ENEA Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim
2022-01-30 | 2022-01-30
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Tryb widoku:
1 1xKJ | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
Posnania RBW Poznań |
----- zawodnik bez licencji | Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024 | 07:40 | 2022-01-18 07:17:39 | ||||
2 |
Posnania RBW Poznań |
10433 Śmigielska Zofia 2004 | Abrahamczyk P. śr. wieku: 20 | 07:38 | 2022-01-18 07:18:46 | ||||
3 |
Polonia Poznań |
----- zawodnik bez licencji | Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M. śr. wieku: 2024 | 07:35 |
2022-01-19 11:42:21 2022-01-19 11:47:12 |
||||
4 |
Polonia Poznań |
9122 Kalinowska Emilia 2004 | Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M. śr. wieku: 20 | 07:45 |
2022-01-19 11:42:35 2022-01-19 11:47:06 |
||||
5 |
AZS AWF Warszawa |
9216 Krukowska Zofia 2004 | Kamola B. śr. wieku: 20 | 07:32 |
2022-01-19 17:27:19 2022-01-20 18:37:40 |
||||
6 |
KW 1904 Poznań |
10269 Kubiak Tacjana 2004 | Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 20 | 7:45 | 2022-01-25 20:52:27 | ||||
7 |
KW 1904 Poznań |
9964 Jakuszko Kinga 2005 | Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 19 | 7:39 | 2022-01-25 20:53:07 | ||||
8 |
AZS AWF Kraków |
10114 Szczęch Emilia 2005 | Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19 | 7:28 | 2022-01-24 16:31:06 | ||||
9 |
AZS AWF Kraków |
10559 Stępień Barbara 2005 | Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19 | 7:35 | 2022-01-24 16:31:34 | ||||
10 |
AZS AWF Kraków |
11071 Widz Natalia 2005 | Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19 | 7:59 | 2022-01-24 16:32:06 | ||||
11 |
AZS AWF Kraków |
11176 Lichoń Zuzanna 2005 | Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19 | 7:59 | 2022-01-24 16:32:31 | ||||
12 |
AZS Szczecin |
9843 Kusiowska Kinga 2005 | Kowalczyk R. śr. wieku: 19 | 07:32 | 2022-01-24 09:14:47 | ||||
13 |
AZS Szczecin |
9840 Taczek Maria 2004 | Kowalczyk R. śr. wieku: 20 | 07:46 | 2022-01-24 09:15:22 | ||||
14 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
9928 Jankowska Julita 2005 | Basta P. śr. wieku: 19 | 8:01 | 2022-01-18 09:17:07 | ||||
15 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
9959 Korżownik Zuzanna 2005 | Basta P. śr. wieku: 19 | 8:20 | 2022-01-18 09:17:25 | ||||
16 |
AZS AWFiS Gdańsk |
10376 Khlibenko Anna 2004 | Pszczółkowski P. śr. wieku: 20 | 07:00 |
2022-01-21 09:31:49 2022-01-21 09:32:17 |
||||
17 |
AZS UMK Toruń |
10171 Lewandowska Wiktoria 2005 | Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19 | 07:44 | 2022-01-20 15:29:06 | ||||
18 |
AZS UMK Toruń |
9532 Stałęga Kinga 2005 | Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19 | 07:23 | 2022-01-20 15:26:19 | ||||
19 |
AZS UMK Toruń |
10170 Barańska Aleksandra 2005 | Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19 | 07:32 | 2022-01-20 15:26:43 | ||||
20 |
AZS UMK Toruń |
10175 Wyrzykowska Nikola 2005 | Radkowski T. śr. wieku: 19 | 07:38 | 2022-01-20 15:27:15 | ||||
21 |
AZS UMK Toruń |
10411 Lipertowicz Weronika 2004 | Robaszkiewicz A. śr. wieku: 20 | 07:39 | 2022-01-20 15:27:45 | ||||
22 |
AZS UMK Toruń |
9935 Pawłowska Amelia 2005 | Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19 | 07:43 | 2022-01-20 15:28:15 | ||||
23 |
AZS UMK Toruń |
9531 Dąbrowska Gabriela 2005 | Robaszkiewicz A. śr. wieku: 19 | 07:43 | 2022-01-20 15:28:42 | ||||
24 |
UKS Milenium Wrocław |
----- zawodnik bez licencji | Gancarz E. śr. wieku: 2024 | 7:39 | 2022-01-18 21:49:59 | ||||
25 |
UKS Milenium Wrocław |
10222 Osińska Wiktoria 2005 | Gancarz E. śr. wieku: 19 | 8:20 | 2022-01-18 21:50:35 | ||||
26 |
UKS Milenium Wrocław |
----- zawodnik bez licencji | Gancarz E. śr. wieku: 2024 | _8:20 | 2022-01-18 21:51:11 | ||||
27 |
Wisła Grudziądz |
10324 Klucznik Julia 2005 | Błoch J. Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 19 | 07:45 | 2022-01-26 17:55:09 | ||||
28 |
Wisła Grudziądz |
10276 Zdrojewska Maja 2004 | Błoch J. Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 20 | 07:30 | 2022-01-26 17:55:45 | ||||
29 |
Zawisza Bydgoszcz |
9684 Bryk Sandra 2004 | Naglewicz A. śr. wieku: 20 | 7:20 | 2022-01-25 17:55:44 | ||||
30 |
MOS Ełk |
----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 07:15 | 2022-01-20 09:27:20 | ||||
31 |
WTW Włocławek |
9365 Gęsicka Julia 2004 | Gabryelewicz K. śr. wieku: 20 | _7:35 |
2022-01-18 12:36:05 2022-01-18 12:39:01 |
||||
32 |
WTW Włocławek |
10073 Zając Wiktoria 2004 | Gabryelewicz K. śr. wieku: 20 | 7:20 |
2022-01-18 12:36:37 2022-01-18 12:38:43 |
||||
33 |
AZS UW Warszawa |
9925 Borys Julia 2004 | Borys R. śr. wieku: 20 | 07:30 | 2022-01-23 10:40:23 | ||||
34 |
WTW Warszawa |
9325 Facon Julia 2004 | Renc A. śr. wieku: 20 | 7:10 | 2022-01-20 15:17:19 | ||||
35 |
WTW Warszawa |
10254 Romaniuk Magdalena 2005 | Renc A. śr. wieku: 19 | 7:26 | 2022-01-20 15:17:54 | ||||
36 |
Bydgostia |
10727 Pater Lena 2005 | Dziekoński R. śr. wieku: 19 | 07:27 | 2022-01-19 19:50:09 | ||||
37 |
Drakkar Gdańsk |
9094 Malicka Natasha 2004 | Bełka - Siemion A. Nowakowski W. śr. wieku: 20 | 07:33 |
2022-01-19 19:52:13 2022-01-19 19:53:01 |
||||
38 |
Bydgostia |
10725 Kocieniewska Maja 2005 | Dziekoński R. śr. wieku: 19 | 07:42 | 2022-01-19 19:54:30 | ||||
39 |
Bydgostia |
10732 Oszczęda Julia 2005 | Dziekoński R. śr. wieku: 19 | 07:42 | 2022-01-19 19:55:20 | ||||
40 |
Bydgostia |
10726 Olszewska Maria 2005 | Dziekoński R. śr. wieku: 19 | 07:44 | 2022-01-19 19:56:09 | ||||
41 |
Bydgostia |
10730 Zawadzka Wiktoria 2005 | Dziekoński R. śr. wieku: 19 | 07:44 | 2022-01-19 19:56:53 | ||||
42 |
Bydgostia |
----- zawodnik bez licencji | Dziekoński R. śr. wieku: 2024 | 07:49 | 2022-01-19 19:57:48 | ||||
43 |
Bydgostia |
9682 Gil-Pilarska Marta 2005 | Dziekoński R. śr. wieku: 19 | 07:49 | 2022-01-19 19:59:19 | ||||
44 |
Bydgostia |
----- zawodnik bez licencji | Dziekoński R. śr. wieku: 2024 | 07:49 | 2022-01-19 20:00:06 | ||||
45 |
Bydgostia |
10532 Raczkowiak Zuzanna 2005 | Glaza P. śr. wieku: 19 | 07:52 | 2022-01-19 20:01:20 |
2 1xKJM | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
Posnania RBW Poznań |
10309 Gąsiorowska Ewa 2006 | Abrahamczyk P. śr. wieku: 18 | 07:34 | 2022-01-18 07:16:29 | ||||
2 |
AZS AWF Poznań |
11061 Jabłońska Patrycja 2006 | śr. wieku: 18 | 7:45 | 2022-01-18 16:12:26 | ||||
3 |
AZS AWF Poznań |
11060 Kamińska Antonina 2007 | śr. wieku: 17 | 7:55 | 2022-01-18 16:12:56 | ||||
4 |
KTW Kalisz |
10038 Bajerska Joanna 2006 | śr. wieku: 18 | 07:35 | 2022-01-23 19:47:12 | ||||
5 |
KW 1904 Poznań |
10873 Mermela Aleksandra 2007 | Świętek M. śr. wieku: 17 | 8:50 | 2022-01-25 20:55:56 | ||||
6 |
KW 1904 Poznań |
10874 Rewers Alicja 2007 | Świętek M. śr. wieku: 17 | 8:50 | 2022-01-25 20:56:21 | ||||
7 |
AZS AWF Kraków |
11001 Gosztyła Laura 2007 | Wójcik - Pietruszka I. Wilk E. śr. wieku: 17 | 8:05 |
2022-01-20 15:29:49 2022-01-24 16:30:06 |
||||
8 |
AZS Wratislavia |
11033 Szwiec Iga 2006 | Szymerowski W. śr. wieku: 18 | 08:10 | 2022-01-21 15:17:53 | ||||
9 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
10550 Bilińska Zofia 2007 | Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 17 | 08:15 | 2022-01-17 16:51:28 | ||||
10 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
10233 Bilińska Hanna 2006 | Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 18 | 07:55 | 2022-01-17 16:51:56 | ||||
11 |
AZS UMK Toruń |
10420 Graczkowska Julia 2007 | Wiśniewski S. śr. wieku: 17 | 07:44 | 2022-01-21 09:22:14 | ||||
12 |
BTW Bydgoszcz |
10185 Kwaśniewska Maja 2006 | Zgorzelak M. śr. wieku: 18 | 7:53 |
2022-01-23 09:26:20 2022-01-24 17:21:41 |
||||
13 |
UKS Milenium Wrocław |
11128 Piecuch Oliwia 2006 | Gancarz E. śr. wieku: 18 | 8:01 | 2022-01-25 15:55:48 | ||||
14 |
UKS Milenium Wrocław |
11038 Bala Weronika 2007 | Gancarz E. śr. wieku: 17 | 7:58 | 2022-01-18 21:52:04 | ||||
15 |
UKS Milenium Wrocław |
10553 Głód Barbara 2007 | Gancarz E. śr. wieku: 17 | 7:39 | 2022-01-18 21:52:33 | ||||
16 |
UKS Milenium Wrocław |
----- zawodnik bez licencji | Gancarz E. śr. wieku: 2024 | 8:00 | 2022-01-18 21:52:57 | ||||
17 |
WTW Włocławek |
10664 Garbarczyk Julia 2006 | śr. wieku: 18 | 7:50 |
2022-01-18 12:37:11 2022-01-18 12:39:16 |
||||
18 |
Bydgostia |
10329 Ćwiklińska Julia 2006 | Dziekoński R. śr. wieku: 18 | 07:33 | 2022-01-19 20:02:24 | ||||
19 |
Bydgostia |
10977 Słowińska Róża 2006 | Dziekoński R. śr. wieku: 18 | 08:02 | 2022-01-19 20:05:00 | ||||
20 |
Bydgostia |
10723 Runge Natalia 2006 | Dziekoński R. śr. wieku: 18 | 08:08 | 2022-01-19 20:05:53 | ||||
21 |
Bydgostia |
11172 Budzińska Laura 2006 | Czubak T. śr. wieku: 18 | 07:59 | 2022-01-19 20:31:19 |
3 1xMJ | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
Posnania RBW Poznań |
10285 Nowak Nikodem 2005 | Nieradka . śr. wieku: 19 | 06:47 | 2022-01-17 18:28:23 | ||||
2 |
Polonia Poznań |
----- zawodnik bez licencji | Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M. śr. wieku: 2024 | 06:20 | 2022-01-19 11:44:07 | ||||
3 |
KW 1904 Poznań |
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 | Rewers M. śr. wieku: 20 | 06:19 |
2022-01-27 10:15:05 2022-01-27 11:19:55 |
||||
4 |
KTW Kalisz |
9507 Senderacki Konrad 2004 | Trzmiel M. śr. wieku: 20 | 06:25 | 2022-01-22 20:22:16 | ||||
5 |
KTW Kalisz |
9822 Bielak Mateusz 2005 | Trzmiel M. śr. wieku: 19 | 06:35 | 2022-01-22 20:23:15 | ||||
6 |
KTW Kalisz |
10047 Kliber Bartosz 2005 | Trzmiel M. śr. wieku: 19 | 06:40 | 2022-01-22 20:23:41 | ||||
7 |
AZS AWF Kraków |
10115 Hervet Tristan 2005 | Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19 | 6:40 | 2022-01-24 16:33:27 | ||||
8 |
AZS AWF Kraków |
10112 Wędzicha Dawid 2005 | Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 19 | 7:12 | 2022-01-24 16:34:12 | ||||
9 |
AZS Szczecin |
10097 Bagniak Piotr 2005 | Kowalczyk R. śr. wieku: 19 | 06:44 | 2022-01-24 09:16:09 | ||||
10 |
AZS Szczecin |
9844 Kajtowski Mateusz 2005 | Kowalczyk R. śr. wieku: 19 | 06:59 | 2022-01-24 09:16:37 | ||||
11 |
AZS Wratislavia |
10258 Rańda Michał 2004 | Szymerowski W. śr. wieku: 20 | 06:10 | 2022-01-21 15:18:31 | ||||
12 |
AZS Wratislavia |
11034 Fałkowski Wiktor 2004 | Szymerowski W. śr. wieku: 20 | 06:55 | 2022-01-21 15:19:03 | ||||
13 |
AZS AWFiS Gdańsk |
10358 Majewski Jakub 2004 | Petrykowski A. śr. wieku: 20 | 06:25 | 2022-01-21 09:33:18 | ||||
14 |
AZS AWFiS Gdańsk |
9669 Guzy Hubert 2005 | Petrykowski A. śr. wieku: 19 | 06:35 | 2022-01-21 09:33:51 | ||||
15 |
AZS UMK Toruń |
10405 Wachnicki Arkadiusz 2004 | Radkowski T. śr. wieku: 20 | 06:35 | 2022-01-20 15:23:36 | ||||
16 |
AZS UMK Toruń |
9524 Kozłowski Mateusz 2004 | Radkowski T. śr. wieku: 20 | 06:34 | 2022-01-20 15:24:14 | ||||
17 |
AZS UMK Toruń |
10174 Osiński Igor 2005 | Radkowski T. śr. wieku: 19 | 06:29 | 2022-01-20 15:24:38 | ||||
18 |
AZS UMK Toruń |
10176 Weichhaus Martin 2005 | Radkowski T. śr. wieku: 19 | 06:56 |
2022-01-20 15:25:10 2022-01-26 14:33:07 |
||||
19 |
BTW Bydgoszcz |
9286 Marciniak Dominik 2004 | Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 20 | 6:42 | 2022-01-23 09:27:22 | ||||
20 |
BTW Bydgoszcz |
9443 Tykwiński Paweł 2004 | Straszewska-Mikołajczak P. śr. wieku: 20 | 6:51 | 2022-01-23 09:36:25 | ||||
21 |
BTW Bydgoszcz |
10137 Suproniak Filip 2004 | Straszewska-Mikołajczak P. Zgorzelak M. śr. wieku: 20 | 6:35 |
2022-01-23 09:37:17 2022-01-24 17:19:20 |
||||
22 |
Drakkar Gdańsk |
9298 Gałęza Daniel 2004 | Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 20 | 06:25 | 2022-01-18 15:34:54 | ||||
23 |
Drakkar Gdańsk |
9191 Stankiewicz Szymon 2004 | Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 20 | 06:38 | 2022-01-18 15:35:37 | ||||
24 |
KW PEGAZ Wrocław |
----- zawodnik bez licencji | Gancarz P. śr. wieku: 2024 | 7:40 | 2022-01-18 21:41:11 | ||||
25 |
PTW Płock |
10973 Żmuda Oskar 2005 | Karolak J. śr. wieku: 19 | 6:42 | 2022-01-25 11:31:41 | ||||
26 |
Wisła Grudziądz |
9749 Brzostowski Mikołaj 2005 | Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 19 | 06:30 | 2022-01-26 14:10:27 | ||||
27 |
Wisła Grudziądz |
9427 Kałużny Tymon 2004 | Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P. śr. wieku: 20 | 06:30 | 2022-01-26 14:10:59 | ||||
28 |
Zawisza Bydgoszcz |
9679 Mickiewicz Kacper 2004 | Naglewicz A. śr. wieku: 20 | 6:30 | 2022-01-25 17:56:14 | ||||
29 |
Zawisza Bydgoszcz |
----- zawodnik bez licencji | Naglewicz A. śr. wieku: 2024 | 6:36 | 2022-01-25 17:56:41 | ||||
30 |
MOS Ełk |
----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 06:48 | 2022-01-20 09:27:49 | ||||
31 |
Drakkar Gdańsk |
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004 | Gabryelewicz K. śr. wieku: 20 | 6:20 | 2022-01-18 12:37:57 | ||||
32 |
WTW Warszawa |
10289 Szkup Antoni 2004 | Kaliński K. śr. wieku: 20 | 6:40 | 2022-01-20 15:21:50 | ||||
33 |
WTW Warszawa |
10154 Kot Mikołaj 2004 | Kaliński K. śr. wieku: 20 | 6:24 | 2022-01-20 15:22:15 | ||||
34 |
UKS Puma Ostróda |
10940 Nierzwicki Jakub Marcel 2005 | Stępka A. śr. wieku: 19 | 6:58 |
2022-01-17 19:10:43 2022-01-19 16:57:49 |
||||
35 |
Bydgostia |
10534 Szczepaniak Filip 2004 | Glaza P. śr. wieku: 20 | 06:20 | 2022-01-19 20:08:40 | ||||
36 |
Bydgostia |
10599 Franczak Oliwier 2004 | Glaza P. śr. wieku: 20 | 06:24 | 2022-01-19 20:09:30 | ||||
37 |
Bydgostia |
9868 Grzanka Igor 2005 | Strychalski T. śr. wieku: 19 | 06:38 | 2022-01-19 20:11:37 | ||||
38 |
Bydgostia |
10834 Korcz Piotr 2005 | Strychalski T. śr. wieku: 19 | 06:39 | 2022-01-19 20:12:57 | ||||
39 |
Bydgostia |
10736 Grochowski Mikołaj 2005 | Dziekoński R. śr. wieku: 19 | 06:40 | 2022-01-19 20:13:54 |
4 1xMJM | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
Posnania RBW Poznań |
10017 Narożny Aleks 2006 | Nieradka . śr. wieku: 18 | 06:22 | 2022-01-17 18:26:56 | ||||
2 |
Polonia Poznań |
9462 Kalinowski Wojciech 2006 | Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M. śr. wieku: 18 | 06:45 |
2022-01-19 11:44:58 2022-01-19 11:48:11 |
||||
3 |
Polonia Poznań |
10216 Szubert Grzegorz 2006 | Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M. śr. wieku: 18 | 07:10 | 2022-01-19 11:52:16 | ||||
4 |
KW 1904 Poznań |
10685 Ratajak Franciszek 2007 | Świętek M. śr. wieku: 17 | 7:12 | 2022-01-25 20:54:01 | ||||
5 |
KW 1904 Poznań |
9985 Mikołajczak Paweł 2006 | Świętek M. śr. wieku: 18 | 6:54 | 2022-01-25 20:54:37 | ||||
6 |
KW 1904 Poznań |
10684 Jakuszko Kacper 2007 | Świętek M. śr. wieku: 17 | 7:28 | 2022-01-25 20:55:03 | ||||
7 |
KTW Kalisz |
10045 Kobyłka Cezary 2006 | Trzmiel M. śr. wieku: 18 | 06:50 | 2022-01-22 20:24:03 | ||||
8 |
AZS Wratislavia |
10644 Malon Kajetan 2007 | Szymerowski W. śr. wieku: 17 | 06:50 | 2022-01-21 15:19:33 | ||||
9 |
AZS Wratislavia |
10646 Binduga-Gajewski Stanisław 2006 | Szymerowski W. śr. wieku: 18 | 06:55 | 2022-01-21 15:20:04 | ||||
10 |
AZS Wratislavia |
10645 Binduga-Gajewski Franciszek 2006 | Szymerowski W. śr. wieku: 18 | 07:05 | 2022-01-21 15:20:31 | ||||
11 |
AZS Wratislavia |
11053 Tatarek Tobiasz 2007 | Szymerowski W. śr. wieku: 17 | 07:00 | 2022-01-21 15:20:56 | ||||
12 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
10228 Tarasiuk Hubert 2006 | Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 18 | 06:55 | 2022-01-17 16:52:19 | ||||
13 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
10259 Obarzanek Adam 2006 | Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 18 | 07:05 | 2022-01-17 16:52:43 | ||||
14 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
10547 Kusz Daniel 2007 | Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 17 | 07:00 | 2022-01-17 16:53:20 | ||||
15 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
10546 Jakubczak Rafał 2007 | Zastawa-Schodowska P. śr. wieku: 17 | 07:10 | 2022-01-17 16:53:59 | ||||
16 |
AZS UMK Toruń |
10748 Pietrzak Ziemowit 2007 | Wiśniewski S. śr. wieku: 17 | 06:49 | 2022-01-21 09:23:01 | ||||
17 |
AZS UMK Toruń |
11186 Paciorkowski Igor 2006 | Wiśniewski S. śr. wieku: 18 | 06:49 |
2022-01-21 09:25:17 2022-01-26 14:30:44 |
||||
18 |
CHTW Chełmża |
10632 Zaporowicz Nikodem 2006 | Bator M. Mattik M. śr. wieku: 18 | 06:50 | 2022-01-17 20:16:24 | ||||
19 |
KW PEGAZ Wrocław |
----- zawodnik bez licencji | Gancarz P. śr. wieku: 2024 | 7:40 | 2022-01-18 21:45:37 | ||||
20 |
KW PEGAZ Wrocław |
10212 Syposz Dominik 2006 | Gancarz P. śr. wieku: 18 | 6:40 | 2022-01-18 21:46:16 | ||||
21 |
Zawisza Bydgoszcz |
10244 Matulewicz Remigiusz 2006 | Naglewicz A. śr. wieku: 18 | 6:50 | 2022-01-25 17:57:15 | ||||
22 |
AZS AWF Kraków |
----- zawodnik bez licencji | Wydrych P. śr. wieku: 2024 | 06:53 |
2022-01-22 18:26:58 2022-01-22 18:27:31 |
||||
23 |
UKS Puma Ostróda |
10568 Korohoda Daniel 2006 | Stępka A. śr. wieku: 18 | 7:30 |
2022-01-17 19:08:51 2022-01-19 16:58:39 |
||||
24 |
UKS Puma Ostróda |
10721 Olszewski Jakub 2006 | Stępka A. śr. wieku: 18 | 6:32 |
2022-01-17 19:09:31 2022-01-19 16:59:02 |
||||
25 |
Bydgostia |
10653 Stejuk Jan 2007 | Lemańczyk L. śr. wieku: 17 | 07:15 | 2022-01-22 19:34:46 | ||||
26 |
Bydgostia |
----- zawodnik bez licencji | Strychalski T. śr. wieku: 2024 | 07:35 | 2022-01-25 13:11:36 | ||||
27 |
Bydgostia |
10906 Dominas Natan 2006 | Strychalski T. śr. wieku: 18 | 07:28 | 2022-01-25 13:12:01 | ||||
28 |
Bydgostia |
10307 Chabowski Kamil 2006 | Czubak T. śr. wieku: 18 | 06:32 | 2022-01-19 20:14:57 | ||||
29 |
Bydgostia |
10835 Raniszewski Marcin 2006 | Strychalski T. śr. wieku: 18 | 06:45 | 2022-01-19 20:16:07 | ||||
30 |
Bydgostia |
10836 Neumann Paweł 2006 | Strychalski T. śr. wieku: 18 | 06:53 | 2022-01-19 20:16:57 | ||||
31 |
Bydgostia |
10738 Gutkowski Michał 2006 | Strychalski T. śr. wieku: 18 | 06:57 | 2022-01-19 20:17:40 | ||||
32 |
Bydgostia |
11012 Mikulski Mateusz 2006 | Czubak T. śr. wieku: 18 | 06:58 | 2022-01-19 20:18:51 | ||||
33 |
Bydgostia |
10700 Zieliński Adam 2006 | Dziekoński R. śr. wieku: 18 | 07:01 | 2022-01-19 20:19:42 | ||||
34 |
Bydgostia |
10907 Kawka Mateusz 2006 | Strychalski T. śr. wieku: 18 | 07:08 | 2022-01-19 20:21:46 | ||||
35 |
Bydgostia |
11171 Tworek Kacper 2006 | Czubak T. śr. wieku: 18 | 07:08 | 2022-01-19 20:28:28 | ||||
36 |
Bydgostia |
11173 Kraśniewski Maksymilian 2006 | Czubak T. śr. wieku: 18 | 07:08 | 2022-01-19 20:29:26 |
5 1xKL | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
7493 Rojek Aleksandra 2000 | Basta P. śr. wieku: 24 | 7:22 | 2022-01-18 09:18:16 | ||||
2 |
AZS AWFiS Gdańsk |
9373 Pluta Marta 2002 | Rychlicki M. śr. wieku: 22 | 07:25 | 2022-01-21 09:35:20 | ||||
3 |
AZS AWFiS Gdańsk |
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001 | Rychlicki M. śr. wieku: 23 | 07:39 | 2022-01-21 09:45:36 | ||||
4 |
AZS UMK Toruń |
9009 Semrau Kornelia 2002 | Kruszkowski S. Szumański M. śr. wieku: 22 | 07:18 | 2022-01-24 13:57:14 | ||||
5 |
Posnania RBW Poznań |
9066 Ścibior Wiktoria 2003 | Bator M. Mattik M. śr. wieku: 21 | 07:55 | 2022-01-17 20:17:21 | ||||
6 |
AZS AWF Kraków |
4881 Wełna Katarzyna 1994 | Leśniak A. śr. wieku: 30 | 07:10 | 2022-01-25 11:16:54 | ||||
7 |
Poznań Rowing Club |
4744 Król Małgorzata 1993 | śr. wieku: 31 | 07:46 |
2022-01-26 18:54:21 2022-01-26 18:54:41 |
6 1xML | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
KW 1904 Poznań |
8815 Kmiecik Radosław 2003 | Rewers M. śr. wieku: 21 | 6:42 | 2022-01-25 20:50:15 | ||||
2 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
7498 Byczek Jakub 2000 | Kula P. śr. wieku: 24 | 06:20 | 2022-01-19 19:35:54 | ||||
3 |
AZS Wratislavia |
9848 Kowaliński Szymon 2003 | Szymerowski J. śr. wieku: 21 | 06:50 | 2022-01-21 15:21:47 | ||||
4 |
AZS Wratislavia |
9849 Pisarski Dominik 2003 | Szymerowski J. śr. wieku: 21 | 06:40 |
2022-01-21 15:22:15 2022-01-21 15:24:32 |
||||
5 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
7985 Bubień Tymoteusz 2001 | Basta P. śr. wieku: 23 | 6:40 | 2022-01-18 09:17:50 | ||||
6 |
BTW Bydgoszcz |
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002 | Ormiński T. śr. wieku: 22 | 6:37 | 2022-01-23 09:28:25 | ||||
7 |
Posnania RBW Poznań |
9284 Jaroć Bartłomiej 2003 | Ormiński T. śr. wieku: 21 | 6:40 | 2022-01-23 09:28:55 | ||||
8 |
BTW Bydgoszcz |
8818 Twarowski Kacper 2003 | Ormiński T. śr. wieku: 21 | 6:45 | 2022-01-23 09:29:27 | ||||
9 |
BTW Bydgoszcz |
10166 Marysiak Nikodem 2002 | Ormiński T. śr. wieku: 22 | 6:52 | 2022-01-23 23:48:28 | ||||
10 |
Gopło Kruszwica |
2317 Kowalski Jerzy 1988 | Naskręcki K. śr. wieku: 36 | 06:00 | 2022-01-17 18:21:29 | ||||
11 |
Wisła Grudziądz |
8849 Predel Jakub 2002 | Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 22 | 06:38 | 2022-01-26 14:11:26 | ||||
12 |
Wisła Grudziądz |
9343 Malinowski Kamil 2003 | Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P. śr. wieku: 21 | 06:45 | 2022-01-26 14:12:13 | ||||
13 |
AZS AWF Warszawa |
10938 Gasparski Bartłomiej 1977 | śr. wieku: 47 | 06:40 | 2022-01-19 12:50:47 | ||||
14 |
Bydgostia |
7306 Wachowicz Dawid 1996 | Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 28 | 06:20 | 2022-01-19 20:33:54 | ||||
15 |
Bydgostia |
6760 Paczkowski Dariusz 1995 | Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 29 | 06:30 | 2022-01-19 20:34:43 | ||||
16 |
Bydgostia |
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001 | Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 23 | 06:32 | 2022-01-19 20:35:46 | ||||
17 |
Bydgostia |
7831 Zalewski Artur 2000 | Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 24 | 06:35 | 2022-01-19 20:36:47 |
7 1xKA | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
Posnania RBW Poznań |
7747 Delimat Cyntia 2001 | Abrahamczyk M. śr. wieku: 23 | 7:30 | 2022-01-21 21:34:03 | ||||
2 |
Posnania RBW Poznań |
9079 Jęchorek Barbara 2001 | Abrahamczyk M. śr. wieku: 23 | _6:56 |
2022-01-21 21:42:09 2022-01-25 20:20:25 |
||||
3 |
KTW Kalisz |
9042 Janiak Ewelina 2001 | śr. wieku: 23 | 07:10 | 2022-01-23 19:46:12 | ||||
4 |
Bydgostia |
8712 Ludwiczak Weronika 2002 | śr. wieku: 22 | 07:10 | 2022-01-23 19:46:31 | ||||
5 |
KW 1904 Poznań |
9117 Mermela Adrianna 2003 | Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 21 | 7:21 | 2022-01-25 20:51:19 | ||||
6 |
AZS Szczecin |
9089 Kukier Julia 2003 | Błoch J. Król R. śr. wieku: 21 | 07:18 | 2022-01-19 19:39:50 | ||||
7 |
AZS Szczecin |
9794 Duda Katarzyna 2000 | Kula P. śr. wieku: 24 | 07:00 |
2022-01-19 19:40:24 2022-01-19 20:20:16 |
||||
8 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
7542 Boruch Katarzyna 1998 | Basta P. śr. wieku: 26 | 6:59 | 2022-01-18 09:18:57 | ||||
9 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
7583 Michałkiewicz Olga 1994 | Basta P. śr. wieku: 30 | 7:00 | 2022-01-18 09:19:11 | ||||
10 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
6604 Zmelty Wioletta 1997 | Basta P. śr. wieku: 27 | 7:12 | 2022-01-18 09:19:27 | ||||
11 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
8029 Lesner Zuzanna 1999 | Basta P. śr. wieku: 25 | 7:05 | 2022-01-18 09:19:47 | ||||
12 |
AZS AWF Gorzów Wlkp. |
7231 Kaźmierczak Weronika 2000 | Basta P. śr. wieku: 24 | 7:10 | 2022-01-18 09:20:06 | ||||
13 |
AZS AWFiS Gdańsk |
8155 Potrzuska Anna 2001 | Rychlicki M. śr. wieku: 23 | 07:05 | 2022-01-21 09:26:37 | ||||
14 |
AZS AWFiS Gdańsk |
8047 Pawlak Izabela 2000 | Rychlicki M. śr. wieku: 24 | 06:49 | 2022-01-21 09:29:34 | ||||
15 |
AZS UMK Toruń |
5928 Zillmann Katarzyna 1995 | Szumański M. śr. wieku: 29 | 06:49 | 2022-01-20 18:12:27 | ||||
16 |
AZS UMK Toruń |
10034 Gałka Dominika 2002 | Kruszkowski S. Szumański M. śr. wieku: 22 | 07:22 | 2022-01-20 18:12:51 | ||||
17 |
AZS UMK Toruń |
8284 Paszkowska Adrianna 2002 | Kruszkowski S. Szumański M. śr. wieku: 22 | 07:23 | 2022-01-20 18:13:17 | ||||
18 |
AZS UMK Toruń |
8892 Weiwer Julia 2002 | Kruszkowski S. Szumański M. śr. wieku: 22 | 07:25 | 2022-01-20 18:13:42 | ||||
19 |
AZS UMK Toruń |
9575 Borzyszkowska Zofia 2002 | Kruszkowski S. Szumański M. śr. wieku: 22 | 07:19 | 2022-01-20 18:17:01 | ||||
20 |
AZS UMK Toruń |
9009 Semrau Kornelia 2002 | Kruszkowski S. Szumański M. śr. wieku: 22 | 07:18 | 2022-01-20 18:17:25 | ||||
21 |
AZS UMK Toruń |
7921 Streng Barbara 2000 | Ormiński T. śr. wieku: 24 | 7:00 | 2022-01-23 09:29:57 | ||||
22 |
BTW Bydgoszcz |
8911 Jekel Inga 2001 | Ormiński T. śr. wieku: 23 | 7:24 | 2022-01-23 09:30:31 | ||||
23 |
AZS AWFiS Gdańsk |
9494 Domalska Dominika 2003 | Naskręcki K. śr. wieku: 21 | 07:40 | 2022-01-17 18:22:47 | ||||
24 |
AZS AWFiS Gdańsk |
8384 Domalska Patrycja 2001 | Naskręcki K. śr. wieku: 23 | 07:20 | 2022-01-17 18:23:19 | ||||
25 |
PTW Płock |
----- zawodnik bez licencji | Zalewski B. śr. wieku: 2024 | 7:20 | 2022-01-25 11:32:13 | ||||
26 |
Bydgostia |
8322 Sulik Julia 2003 | Błoch J. śr. wieku: 21 | 07:25 | 2022-01-24 22:44:52 | ||||
27 |
Wisła Grudziądz |
6093 Wieliczko Marta 1994 | Urban Jakub J. śr. wieku: 30 | 06:50 | 2022-01-23 23:42:27 | ||||
28 |
WTW Warszawa |
----- zawodnik bez licencji | Renc A. śr. wieku: 2024 | 7:25 | 2022-01-21 19:46:49 | ||||
29 |
Bydgostia |
4391 Dittmann Joanna 1992 | Kozłowski M. śr. wieku: 32 | 06:49 | 2022-01-18 22:48:11 | ||||
30 |
Bydgostia |
9033 Chrzanowska Paulina 2000 | Nowakowski W. śr. wieku: 24 | 06:58 | 2022-01-19 20:41:39 | ||||
31 |
Bydgostia |
8478 Strybel Małgorzata 2000 | Nowakowski W. śr. wieku: 24 | 07:03 | 2022-01-19 20:43:49 | ||||
32 |
Bydgostia |
9549 Szczerba Zuzanna 2001 | Nowakowski W. śr. wieku: 23 | 07:20 | 2022-01-19 20:46:02 | ||||
33 |
Bydgostia |
----- zawodnik bez licencji | Nowakowski W. śr. wieku: 2024 | 07:22 |
2022-01-19 20:47:06 2022-01-19 20:47:30 |
||||
34 |
Bydgostia |
----- zawodnik bez licencji | Bełka - Siemion A. Nowakowski W. śr. wieku: 2024 | 07:23 |
2022-01-19 20:48:11 2022-01-19 23:03:59 |
||||
35 |
Poznań Rowing Club |
11118 Rzeźnik Martyna 2003 | śr. wieku: 21 | 07:39 | 2022-01-25 20:51:35 | ||||
36 |
Monika Trawczyńska |
----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 07:25 |
2022-01-26 14:29:33 2022-01-26 14:31:21 |
8 1xMA | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
Posnania RBW Poznań |
3848 Chabel Wiktor 1985 | Hoffmann M. śr. wieku: 39 | 5:48 | 2022-01-17 20:06:31 | ||||
2 |
Posnania RBW Poznań |
8034 Wanat Przemysław 2000 | Kamola B. Kurek M. śr. wieku: 24 | 6:15 |
2022-01-17 17:23:32 2022-01-26 20:03:37 |
||||
3 |
Posnania RBW Poznań |
8706 Litka Cezary 2002 | Kamola B. śr. wieku: 22 | 05:56 | 2022-01-19 17:28:13 | ||||
4 |
Posnania RBW Poznań |
9626 Jędrzejczak Filip 2003 | Kamola B. śr. wieku: 21 | 06:15 | 2022-01-19 17:28:41 | ||||
5 |
AZS AWF Poznań |
10593 Zapart Franciszek 2003 | Kamola B. śr. wieku: 21 | 06:48 | 2022-01-19 17:29:23 | ||||
6 |
KW 1904 Poznań |
3739 Wicenciak Adam 1989 | Rewers M. śr. wieku: 35 | 6:04 | 2022-01-25 20:48:43 | ||||
7 |
KW 1904 Poznań |
8816 Woźniak Jakub 2003 | Rewers M. śr. wieku: 21 | 6:04 | 2022-01-25 20:49:19 | ||||
8 |
Posnania RBW Poznań |
7854 Józefowicz Damian 2000 | Kurek M. śr. wieku: 24 | 6:00 | 2022-01-17 19:52:23 | ||||
9 |
Posnania RBW Poznań |
----- zawodnik bez licencji | Kurek M. śr. wieku: 2024 | 6:02 | 2022-01-17 19:53:12 | ||||
10 |
Posnania RBW Poznań |
8026 Januszewski Mikołaj 2000 | Kurek M. śr. wieku: 24 | 6:07 | 2022-01-17 19:53:55 | ||||
11 |
Posnania RBW Poznań |
7153 Jackowiak Emilian 2000 | Kurek M. śr. wieku: 24 | 6:15 |
2022-01-17 19:55:07 2022-01-26 20:11:45 |
||||
12 |
Posnania RBW Poznań |
7333 Szwarc Wojciech 1999 | Kurek M. śr. wieku: 25 | 6:16 |
2022-01-17 19:57:18 2022-01-17 19:58:41 |
||||
13 |
Posnania RBW Poznań |
----- zawodnik bez licencji | Kurek M. śr. wieku: 2024 | 6:23 | 2022-01-17 19:59:45 | ||||
14 |
Posnania RBW Poznań |
8534 Ratajczak Maksymilian 2002 | Kurek M. śr. wieku: 22 | 6:32 | 2022-01-17 20:00:18 | ||||
15 |
Posnania RBW Poznań |
7312 Kasparek Krzysztof 2000 | Kurek M. śr. wieku: 24 | 6:18 | 2022-01-17 20:01:45 | ||||
16 |
AZS Szczecin |
10635 Sobański Jakub 2003 | Kula P. Król R. śr. wieku: 21 | 06:23 | 2022-01-19 20:00:58 | ||||
17 |
AZS Szczecin |
5919 Posyłajka Łukasz 1996 | Kula P. śr. wieku: 28 | 06:00 | 2022-01-19 20:09:13 | ||||
18 |
AZS AWF Warszawa |
5833 Czaja Dominik 1995 | Szymczyk J. śr. wieku: 29 | 06:03 |
2022-01-19 11:07:50 2022-01-21 13:15:24 |
||||
19 |
AZS Wratislavia |
2246 Szymerowski Jakub 1991 | Szymerowski J. śr. wieku: 33 | 06:28 |
2022-01-21 15:22:49 2022-01-21 15:23:50 |
||||
20 |
AZS Wratislavia |
9852 Skica Maksymilian 2003 | Szymerowski J. śr. wieku: 21 | 06:30 |
2022-01-21 15:23:18 2022-01-21 15:24:06 |
||||
21 |
Wisła Grudziądz |
8305 Bartkowski Bartosz 2001 | Rychlicki M. śr. wieku: 23 | 06:05 | 2022-01-21 09:30:03 | ||||
22 |
AZS UMK Toruń |
5996 Ziętarski Mirosław 1993 | Szumański M. śr. wieku: 31 | 05:45 | 2022-01-20 18:17:53 | ||||
23 |
AZS UMK Toruń |
8274 Streich Oskar 2001 | Kruszkowski S. Szumański M. śr. wieku: 23 | 06:04 | 2022-01-20 18:18:19 | ||||
24 |
AZS UMK Toruń |
8288 Pawlak Mateusz 2001 | Kruszkowski S. Szumański M. śr. wieku: 23 | 06:08 | 2022-01-20 18:18:39 | ||||
25 |
AZS UMK Toruń |
6918 Krause Karol 1998 | Kruszkowski S. Szumański M. śr. wieku: 26 | 06:24 | 2022-01-20 18:19:07 | ||||
26 |
AZS UMK Toruń |
9265 Zyblewski Dominik 2003 | Kruszkowski S. Szumański M. śr. wieku: 21 | 06:21 | 2022-01-26 14:32:23 | ||||
27 |
BTW Bydgoszcz |
5632 Modrzyński Bartosz 1996 | śr. wieku: 28 | 6:00 | 2022-01-23 09:31:32 | ||||
28 |
BTW Bydgoszcz |
10169 Sopoński Bartłomiej 2002 | Ormiński T. śr. wieku: 22 | 6:09 | 2022-01-23 09:32:11 | ||||
29 |
Drakkar Gdańsk |
9062 Bujnowski Adam 2002 | Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 22 | 06:16 | 2022-01-18 15:37:32 | ||||
30 |
Drakkar Gdańsk |
8497 Kulka Mikołaj 2003 | Bykowski T. Sobczak A. śr. wieku: 21 | 06:16 | 2022-01-18 15:38:07 | ||||
31 |
PTW Płock |
----- zawodnik bez licencji | Zalewski B. śr. wieku: 2024 | 6:20 | 2022-01-25 11:32:39 | ||||
32 |
Wisła Grudziądz |
4991 Wilangowski Mateusz 1991 | Zieliński Krzysztof K. śr. wieku: 33 | 05:59 | 2022-01-26 14:12:43 | ||||
33 |
AZS AWF Kraków |
----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 06:24 | 2022-01-22 09:46:52 | ||||
34 |
AZS AWF Kraków |
10351 Kobosko Marek 1999 | Leśniak A. śr. wieku: 25 | 06:45 | 2022-01-25 11:15:12 | ||||
35 |
AZS AWF Kraków |
1895 Juszczak Piotr 1988 | Leśniak A. śr. wieku: 36 | 06:45 | 2022-01-25 11:16:07 | ||||
36 |
AZS AWF Kraków |
----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 05:55 | 2022-01-18 18:30:35 | ||||
37 |
WTW Włocławek |
6987 Barański Fabian 1999 | Gabryelewicz K. śr. wieku: 25 | 6:02 |
2022-01-18 12:40:08 2022-01-21 12:41:18 |
||||
38 |
TWDW Warszawa |
----- zawodnik bez licencji | Jeżewski M. śr. wieku: 2024 | 06:30 | 2022-01-19 14:26:48 | ||||
39 |
TWDW Warszawa |
----- zawodnik bez licencji | Jeżewski M. śr. wieku: 2024 | 06:20 | 2022-01-19 14:27:20 | ||||
40 |
WTW Warszawa |
8507 Płomiński Piotr 2001 | śr. wieku: 23 | 5:52 | 2022-01-20 15:24:19 | ||||
41 |
Bydgostia |
6101 Biskup Mateusz 1994 | Sycz R. śr. wieku: 30 | 07:00 | 2022-01-19 20:50:45 | ||||
42 |
Bydgostia |
44 Burda Mikołaj 1982 | Drażdżewski M. śr. wieku: 42 | 05:54 | 2022-01-19 20:52:20 | ||||
43 |
Bydgostia |
7282 Dziewieczyński Piotr 1999 | Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 25 | 06:02 | 2022-01-19 20:53:14 | ||||
44 |
Bydgostia |
----- zawodnik bez licencji | Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 2024 | 06:10 | 2022-01-19 20:53:53 | ||||
45 |
Bydgostia |
10002 Witkowski Michał 2002 | Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 22 | 06:12 | 2022-01-19 20:54:42 | ||||
46 |
Bydgostia |
8564 Szewczyk Kajetan 2002 | Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 22 | 06:15 |
2022-01-19 20:55:44 2022-01-19 23:05:08 |
||||
47 |
Bydgostia |
9560 Karwecki Jakub 2001 | Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 23 | 06:19 | 2022-01-19 20:57:19 | ||||
48 |
Piotr Kodzis |
----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 7:00 | 2022-01-18 12:41:05 | ||||
49 |
AZS AWF Warszawa |
5187 Pośnik Szymon 1993 | Szumowski K. śr. wieku: 31 | 06:02 |
2022-01-21 13:16:35 2022-01-28 17:46:52 |
||||
50 |
AZS AWF Warszawa |
8935 Skarżyński Gustaw 2002 | Szumowski K. śr. wieku: 22 | 06:20 |
2022-01-25 15:20:27 2022-01-28 17:45:57 |
9 1xPR1 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
Start Szczecin |
8675 Stawiarz Magdalena 1984 | . śr. wieku: 40 | 12:00 | 2022-01-25 09:37:33 |
10 1xPR2 | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
Start Szczecin |
8682 Gadowski Michał 1990 | . śr. wieku: 34 | 07:40 | 2022-01-25 09:34:51 | ||||
2 |
Start Szczecin |
8683 Majka Jolanta 1978 | . śr. wieku: 46 | 09:55 | 2022-01-25 09:35:28 | ||||
3 |
Start Szczecin |
8673 Szczepański Marek 1958 | . śr. wieku: 66 | 10:00 | 2022-01-25 09:38:25 | ||||
4 |
Bydgostia |
10023 Welter Daniel 1986 | Lemańczyk L. śr. wieku: 38 | 08:30 | 2022-01-19 15:14:43 |
11 1xPR3-PI | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
Start Szczecin |
9162 Błażejczyk Piotr 1985 | . śr. wieku: 39 | 07:00 | 2022-01-25 09:36:33 | ||||
2 |
Start Szczecin |
11168 Kucharski Krzysztof 1985 | . śr. wieku: 39 | 09:00 | 2022-01-25 09:36:58 |
12 1xPR3-VI | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
Start Szczecin |
8674 Borkowska Karolina 1993 | . śr. wieku: 31 | 12:30 |
2022-01-25 09:34:22 2022-01-25 09:37:53 |
||||
2 |
Bydgostia |
11177 Rzepa Karolina 1993 | Lemańczyk L. śr. wieku: 31 | 09:10 | 2022-01-20 20:00:40 | ||||
3 |
Bydgostia |
9303 Maxelon Magdalena 2000 | Lemańczyk L. śr. wieku: 24 | 09:15 | 2022-01-19 15:15:51 |
13 1xKW | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
Katarzyna Pawlęga |
11180 Pawlęga Katarzyna 1976 | . śr. wieku: 48 | 03:55 | 2022-01-26 09:25:03 | ||||
2 |
TWDW Warszawa |
----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 3:52 | 2022-01-25 20:19:56 | ||||
3 |
TWDW Warszawa |
10808 Oleszczuk Agnieszka 1979 | . śr. wieku: 45 | 03:52 |
2022-01-19 12:51:25 2022-01-19 14:50:46 |
||||
4 |
WTW Warszawa |
10793 Czerwińska - Nowak Edyta 1963 | Renc A. śr. wieku: 61 | 4:03 | 2022-01-20 15:25:10 | ||||
5 |
Maria Zienkiewicz |
----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 3:55 | 2022-01-25 14:03:08 |
14 1xMW | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 |
Polonia Poznań |
7148 Otocki Bogusław 1944 | śr. wieku: 80 | 2022-01-18 12:07:13 | |||||
2 |
BTW Bydgoszcz |
10103 Jabłoński Wojciech 1973 | śr. wieku: 51 | 3:45 | 2022-01-23 09:34:54 | ||||
3 |
PTW Płock |
101 Kosiorek Sebastian 1983 | śr. wieku: 41 | 02:59 | 2022-01-20 09:28:19 | ||||
4 |
STW Szczecin |
6971 Błach Michał 1973 | . śr. wieku: 51 | 03:15 | 2022-01-18 13:06:27 | ||||
5 |
TWDW Warszawa |
10436 Zieliński Maciej 1982 | śr. wieku: 42 | 3:02 |
2022-01-21 12:54:26 2022-01-25 20:20:32 |
||||
6 |
TWDW Warszawa |
10443 Wasiukiewicz Aleksander 1975 | śr. wieku: 49 | 03:24 | 2022-01-21 12:54:46 | ||||
7 |
WTW Warszawa |
10843 Świtała Konrad 1978 | śr. wieku: 46 | 3:18 | 2022-01-25 14:03:00 | ||||
8 |
Bydgostia |
11183 Malinowski Waldemar 1972 | Lemańczyk L. śr. wieku: 52 | 08:10 | 2022-01-25 16:59:31 | ||||
9 |
Bydgostia |
11184 Paprocki Krzysztof 1947 | Lemańczyk L. śr. wieku: 77 | 08:10 |
2022-01-26 11:01:50 2022-01-26 11:04:55 |
||||
10 |
Bydgostia |
11185 Zroślak Jerzy 1955 | Lemańczyk L. śr. wieku: 69 | 08:10 |
2022-01-26 11:01:56 2022-01-26 11:05:54 |
||||
11 |
Piotr Kodzis |
----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 3:30 | 2022-01-18 12:40:26 | ||||
12 |
AZS AWF Warszawa |
10117 Łojszczyk Piotr 1973 | śr. wieku: 51 | 2:57 | 2022-01-18 13:24:20 | ||||
13 |
Dariusz Stefanowski |
6173 Stefanowski Dariusz 1964 | śr. wieku: 60 | 03:16 | 2022-01-26 23:44:52 |
15 1xUNI | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Kluby | Zawodnicy | Trenerzy | Deklarowany czas | Zgłoszono/zmodyfikowano | ||||
1 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-24 13:38:51 | ||||||
2 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-24 13:39:03 | ||||||
3 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-24 13:39:11 | ||||||
4 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-24 13:39:19 | ||||||
5 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-24 16:03:25 | ||||||
6 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-24 16:03:33 | ||||||
7 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-24 16:03:44 | ||||||
8 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-24 16:03:51 | ||||||
9 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-26 11:07:26 | ||||||
10 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-26 11:07:36 | ||||||
11 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-26 11:07:48 | ||||||
12 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-26 11:07:57 | ||||||
13 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-27 11:22:23 | ||||||
14 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-27 11:22:29 | ||||||
15 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-27 11:22:34 | ||||||
16 | ----- zawodnik bez licencji | śr. wieku: 2024 | 2022-01-27 11:22:40 |