyk Wiktoria 2005
Durjasz A.
5
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005
10582 Dąbrowska Barbara 2005
10182 Graczyk Maja 2004
9374 Kurek Urszula 2004
Renc A.
6
LOTTO Bydgostia
10530 Paul Klaudia 2004
10722 Czerwińska Zuzanna 2005
9682 Gil-Pilarska Marta 2005
10726 Olszewska Maria 2005
Dziekoński R. Glaza P.
9 2xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
2
Polonia Poznań
9457 Kaczmarek Zuzanna 2004
9122 Kalinowska Emilia 2004
Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
3
KTW Kalisz
9792 Graczykowska Daria 2004
9788 Eberchart Adriana 2004
4
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005
10269 Kubiak Tacjana 2004
Rewers M.
5
AZS AWF Kraków
10114 Szczęch Emilia 2005
10559 Stępień Barbara 2005
Wójcik - Pietruszka I.
6
AZS AWF Kraków
11071 Widz Natalia 2005
10560 Malkowska Julia 2004
Wójcik - Pietruszka I.
7
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9959 Korżownik Zuzanna 2005
9928 Jankowska Julita 2005
Basta P.
8
AZS AWFiS Gdańsk
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
10376 Khlibenko Anna 2004
Pszczółkowski P.
9
AZS UMK Toruń
10411 Lipertowicz Weronika 2004
9935 Pawłowska Amelia 2005
Robaszkiewicz A.
10
AZS UMK Toruń
9531 Dąbrowska Gabriela 2005
11347 Przygoda Zofia 2005
Robaszkiewicz A.
11
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005
10276 Zdrojewska Maja 2004
Błoch J. Zieliński Krzysztof K.
12
WTW Włocławek
10073 Zając Wiktoria 2004
9365 Gęsicka Julia 2004
Gabryelewicz K.
10 2-MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
10058 Serafin Sylwester 2005
9669 Guzy Hubert 2005
Petrykowski A.
2
AZS UMK Toruń
10174 Osiński Igor 2005
9737 Tomczuk Krzysztof 2004
Radkowski T.
3
BTW Bydgoszcz
9286 Marciniak Dominik 2004
9443 Tykwiński Paweł 2004
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
4
KW PEGAZ Wrocław
10891 Lofek Oskar 2005
10213 Pawłowski Kacper 2005
Gancarz P.
5
WTW Warszawa
10289 Szkup Antoni 2004
10154 Kot Mikołaj 2004
Kaliński K. Brodziak D.
11 1xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9509 Czekanowicz Igor 2004 Hoffmann M.
2
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Hoffmann M.
3
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
4
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
5
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M.
6
AZS AWF Kraków
10115 Hervet Tristan 2005 Wójcik - Pietruszka I.
7
AZS AWF Kraków
10112 Wędzicha Dawid 2005 Wójcik - Pietruszka I.
8
AZS Wratislavia
10258 Rańda Michał 2004 Szymerowski W.
9
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9401 Małecki Szymon 2004 Basta P.
10
AZS AWFiS Gdańsk
10870 Sawicki Jerzy 2005 Petrykowski A.
11
BTW Bydgoszcz
9452 Koperski Dariusz 2004 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
12
Drakkar Gdańsk
9298 Gałęza Daniel 2004 Bykowski T. Sobczak A.
13
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004 Bykowski T. Sobczak A.
14
MKS Dwójka Warszawa
10264 Magierowski Julian 2005 Zieliński M. Suchocki J.
15
PTW Płock
10973 Żmuda Oskar 2005 Karolak J.
16
WIR Iława
10189 Bakirzyński Michał 2005 Pierczyński P. Stypiński G.
17
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004 Pierczyński P. Stypiński G.
18
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004
19
Zawisza Bydgoszcz
9454 Zasada Dorian 2004
12 4+MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005
10016 Lewandowski Wojciech 2005
10018 Rodak Krzysztof 2005
9676 Borysewicz Jakub 2004
11207 Krauza Karim 2009
Hoffmann M. Nieradka .
2
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
9507 Senderacki Konrad 2004
11456 Karbowski Rafał 2007
Trzmiel M.
3
AZS Szczecin
9842 Taczek Jan 2005
10614 Iwanów Michał 2005
9841 Błonka Joachim 2005
10615 Marciocha Mikołaj 2005
10247 Ładna Magdalena 2005
Kowalczyk R.
4
AZS AWFiS Gdańsk
10920 Dobrzeniecki Filip 2005
10921 Gertchen Jan 2005
10870 Sawicki Jerzy 2005
10358 Majewski Jakub 2004
9272 Rzepka Zofia 2004
Petrykowski A.
5
AZS UMK Toruń
10188 Zapałowski Rayan 2005
9739 Wielgus Jakub 2005
9523 Bajeński Cezary 2004
9529 Kardas Maksymilian 2004
9522 Wiśniewska Martyna 2004
Radkowski T.
6
LOTTO Bydgostia
10477 Rybicki Tomasz 2004
10736 Grochowski Mikołaj 2005
10480 Patalas Mikołaj 2004
10601 Janik Paweł 2004
11364 Miszczyk Aragon 2008
Dziekoński R. Strychalski T. Glaza P.
13 1xKJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
WRC Warszawa
10325 Cieciera Julia 2005
2
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004 Abrahamczyk P.
4
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005 Abrahamczyk P.
5
KTW Kalisz
9792 Graczykowska Daria 2004
6
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 Kowalczyk R.
7
AZS Szczecin
10824 Kleparska Wiktoria 2005 Fiłka T.
8
AZS UMK Toruń
9935 Pawłowska Amelia 2005 Robaszkiewicz A.
9
BKW Bydgoszcz
9694 Smyk Martyna 2004 Trzeciak K.
10
BKW Bydgoszcz
9695 Strzyżewska Aleksadra 2004 Trzeciak K.
11
BKW Bydgoszcz
9384 Karl Jagoda 2004 Trzeciak K.
12
BTW Bydgoszcz
9947 Gawrysiak Oliwia 2004 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
13
BTW Bydgoszcz
10136 Kotopka Agnieszka 2005 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
14
Gopło Kruszwica
10220 Łuczka Wiktoria 2005 Januszek R.
15
UKS Milenium Wrocław
9896 Morawska Oliwia 2005 Gancarz E.
16
Wisła Grudziądz
10326 Witkowska Martyna 2005 Szarszewski P.
17
AZS UW Warszawa
10554 Grad Weronika 2004 Borys R.
18
AZS UW Warszawa
10315 Pawelec Inga 2005 Borys R.
19
LOTTO Bydgostia
10724 Karlikowska Karolina 2005 Dziekoński R.
14 8+KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
LOTTO Bydgostia
Zawisza Bydgoszcz
AZS UMK Toruń
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
9684 Bryk Sandra 2004
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
10170 Barańska Aleksandra 2005
10375 Hakobyan Julia 2004
9532 Stałęga Kinga 2005
9522 Wiśniewska Martyna 2004
2
MKS Dwójka Warszawa
9944 Zawiślak Hanna Urszula 2004
11427 Laskus Martyna 2005
11426 Kilińska Anna 2004
10774 Zembrowska Beata 2004
11018 Borkowska Julia 2005
10592 Deptuła Marta 2004
11019 Rogiewicz Julia 2005
11021 Krawczyk Wiktoria 2005
9945 Szumowska Zofia Halina 2004
Durjasz A.
3
LOTTO Bydgostia
10530 Paul Klaudia 2004
10729 Urbańska Martyna 2005
9756 Echaust Magdalena 2005
10722 Czerwińska Zuzanna 2005
9682 Gil-Pilarska Marta 2005
10726 Olszewska Maria 2005
10725 Kocieniewska Maja 2005
10728 Sikorska Daria 2005
10731 Weinert Anna 2005
Dziekoński R. Glaza P.
15 4xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
AZS AWFiS Gdańsk
Posnania RBW Poznań
LOTTO Bydgostia
9843 Kusiowska Kinga 2005
10376 Khlibenko Anna 2004
9505 Stefaniak Gabriela 2005
9094 Malicka Natasha 2004
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
3
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004
9223 Woźniak Agata 2004
10433 Śmigielska Zofia 2004
9514 Zwierciadłowska Julia 2004
Abrahamczyk P.
4
AZS AWF Kraków
11176 Lichoń Zuzanna 2005
10560 Malkowska Julia 2004
11071 Widz Natalia 2005
10559 Stępień Barbara 2005
Wójcik - Pietruszka I.
5
AZS AWFiS Gdańsk
9272 Rzepka Zofia 2004
10617 Grygiel Roksana 2004
11085 Michałowska Maja 2005
10445 Szwonka Angelika 2004
Pszczółkowski P.
6
UKS Milenium Wrocław
10902 Wojtowicz Magdalena 2005
10078 Wójcik Julia 2005
10077 Wójcik Amelia 2005
10222 Osińska Wiktoria 2005
Gancarz E.
7
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005
10582 Dąbrowska Barbara 2005
9374 Kurek Urszula 2004
9325 Facon Julia 2004
Renc A.
8
LOTTO Bydgostia
10978 Stypczyńska Amelia 2005
10727 Pater Lena 2005
10532 Raczkowiak Zuzanna 2005
10479 Michalak Natalia 2004
Dziekoński R. Glaza P.
16 2xMJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW PEGAZ Wrocław
10299 Malinowski Igor 2004
10214 Zajączkowski Wojciech 2005
Gancarz P.
2
MKS Dwójka Warszawa
11064 Kłos Jan 2005
11066 Kowalski Stanisław 2005
Zieliński M.
3
WRC Warszawa
11047 Ciszek Patryk 2004
11097 Bodzan Mikołaj 2004
Sakowski A.
4
LOTTO Bydgostia
10531 Pączka Paweł 2004
10528 Król Kacper 2004
Glaza P.
5
LOTTO Bydgostia
11335 Hejna Jakub 2005
10739 Raszka Konrad 2005
Dziekoński R. Strychalski T.
6
LOTTO Bydgostia
10741 Lewandowski Dominik 2005
10833 Wenzelewski Daniel 2005
Strychalski T.
7
LOTTO Bydgostia
10181 Lepeshov Fedor 2005
10734 Dziekoński Mateusz 2005
Dziekoński R.
17 4xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
AZS Wratislavia
Posnania RBW Poznań
10358 Majewski Jakub 2004
10258 Rańda Michał 2004
9509 Czekanowicz Igor 2004
9504 Suszka Jacek 2004
2
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005
10378 Lamperski Kamil 2005
9511 Pranke Michał 2004
9882 Kaczmarek Oliwier 2004
Hoffmann M. Nieradka .
3
AZS UMK Toruń
9535 Dylewski Konrad 2004
10745 Sidor Kacper 2005
9527 Krawczyk Jakub 2004
10192 Raś Szymon 2005
Radkowski T.
4
BTW Bydgoszcz
10137 Suproniak Filip 2004
9689 Swobodziński Filip 2005
9286 Marciniak Dominik 2004
9443 Tykwiński Paweł 2004
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
5
Gopło Kruszwica
9863 Gralak Oskar 2005
10278 Szelmicki Bartłomiej 2005
11154 Sieradzki Kamil 2005
10431 Szpręglewski Piotr 2005
Januszek R.
18 8+MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
9523 Bajeński Cezary 2004
10174 Osiński Igor 2005
10188 Zapałowski Rayan 2005
9739 Wielgus Jakub 2005
9737 Tomczuk Krzysztof 2004
9529 Kardas Maksymilian 2004
10405 Wachnicki Arkadiusz 2004
9524 Kozłowski Mateusz 2004
9522 Wiśniewska Martyna 2004
Radkowski T.
2
MKS Dwójka Warszawa
11318 Mażulis Szymon 2004
11444 Robiński Jerzy 2005
11443 Przybylski Dawid 2004
11065 Małkowski Jan 2005
11319 Colletti Aleksander 2005
11424 Matiakowski Jan 2005
11320 Kiełczewski Jakub 2004
11017 Starachowski Jan 2004
9945 Szumowska Zofia Halina 2004
Zieliński M.
3
WTW Warszawa
9891 Hassa Jakub 2004
11008 Utrata Paweł 2004
10291 Drzewiecki Jan Kajetan 2004
11042 Książek Adrian 2005
10612 Wierzbicki Jerzy 2004
10293 Socha Bartłomiej 2005
9893 Sobieska Kacper 2005
9923 Madała Mateusz 2004
11006 Tereszczuk Julia 2006
Kaliński K. Brodziak D.
4
LOTTO Bydgostia
10476 Mikulski Maksymilian 2004
10525 Bandura Kacper 2004
10534 Szczepaniak Filip 2004
10599 Franczak Oliwier 2004
10736 Grochowski Mikołaj 2005
10480 Patalas Mikołaj 2004
10477 Rybicki Tomasz 2004
10601 Janik Paweł 2004
11364 Miszczyk Aragon 2008
Dziekoński R. Strychalski T. Glaza P.
5
LOTTO Bydgostia
10831 Robaczewski Kacper 2005
10144 Czubak Oliwier 2005
10834 Korcz Piotr 2005
10740 Zgórzyński Marcel 2005
10533 Szamlewski Piotr 2004
9868 Grzanka Igor 2005
10832 Oelke Adrian 2005
10737 Olejnik Franciszek 2005
10743 Szarafiński Dawid 2005
Strychalski T. Glaza P.