Centralne Regaty Długodystansowe
2022-04-14 | 2022-04-14
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 2-KA/KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
AZS Szczecin
9079 Jęchorek Barbara 2001
9794 Duda Katarzyna 2000
Kula P. Abrahamczyk M.
2
LOTTO Bydgostia
8712 Ludwiczak Weronika 2002
8478 Strybel Małgorzata 2000
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8029 Lesner Zuzanna 1999
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
Basta P.
4
AZS UMK Toruń
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
Kruszkowski S. Szumański M.
5
AZS UMK Toruń
9575 Borzyszkowska Zofia 2002
9009 Semrau Kornelia 2002
Kruszkowski S. Szumański M.
6
AZS UMK Toruń
9262 Rękas Dominika 2003
9264 Konarska Julia 2003
Kruszkowski S. Szumański M.
7
AZS UMK Toruń
AZS AWFiS Gdańsk
10034 Gałka Dominika 2002
8155 Potrzuska Anna 2001
Kruszkowski S. Szumański M. Rychlicki M.
2 1xKA/KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001 Abrahamczyk M.
2
Posnania RBW Poznań
9137 Majewska Martyna 2002 Abrahamczyk M.
3
KTW Kalisz
9042 Janiak Ewelina 2001
4
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. Kalet S.
5
AZS Szczecin
9089 Kukier Julia 2003 Błoch J.
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002 Basta P.
7
AZS AWF Gorzów Wlkp.
6604 Zmelty Wioletta 1997 Basta P.
8
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001
9
BKW Bydgoszcz
9385 Różańska Aleksandra 2003 Danielska K.
10
BTW Bydgoszcz
8911 Jekel Inga 2001 Ormiński T.
11
Gopło Kruszwica
9494 Domalska Dominika 2003 Naskręcki K.
12
Gopło Kruszwica
8384 Domalska Patrycja 2001 Naskręcki K.
13
PTW Płock
8802 Kołodziejska Aleksandra 2000 Zalewski B.
14
UKS Ateny Wałcz
8322 Sulik Julia 2003 Błoch J.
15
LOTTO Bydgostia
6757 Gałek Izabela 1998 Nowakowski W.
16
LOTTO Bydgostia
7275 Pankratiew Klaudia 1999 Nowakowski W.
17
LOTTO Bydgostia
9549 Szczerba Zuzanna 2001 Nowakowski W.
18
LOTTO Bydgostia
9031 Kania Oliwia 2000 Nowakowski W.
3 2-MA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8034 Wanat Przemysław 2000
9203 Tomiak Szymon 2002
Kamola B. Kurek M.
2
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7153 Jackowiak Emilian 2000
Kurek M.
3
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
7333 Szwarc Wojciech 1999
Kurek M.
4
Posnania RBW Poznań
10167 Mikulski Filip 2001
8534 Ratajczak Maksymilian 2002
Kurek M.
5
AZS Szczecin
9324 Kłodziński Maciej 2003
7386 Gągalski Sebastian 1999
Kula P.
6
AZS Wratislavia
9852 Skica Maksymilian 2003
2246 Szymerowski Jakub 1991
Szymerowski J.
7
AZS UMK Toruń
8288 Pawlak Mateusz 2001
9265 Zyblewski Dominik 2003
Kruszkowski S. Szumański M.
8
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
10120 Chełkowski Marcel 2002
Kruszkowski S. Szumański M.
9
LOTTO Bydgostia
9134 Lewicki Tomasz 2003
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
10
LOTTO Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002
9091 Kierzek Krystian 2003
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
11
LOTTO Bydgostia
PTW Płock
9661 Stefaniak Jakub 2001
9632 Kołodziejski Kuba 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Zalewski B.
12
BTW Bydgoszcz
LOTTO Bydgostia
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
9560 Karwecki Jakub 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Ormiński T.
4 1xMA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8706 Litka Cezary 2002 Kamola B.
2
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M.
3
Posnania RBW Poznań
7312 Kasparek Krzysztof 2000 Kurek M.
4
AZS Szczecin
10635 Sobański Jakub 2003 Kula P.
5
AZS AWFiS Gdańsk
8305 Bartkowski Bartosz 2001 Rychlicki M.
6
AZS UMK Toruń
5996 Ziętarski Mirosław 1993 Szumański M.
7
BTW Bydgoszcz
5632 Modrzyński Bartosz 1996
8
BTW Bydgoszcz
10163 Grugel Kacper 2002 Ormiński T.
9
PTW Płock
8210 Łęgowik Mateusz 2001 Zalewski B.
10
AZS AWF Kraków
9688 Radomiński-Lasek Antoni 2001 Myszka M.
11
WTW Włocławek
6987 Barański Fabian 1999
12
WTW Włocławek
8986 Sadokierski Patryk 2003
13
LOTTO Bydgostia
6101 Biskup Mateusz 1994 Sycz R.
14
LOTTO Bydgostia
10010 Szczesik Aleksy 2002 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
15
LOTTO Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
16
WTW Warszawa
8507 Płomiński Piotr 2001 Kaliński K.
17
WTW Warszawa
8966 Domański Konrad 2002 Kaliński K.
18
AZS AWF Warszawa
5833 Czaja Dominik 1995 Szymczyk J.
19
AZS AWF Warszawa
5187 Pośnik Szymon 1993 Szumowski K.
20
AZS AWF Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002 Szumowski K.
21
AZS AWF Warszawa
4501 Zawojski Maciej 1992 Szumowski K.
22
AZS AWF Warszawa
5085 Woźniak Adam 1992 Szumowski K.
23
AZS AWF Warszawa
6357 Mrozek Michał 1996 Szumowski K.
5 1xKL/KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7493 Rojek Aleksandra 2000 Basta P.
2
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002 Rychlicki M.
3
AZS AWFiS Gdańsk
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001 Rychlicki M.
4
BTW Bydgoszcz
9288 Szatkowska Emilia 2003 Ormiński T.
5
BTW Bydgoszcz
9292 Wnuk Olga 2003 Ormiński T.
6
AZS AWF Kraków
9735 Wiśniewska Maja 2001 Myszka M.
7
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001 Nowakowski W.
8
Poznań Rowing Club
4744 Król Małgorzata 1993 Król M.
6 1xML/MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M.
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7498 Byczek Jakub 2000 Kula P.
3
BTW Bydgoszcz
8818 Twarowski Kacper 2003 Ormiński T.
4
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002 Ormiński T.
5
Posnania RBW Poznań
9284 Jaroć Bartłomiej 2003 Ormiński T.
6
BTW Bydgoszcz
10166 Marysiak Nikodem 2002 Ormiński T.
7
WTW Włocławek
9362 Niewiadomski Filip 2003
8
TWDW Warszawa
10938 Gasparski Bartłomiej 1977
9
LOTTO Bydgostia
7306 Wachowicz Dawid 1996 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
10
LOTTO Bydgostia
6760 Paczkowski Dariusz 1995 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
11
LOTTO Bydgostia
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
12
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
13
AZS AWF Warszawa
10373 Sawicki Łukasz 1986 Szumowski K.
7 2-MB/MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
8 2-KJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Kraków
11071 Widz Natalia 2005
10560 Malkowska Julia 2004
Wójcik - Pietruszka I.
2
AZS UMK Toruń
10170 Barańska Aleksandra 2005
10375 Hakobyan Julia 2004
Robaszkiewicz A.
3
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
Robaszkiewicz A.
4
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
10411 Lipertowicz Weronika 2004
Robaszkiewicz A.
5
AZS UMK Toruń
10417 Przedmojska Zofia 2006
10766 Miazgowska Aleksandra 2006
Wiśniewski S.
6
BTW Bydgoszcz
9677 Kowalewska Julia 2004
9683 Rodziewicz Olga 2004
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
7
Zawisza Bydgoszcz
WTW Włocławek
9684 Bryk Sandra 2004
10073 Zając Wiktoria 2004
Naglewicz A.
8
WTW Włocławek
9360 Klasińska Wiktoria 2004
9359 Klasińska Weronika 2004
9
LOTTO Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005
10732 Oszczęda Julia 2005
Dziekoński R.
9 1xKJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Kraków
10114 Szczęch Emilia 2005 Wójcik - Pietruszka I.
2
AZS AWF Kraków
10559 Stępień Barbara 2005 Wójcik - Pietruszka I.
3
UKS 93 Kraków
11001 Gosztyła Laura 2007 Wójcik - Pietruszka I. Wilk E.
4
AZS UMK Toruń
9935 Pawłowska Amelia 2005 Robaszkiewicz A.
5
AZS UMK Toruń
10420 Graczkowska Julia 2007 Wiśniewski S.
6
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006 Wiśniewski S.
7
BKW Bydgoszcz
9694 Smyk Martyna 2004 Danielska K.
8
BTW Bydgoszcz
9947 Gawrysiak Oliwia 2004 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
9
BTW Bydgoszcz
10136 Kotopka Agnieszka 2005 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
10
Gopło Kruszwica
10220 Łuczka Wiktoria 2005 Januszek R.
11
PTW Płock
10716 Pietrzak Zofia 2006 Karolak J.
12
UKS Milenium Wrocław
10553 Głód Barbara 2007 Gancarz E.
13
WTW Włocławek
9365 Gęsicka Julia 2004
14
WTW Włocławek
10664 Garbarczyk Julia 2006
15
LOTTO Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006 Dziekoński R.
16
LOTTO Bydgostia
10727 Pater Lena 2005 Dziekoński R.
10 2-MJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
9524 Kozłowski Mateusz 2004
10405 Wachnicki Arkadiusz 2004
Radkowski T.
2
AZS UMK Toruń
9523 Bajeński Cezary 2004
9529 Kardas Maksymilian 2004
Radkowski T.
3
AZS UMK Toruń
9739 Wielgus Jakub 2005
10188 Zapałowski Rayan 2005
Radkowski T.
4
BTW Bydgoszcz
9443 Tykwiński Paweł 2004
9286 Marciniak Dominik 2004
Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
5
LOTTO Bydgostia
Zawisza Bydgoszcz
11012 Mikulski Mateusz 2006
10244 Matulewicz Remigiusz 2006
Czubak T. Naglewicz A.
11 1xMJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M.
2
AZS AWF Kraków
10115 Hervet Tristan 2005 Wójcik - Pietruszka I.
3
AZS AWF Kraków
10112 Wędzicha Dawid 2005 Wójcik - Pietruszka I.
4
AZS UMK Toruń
10174 Osiński Igor 2005 Radkowski T.
5
AZS UMK Toruń
9737 Tomczuk Krzysztof 2004 Radkowski T.
6
AZS UMK Toruń
10176 Weichhaus Martin 2005 Radkowski T.
7
BTW Bydgoszcz
9689 Swobodziński Filip 2005 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
8
BTW Bydgoszcz
10137 Suproniak Filip 2004 Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M.
9
Gopło Kruszwica
9863 Gralak Oskar 2005 Januszek R.
10
Gopło Kruszwica
10278 Szelmicki Bartłomiej 2005 Januszek R.
11
Gopło Kruszwica
10431 Szpręglewski Piotr 2005 Januszek R.
12
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P.
13
PTW Płock
10973 Żmuda Oskar 2005 Karolak J.
14
PTW Płock
9634 Kalinowski Jakub 2005 Karolak J.
15
PTW Płock
11179 Sobieszek Wiktor 2007 Karolak J.
16
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 Naglewicz A.
17
AZS AWF Kraków
11264 Wawrzyk Konrad 2006 Wydrych P.
18
WTW Włocławek
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004
12 2xMW
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
13 1xMW
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Ulrike Fuhrmann
9244 Fuhrmann Ulrike 1963