Otwarte Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego na ergometrze
2021-11-20 | 2021-11-20
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Listy startowe i wyniki przejdź >>


16 1xKL/KBL (Puchar Polski na ergometrze)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
9514 Zwierciadłowska Julia 2004 Abrahamczyk P. 7:50
2
KW PEGAZ Wrocław
9006 Krystochowicz Adrianna 2002 07:55
3
KW PEGAZ Wrocław
9792 Graczykowska Daria 2004
17 1xKA/KB (Puchar Polski na ergometrze)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P. 7:16
2
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001 Abrahamczyk M. 7:34
3
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. Kalet S.
4
KTW Kalisz
9042 Janiak Ewelina 2001
5
Poznań Rowing Club
11118 Rzeznik Martyna 2003 7:59
18 1xML/MBL (Puchar Polski na ergometrze)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 Filipek A. 06:55
2
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001 Rewers M.
3
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M.
4
KTW Kalisz
10043 Bora Damian 2004 Trzmiel M. 06:40
5
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004 Trzmiel M. 07:30
6
LOTTO Bydgostia
7306 Wachowicz Dawid 1996 Drażdżewski M. Bernatajtys D. 06:21
19 1xMA/MB (Puchar Polski na ergometrze)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003 Kamola B. 6:18
2
AZS AWF Poznań
10593 Zapart Franciszek 2003 Kamola B. 6:50
3
Tryton Poznań
9517 Gendera Kamil 2003 Filipek A. 06:30
4
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M. 06:00
5
KTW Kalisz
9507 Senderacki Konrad 2004 Trzmiel M. 06:30
6
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003 Trzmiel M. 06:40
7
TWDW Warszawa
10957 Kopka Tomasz 1987 6:40
8
Piotr Kodzis
----- zawodnik bez licencji 07:15
20 1xDZ (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007 Kaczmarek M. 06:10
2
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007 Kaczmarek M. 06:10
3
Posnania RBW Poznań
10756 Kasprzak Lena 2007 Kaczmarek M. 06:20
4
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007 Kaczmarek M. 06:40
5
Posnania RBW Poznań
11112 Ratuszna Zuzanna 2007 Kaczmarek M. 06:20
6
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008 Kaczmarek M. 07:00
7
Polonia Poznań
11119 Iwanów Martyna 2008
8
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007 05:59
9
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Świętek M.
10
KW 1904 Poznań
11045 Szymoniak Wiktoria 2007 Świętek M.
11
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007 Świętek M.
12
KW 1904 Poznań
11046 Grześkowiak Emily 2008 Świętek M.
13
Posnania RBW Poznań
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P. 5:48
14
Posnania RBW Poznań
10919 Potocka Weronika 2008 Abrahamczyk P. 6:30
15
Tryton Poznań
99001 Radziejewicz Liza 2008
16
Tryton Poznań
99002 Borowiec Marianna 2009
17
Tryton Poznań
99004 Nowak Liwia 2010
18
Tryton Poznań
99007 Borowiec Małgorzata 1975 Abrahamczyk P. 07:00
19
----- zawodnik bez licencji Gralak M.
20
KTW Kalisz
11081 Woldańska Nadia 2008 Gralak M.
21
KTW Kalisz
11080 Mamońska Wiktoria 2008 Gralak M.
22
KTW Kalisz
10631 Armanowska Emilia 2007 Gralak M.
23
Tryton Poznań
99011 Wieczorek-Skibińska Ewelina 1982 Gralak M.
21 1xCH (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka . 05:15
2
Posnania RBW Poznań
10865 Yemelianov Platon 2007 Nieradka . 05:15
3
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008 Nieradka . 05:45
4
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007 Nieradka . 05:50
5
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Nieradka . 05:50
6
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Nieradka . 06:10
7
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007 Świętek M.
8
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Świętek M.
9
KW 1904 Poznań
11048 Zarzycki Piotr 2007 Świętek M.
10
KTW Kalisz
10379 Wódka Kacper 2007 Trzmiel M. 05:15
11
KTW Kalisz
10563 Indraszczyk Filip 2007 Trzmiel M. 05:25
12
KTW Kalisz
10381 Binek Cezary 2007 Trzmiel M. 06:00
13
KW PEGAZ Wrocław
10895 Gacek Antoni 2008 Kręczewska M.
14
KW PEGAZ Wrocław
10894 Sikora Aleksander 2008 Kręczewska M.
15
1976
99008 Filip Paweł wiec Filipek A.
16
Tryton Poznań
99009 Wieczorek Katarzyna 1987 Filipek A.
17
Tryton Poznań
99010 Macniak Janusz 1964 Filipek A.
22 1xKJM (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
10309 Gąsiorowska Ewa 2006 Abrahamczyk P. 7:45
2
Polonia Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006 08:20
3
Posnania RBW Poznań
10658 Trzmiel Anna 2006 08:20
4
Polonia Poznań
10659 Woźniak Lena 2006 08:20
5
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 07:59
6
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Rewers M. Kalet S.
7
UKS Milenium Wrocław
10902 Wojtowicz Magdalena 2005 Gancarz E. 7:47
8
UKS Milenium Wrocław
10303 Stach Hanna 2006 Gancarz E. 8:30
23 1xMJM (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005 6:20
2
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005 7:00
3
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 6:55
4
Tryton Poznań
10668 Marsula Jakub 2006 Filipek A. 07:30
5
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Świętek M.
6
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Świętek M.
7
KTW Kalisz
10564 Torbiarczyk Bartosz 2006 Trzmiel M. 07:00
8
KTW Kalisz
10045 Kobyłka Cezary 2006 Trzmiel M. 07:00
9
KTW Kalisz
10046 Binek Filip 2005 Trzmiel M. 07:15
10
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005 Trzmiel M. 06:50
11
KTW Kalisz
10047 Kliber Bartosz 2005 Trzmiel M. 06:50
12
KW PEGAZ Wrocław
10213 Pawłowski Kacper 2005 Gancarz P. 7:15
13
KW PEGAZ Wrocław
10891 Lofek Oskar 2005 Gancarz P. 6:55
14
KW PEGAZ Wrocław
10214 Zajączkowski Wojciech 2005 Gancarz P. 7:45
15
KW PEGAZ Wrocław
10281 Rydel Tymon 2006 Gancarz P. 7:45
16
KW PEGAZ Wrocław
10896 Bednarzewski Ignacy 2005 Gancarz P. 7:30
17
Tryton Poznań
99012 Skibiński Krzysztof 1979 07:45
18
Tryton Poznań
99013 Byks Marta 1987 08:15
24 1xKJ (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. 7:45
2
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004
3
Tryton Poznań
9962 Aumiler Julia 2003 Filipek A. 07:55
25 1xMJ (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Tryton Poznań
9517 Gendera Kamil 2003 Filipek A. 06:25
2
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M.
3
KTW Kalisz
9645 Wawrzyniak Bartosz 2003 Trzmiel M. 06:35
4
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003 Trzmiel M. 06:40
5
KTW Kalisz
9438 Jasiński Maciej 2003 Trzmiel M. 06:40
6
KTW Kalisz
10043 Bora Damian 2004 Trzmiel M. 06:40
7
KTW Kalisz
9507 Senderacki Konrad 2004 Trzmiel M. 06:30
26 1xKJL (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
27 1xMJL (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 Filipek A. 06:55
2
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004 Trzmiel M. 07:30
28 1xKL/KBL (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
29 1xML/MBL (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 Filipek A. 06:55
2
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 Filipek A. 06:55
30 1xKA/KB (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
31 1xMA/MB (Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Tryton Poznań
9517 Gendera Kamil 2003 Filipek A. 06:30