Ogólnopolskie Regaty Młodzików / II Grand Prix Amatorów
2022-07-09 | 2022-07-09
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xCH (sesja poranna )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
2 4x-CH (sesja poranna )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
11297 Łatuszyński Kacper 2009
11302 Machałowski Marcel 2008
11292 Sławiński Jakub 2008
11293 Nowakowski Hubert 2008
Król R.
2
AZS Szczecin
11294 Czerwony Bartosz 2009
11295 Król Tomasz 2009
11301 Knigawka Szymon 2009
11289 Droszczak Eryk 2009
Król R.
3 4x+DZ (sesja poranna )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
4 2xDZ (sesja poranna )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
11156 Kaczmarek Natasza 2009
11158 Swornowska Aleksandra 2009
5 1xDZ (sesja popołudniowa )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
11158 Swornowska Aleksandra 2009
2
Polonia Poznań
11156 Kaczmarek Natasza 2009
3
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 Zaporski T.
6 4x-DZ (sesja popołudniowa )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
11156 Kaczmarek Natasza 2009
11119 Iwanów Martyna 2008
11121 Falgier Julia 2008
11159 Falgier Zuzanna 2009
2
BKW Bydgoszcz
11267 Twaróg Zuzanna 2009
11268 Łatka Maja 2009
11266 Matysek Natalia 2009
10998 Polasik Zuzanna 2008
Zaporski T.
7 4x+CH (sesja popołudniowa )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
8 2xCH (sesja popołudniowa )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
9 8x+DZ (sesja popołudniowa )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
10 8x+CH (sesja popołudniowa )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
11 4xDebiut (biegi amatorów / masters )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Rafał Łuczak
11436 Łuczak Rafał 1988
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
12 1xM (biegi amatorów / masters )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Wojciech Urbanowski
9940 Urbanowski Wojciech 1975
2
BTW Bydgoszcz
10103 Jabłoński Wojciech 1973
3
----- zawodnik bez licencji
4
----- zawodnik bez licencji
5
Jacek Wielebnowski
6981 Wielebnowski Jacek 1951
6
Gedania Gdańsk
6156 Gaca Adam 1953
7
Andrzej Adamczewski
6192 Adamczewski Andrzej 1949
8
AZS AWF Warszawa
10117 Łojszczyk Piotr 1973
9
Jerzy Pestka
6203 Pestka Jerzy 1942
13 4-M (biegi amatorów / masters )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Wratislavia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10024 Bereźnicki Michał 1984
14 2xK (biegi amatorów / masters )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Danuta Pribe
11372 Pribe Danuta 1939
11370 Gumienna Anna 1951
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
4
Grażyna Kanoniczak
11306 Kanoniczak Grażyna 1961
----- zawodnik bez licencji
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
15 4xM (biegi amatorów / masters )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Paweł Szczepaniak
Krzysztof Fabrykiewicz
6150 Szczepaniak Paweł 1970
11129 Fabrykiewicz Krzysztof 1977
6264 Mikołajczak Mariusz 1971
3884 Wojaczyk Tomasz 1972
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
3
WRC Warszawa
11390 Jędrzejowski Jarosław 1973
11388 Malejczyk Łukasz 1984
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
4
LOTTO Bydgostia
11413 Kamiński Łukasz 1985
11415 Jemioła Sławomir 1979
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
16 1xK (biegi amatorów / masters )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Danuta Pribe
11372 Pribe Danuta 1939
2
WTW Warszawa
10793 Czerwińska - Nowak Edyta 1963
17 4-K (biegi amatorów / masters )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
18 2xMix (biegi amatorów / masters )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Paweł Korytowski
11404 Korytowski Paweł 1960
11370 Gumienna Anna 1951
2
Tomasz Wojaczyk
3884 Wojaczyk Tomasz 1972
11399 Bielska-Fabrykiewicz Małgorzata 1981
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
4
WTW Warszawa
11400 Koppen Hans 1966
10793 Czerwińska - Nowak Edyta 1963
5
LOTTO Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
11413 Kamiński Łukasz 1985
19 4xMix/4-Mix (biegi amatorów / masters )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Nadiia Mykhailiuk
11403 Mykhailiuk Nadiia 1987
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
11392 Kozłowski Piotr 1964
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
4
BKW Bydgoszcz
11396 Wawrocka Anna 1990
11394 Klunder Patrycja 1990
11390 Jędrzejowski Jarosław 1973
11388 Malejczyk Łukasz 1984
20 2xM (biegi amatorów / masters )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Paweł Szczepaniak
6150 Szczepaniak Paweł 1970
11436 Łuczak Rafał 1988
2
Dariusz Stefanowski
6173 Stefanowski Dariusz 1964
6230 Czerwiński Sławomir 1966
3
WRC Warszawa
11390 Jędrzejowski Jarosław 1973
11388 Malejczyk Łukasz 1984
4
WRC Warszawa
11389 Szewczuk Paweł 1985
11387 Andziak Rafał 1987
21 4xK (biegi amatorów / masters )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Małgorzata Bielska-Fabrykiewicz
11399 Bielska-Fabrykiewicz Małgorzata 1981
11416 Grzelka Ewa 1982
11405 Byks Marta 1987
11402 Rakowska Natalia 1981
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
3
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10699 Wawrocka Anna 1990
11394 Klunder Patrycja 1990
22 2xDebiut (biegi amatorów / masters )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Paweł Korytowski
----- zawodnik bez licencji
11404 Korytowski Paweł 1960
2
Ewa Grzelka
11416 Grzelka Ewa 1982
11402 Rakowska Natalia 1981
23 2+Mix (biegi amatorów / masters )
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
24 8+M/K (biegi amatorów / masters)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Krzysztof Fabrykiewicz
Piotr Kozłowski
11129 Fabrykiewicz Krzysztof 1977
11392 Kozłowski Piotr 1964
6150 Szczepaniak Paweł 1970
6264 Mikołajczak Mariusz 1971
3884 Wojaczyk Tomasz 1972
11436 Łuczak Rafał 1988
6230 Czerwiński Sławomir 1966
6173 Stefanowski Dariusz 1964
11399 Bielska-Fabrykiewicz Małgorzata 1981
25 8+Mix (biegi amatorów / masters)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1