ENEA Mistrzostwa Polski Seniorów
2021-08-07 | 2021-08-08
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.

Informujemy, że do Państwa dyspozycji przygotowane zostało 1/2 parkingu – wjazd drugą bramą.



1 4xML
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001
8815 Kmiecik Radosław 2003
11115 Woźniak Marcin 1973
8764 Lisek Tomasz 2002
Rewers M.
2
AZS Szczecin
8957 Dorenda Aleks 2003
8317 Florczak Aleksander 1995
7498 Byczek Jakub 2000
7861 Piasecki Łukasz 2000
Kula P. Król R.
3
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
10120 Chełkowski Marcel 2002
7332 Januszewski Michał 1999
3666 Krymski Radosław 1990
Szumański M. Pawłowski .
4
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
4095 Zgorzelak Marcin 1990
9800 Chaliński Adam 2001
10166 Marysiak Nikodem 2002
Ormiński T.
5
TWDW Warszawa
10811 Chajda Aleksander 1999
11114 Malicki Paweł 1988
10938 Gasparski Bartłomiej 1977
8711 Kuliński Szymon 1999
Jeżewski M.
6
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
7832 Siewaszewicz Adam 2000
9556 Frontczak Mikołaj 2001
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
2 4-KA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Kraków
10821 Jodłowska Zuzanna 2003
10942 Jasińska Weronika 2003
8132 Kowalska Wiktoria 2001
7624 Pająk Sandra 2001
Wójcik - Pietruszka I.
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002
6604 Zmelty Wioletta 1997
8029 Lesner Zuzanna 1999
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
Basta P.
3
AZS UMK Toruń
8020 Jasińska Sandra 2000
10034 Gałka Dominika 2002
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
Wiśniewski S. Pawłowski .
4
BKW Bydgoszcz
10355 Chrustowska Agata 1986
9385 Różańska Aleksandra 2003
7906 Baranowska Dominika 2001
10699 Wawrocka Anna 1990
Plewiński M.
5
LOTTO Bydgostia
6757 Gałek Izabela 1998
5154 Wierzbowska Maria 1995
5494 Chabel Monika 1992
4391 Dittmann Joanna 1992
Nowakowski W. Kozłowski M.
3 2xKA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
5896 Majek Anna 1996
5142 Zawada Karolina 1995
Abrahamczyk M.
2
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003
7981 Wasilewska Martyna 2000
Rewers M. Kalet S.
3
AZS AWF Warszawa
6632 Pośnik Weronika 1997
3032 Kobus-Zawojska Agnieszka 1990
Skwarski A.
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7583 Michałkiewicz Olga 1994
7542 Boruch Katarzyna 1998
Basta P.
5
BTW Bydgoszcz
7921 Streng Barbara 2000
8911 Jekel Inga 2001
Ormiński T.
6
Drakkar Gdańsk
5396 Budzyńska Aleksandra 1994
8503 Krzemińska Iga 2002
Bykowski T. Sobczak A.
7
Gopło Kruszwica
8384 Domalska Patrycja 2001
9494 Domalska Dominika 2003
Naskręcki K.
8
LOTTO Bydgostia
10008 Sobecka Nicole 2002
9031 Kania Oliwia 2000
Nowakowski W.
4 1xKL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
10346 Roszkowski Adela 1984 Skwarski A.
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7493 Rojek Aleksandra 2000 Basta P.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999 Basta P.
4
BTW Bydgoszcz
7782 Szczurek Oliwia 2001 Ormiński T.
5
CHTW Chełmża
9066 Ścibior Wiktoria 2003 Bator M. Mattik M.
6
KW PEGAZ Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 Gąszczak M.
7
WIR Iława
8999 Józefowicz Paulina 2003 Pierczyński P.
5 4-MA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7333 Szwarc Wojciech 1999
8026 Januszewski Mikołaj 2000
7153 Jackowiak Emil 2000
Kurek M.
2
AZS Szczecin
5919 Posyłajka Łukasz 1996
10822 Maruszczak Maciej 1999
7386 Gągalski Sebastian 1999
5913 Sobanda Michał 1996
Kula P.
3
AZS AWFiS Gdańsk
6944 Górski Dawid 1998
9053 Sobczak Jacek 2003
9203 Tomiak Szymon 2002
7565 Gorka Adrian 2000
Rychlicki M.
4
AZS UMK Toruń
6926 Wąsicki Dariusz 1998
6918 Krause Karol 1998
5996 Ziętarski Mirosław 1993
8274 Streich Oskar 2001
Szumański M. Pawłowski .
5
BTW Bydgoszcz
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10167 Mikulski Filip 2001
10163 Grugel Kacper 2002
Ormiński T.
6
PTW Płock
8216 Skowyrski Igor 2001
9632 Kołodziejski Jakub 2001
7761 Domeradzki Jan 2000
7751 Krusiewicz Kamil 2000
Zalewski B.
7
AZS AWF Kraków
3211 Myszka Michał 1991
10348 Calik Tomasz 1998
10351 Kobosko Marek 1999
1895 Juszczak Piotr 1988
Wójcik - Pietruszka I. Myszka M.
6 4xMA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
10806 Grabowski Dawid 1989
957 Łodygowski Adam 1981
959 Płotkowiak Michał 1981
3739 Wicenciak Adam 1989
Rewers M.
2
Posnania RBW Poznań
3848 Chabel Wiktor 1985
8027 Glonek Dominik 2001
7854 Józefowicz Damian 2000
7312 Kasparek Krzysztof 2000
Hoffmann M. Kurek M.
3
AZS AWF Warszawa
4838 Franke Konrad 1992
5833 Czaja Dominik 1995
5187 Pośnik Szymon 1993
4501 Zawojski Maciej 1992
Skwarski A. Szymczyk J.
4
AZS AWF Kraków
9394 Kozień Krzysztof 2002
10253 Rostworowski Stefan 2002
9168 Chłopicki Michał 2003
9688 Radomiński-Lasek Antoni 2001
Wójcik - Pietruszka I. Myszka M.
5
WTW Włocławek
9362 Niewiadomski Filip 2003
8986 Sadokierski Patryk 2003
8359 Źmudziński Łukasz 2001
9367 Sieraczkiewicz Maciej 2003
Gabryelewicz K.
6
LOTTO Bydgostia
9563 Kostrzewa Bartosz 2001
10010 Szczesik Aleksy 2002
8564 Szewczyk Kajetan 2002
6101 Biskup Mateusz 1994
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Sycz R.
7
WTW Warszawa
475 Brzeziński Marcin 1984
4956 Fulara Filip 1989
8966 Domański Konrad 2002
8937 Bajorek Łukasz 2002
Kaliński K.
7 1xML
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
10373 Sawicki Łukasz 1986 Skwarski A.
2
AZS AWF Warszawa
9866 Muliński Kacper 1998 Skwarski A. Szumowski K.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001 Basta P.
4
AZS AWFiS Gdańsk
7796 Aleksandrowicz Jan 2000 Rychlicki M.
5
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002 Szumański M. Pawłowski .
6
Gopło Kruszwica
2317 Kowalski Jerzy 1988 Naskręcki K.
7
LOTTO Bydgostia
7306 Wachowicz Dawid 1996 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
8
LOTTO Bydgostia
6760 Paczkowski Dariusz 1995 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
8 2-KL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7549 Zandecka Natalia 2001
8756 Śmigielska Hanna 2003
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS AWF Kraków
9735 Wiśniewska Maja 2001
8702 Brzozowska Maria 2000
Wójcik - Pietruszka I.
3
BTW Bydgoszcz
9292 Wnuk Olga 2003
9288 Szatkowska Emilia 2003
Straszewska-Mikołajczak P.
4
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001
5776 Dreier Zuzanna 1995
Nowakowski W. Kozłowski M.
9 2-KA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001
8304 Sobocińska Jessika 2001
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS AWFiS Gdańsk
8155 Potrzuska Anna 2001
8047 Pawlak Izabela 2000
Rychlicki M.
3
BTW Bydgoszcz
7921 Streng Barbara 2000
8911 Jekel Inga 2001
Ormiński T.
4
LOTTO Bydgostia
5494 Chabel Monika 1992
4391 Dittmann Joanna 1992
Kozłowski M.
5
LOTTO Bydgostia
9549 Szczerba Zuzanna 2001
8989 Żydowiec Paulina 2000
Nowakowski W.
6
LOTTO Bydgostia
9009 Semrau Kornelia 2002
9575 Borzyszkowska Zofia 2002
Nowakowski W.
10 1xKA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Kraków
3209 Sajdak Maria 1991 Wójcik - Pietruszka I.
2
AZS UMK Toruń
5928 Zillmann Katarzyna 1995 Szumański M.
3
AZS UMK Toruń
8531 Janeczek Joanna 2000 Szumański M. Pawłowski .
4
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001 Plewiński M.
5
WIR Iława
8999 Józefowicz Paulina 2003 Pierczyński P.
6
Wisła Grudziądz
6093 Wieliczko Marta Marta 1994 Urban Jakub J.
11 1xMA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
4501 Zawojski Maciej 1992 Skwarski A.
2
AZS AWF Warszawa
5085 Woźniak Adam 1992 Skwarski A. Szumowski K.
3
AZS AWF Warszawa
6357 Mrozek Michał 1996 Skwarski A.
4
AZS Wratislavia
2246 Szymerowski Jakub 1991 Szymerowski J.
5
AZS AWFiS Gdańsk
7796 Aleksandrowicz Jan 2000 Rychlicki M.
6
BTW Bydgoszcz
5632 Modrzyński Bartosz 1996 Badziągowski M.
7
Drakkar Gdańsk
9062 Bujnowski Adam 2002 Bykowski T. Sobczak A.
8
Gopło Kruszwica
3224 Mikołajczewski Artur 1990 Naskręcki K.
9
TWDW Warszawa
10352 Szajewski Radosław 1995
10
LOTTO Bydgostia
6768 Krzewiński Radosław 1998 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
11
WTW Warszawa
8507 Płomiński Piotr 2001 Kaliński K.
12
WTW Warszawa
4956 Fulara Filip 1989
12 2xKL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
6997 Olszewska Zuzanna 1994
10346 Roszkowski Adela 1984
Skwarski A.
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999
7493 Rojek Aleksandra 2000
Basta P.
3
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
Rychlicki M.
4
BTW Bydgoszcz
9292 Wnuk Olga 2003
9288 Szatkowska Emilia 2003
Straszewska-Mikołajczak P.
5
WTW Warszawa
5294 Duda Zuzanna 1994
8949 Ożarowska Urszula Maria 2002
Renc A.
6
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001
5776 Dreier Zuzanna 1995
Nowakowski W. Kozłowski M.
13 8+KA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
5896 Majek Anna 1996
5142 Zawada Karolina 1995
8304 Sobocińska Jessika 2001
9079 Jęchorek Barbara 2001
7747 Delimat Cyntia 2001
8800 Błażejak Gabriela 2001
8756 Śmigielska Hanna 2003
7549 Zandecka Natalia 2001
7165 Wasiela Julia 2001
Abrahamczyk M.
2
AZS AWF Kraków
8702 Brzozowska Maria 2000
9735 Wiśniewska Maja 2001
9163 Klimkowicz Natalia 2003
10821 Jodłowska Zuzanna 2003
3209 Sajdak Maria 1991
10942 Jasińska Weronika 2003
8132 Kowalska Wiktoria 2001
7624 Pająk Sandra 2001
4881 Wełna Katarzyna 1994
Wójcik - Pietruszka I.
3
AZS UMK Toruń
8020 Jasińska Sandra 2000
10661 Kościecha Wiktoria 2003
7887 Zielepuha Agata 1998
5928 Zillmann Katarzyna 1995
652 Malinowska Katarzyna Katarzyna 1997
10034 Gałka Dominika 2002
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Wiśniewski S. Pawłowski .
4
LOTTO Bydgostia
9031 Kania Oliwia 2000
8478 Strybel Małgorzata 2000
7275 Pankratiew Klaudia 1999
9033 Chrzanowska Paulina 2000
6757 Gałek Izabela 1998
5154 Wierzbowska Maria 1995
5494 Chabel Monika 1992
4391 Dittmann Joanna 1992
8545 Chojnicka Patrycja 2002
Nowakowski W. Kozłowski M.
5
LOTTO Bydgostia
9009 Semrau Kornelia 2002
9575 Borzyszkowska Zofia 2002
9538 Błaszczyk Monika 2002
10008 Sobecka Nicole 2002
9576 Madaj Zuzanna 2003
9549 Szczerba Zuzanna 2001
8543 Bentlejewska Agata 2002
8989 Żydowiec Paulina 2000
10633 Chróśniak Patrycja 2003
Bełka - Siemion A. Nowakowski W.
14 2-ML
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
8957 Dorenda Aleks 2003
8317 Florczak Aleksander 1995
Kula P. Król R.
2
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
9800 Chaliński Adam 2001
Ormiński T.
3
BTW Bydgoszcz
4095 Zgorzelak Marcin 1990
8818 Twarowski Kacper 2003
Straszewska-Mikołajczak P.
4
BTW Bydgoszcz
8817 Twarowski Kamil 2002
10166 Marysiak Nikodem 2002
Ormiński T.
5
LOTTO Bydgostia
9556 Frontczak Mikołaj 2001
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
6
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
7832 Siewaszewicz Adam 2000
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
15 2-MA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M.
2
AZS AWF Warszawa
8395 Gzowski Bartłomiej 1996
11113 Kujda Kazimir Ziven 2000
Skwarski A.
3
AZS AWFiS Gdańsk
6944 Górski Dawid 1998
7565 Gorka Adrian 2000
Rychlicki M.
4
AZS AWFiS Gdańsk
9055 Ziółkowski Dawid 2003
9053 Sobczak Jacek 2003
Rychlicki M.
5
PTW Płock
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998
6859 Donarski Bartłomiej 1998
Zalewski B.
6
AZS AWF Kraków
1895 Juszczak Piotr 1988
10351 Kobosko Marek 1999
Leśniak A.
7
LOTTO Bydgostia
44 Burda Mikołaj 1982
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
16 4xKA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001
5896 Majek Anna 1996
8304 Sobocińska Jessika 2001
7747 Delimat Cyntia 2001
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
KW 1904 Poznań
7981 Wasilewska Martyna 2000
9012 Scheffs Olga 2000
9117 Mermela Adrianna 2003
5898 Świętek Magdalena 1996
Rewers M. Kalet S.
3
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000
10219 Grodecka Klara 2002
9794 Duda Katarzyna 2000
7848 Kula Wiktoria 2001
Kula P.
4
AZS AWF Warszawa
6361 Śliwińska Joanna 1996
9083 Emerla Maria 1996
6632 Pośnik Weronika 1997
3032 Kobus-Zawojska Agnieszka 1990
Skwarski A.
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
8029 Lesner Zuzanna 1999
6604 Zmelty Wioletta 1997
7542 Boruch Katarzyna 1998
Basta P.
6
AZS UMK Toruń
10661 Kościecha Wiktoria 2003
7887 Zielepuha Agata 1998
652 Malinowska Katarzyna Katarzyna 1997
8531 Janeczek Joanna 2000
Szumański M. Pawłowski .
7
BKW Bydgoszcz
9385 Różańska Aleksandra 2003
10699 Wawrocka Anna 1990
7906 Baranowska Dominika 2001
4995 Trzeciak Katarzyna 1993
Plewiński M. Trzeciak K.
8
WTW Warszawa
436 Renc Agnieszka 1986
10146 Szelejewska Maria 2003
5294 Duda Zuzanna 1994
8926 Gnatowska Sonia 2002
Renc A.
9
LOTTO Bydgostia
7275 Pankratiew Klaudia 1999
9033 Chrzanowska Paulina 2000
8478 Strybel Małgorzata 2000
6757 Gałek Izabela 1998
Nowakowski W.
17 2xML
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000
7861 Piasecki Łukasz 2000
Kula P.
2
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
9800 Chaliński Adam 2001
Ormiński T.
3
BTW Bydgoszcz
8817 Twarowski Kamil 2002
10166 Marysiak Nikodem 2002
Ormiński T.
4
BTW Bydgoszcz
4095 Zgorzelak Marcin 1990
8818 Twarowski Kacper 2003
Straszewska-Mikołajczak P.
5
Wisła Grudziądz
9343 Malinowski Kamil 2003
8849 Predel Jakub 2002
Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
6
LOTTO Bydgostia
9556 Frontczak Mikołaj 2001
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
7
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
7832 Siewaszewicz Adam 2000
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
18 2xMA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
10806 Grabowski Dawid 1989
3739 Wicenciak Adam 1989
Rewers M.
2
AZS AWF Warszawa
5833 Czaja Dominik 1995
5187 Pośnik Szymon 1993
Skwarski A. Szymczyk J.
3
AZS AWF Warszawa
5085 Woźniak Adam 1992
4838 Franke Konrad 1992
Skwarski A.
4
AZS AWFiS Gdańsk
9203 Tomiak Szymon 2002
8305 Bartkowski Bartosz 2001
Rychlicki M.
5
LOTTO Bydgostia
6760 Paczkowski Dariusz 1995
8564 Szewczyk Kajetan 2002
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
6
WTW Warszawa
4956 Fulara Filip 1989
8937 Bajorek Łukasz 2002
Kaliński K.
7
WTW Warszawa
475 Brzeziński Marcin 1984
8507 Płomiński Piotr 2001
Kaliński K.
19 4xKL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
2399 Kalet Sylwia 1988
8118 Andrzejewska Barbara 2000
7735 Janasik Iga 1999
5898 Świętek Magdalena 1996
Rewers M. Kalet S.
2
AZS AWF Kraków
9177 Migdał Zuzanna 2003
9163 Klimkowicz Natalia 2003
9735 Wiśniewska Maja 2001
8702 Brzozowska Maria 2000
Wójcik - Pietruszka I.
3
AZS AWFiS Gdańsk
10640 Wincełowicz Julia 2003
7852 Demczuk Aleksandra 2000
9373 Pluta Marta 2002
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
Rychlicki M.
4
BKW Bydgoszcz
4995 Trzeciak Katarzyna 1993
6289 Wroniewicz Magdalena 1993
7908 Walczyńska Weronika 2001
3711 Zielińska Marta 1988
Plewiński M. Trzeciak K.
5
BTW Bydgoszcz
7782 Szczurek Oliwia 2001
9288 Szatkowska Emilia 2003
9292 Wnuk Olga 2003
3694 Straszewska Paulina 1992
Ormiński T.
6
LOTTO Bydgostia
8545 Chojnicka Patrycja 2002
9538 Błaszczyk Monika 2002
9550 Wasela Paulina 2001
5776 Dreier Zuzanna 1995
Nowakowski W. Kozłowski M.
20 8+MA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7827 Frąckowiak Jakub 2000
8534 Ratajczak Maksymilian 2002
8027 Glonek Dominik 2001
8026 Januszewski Mikołaj 2000
3848 Chabel Wiktor 1985
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7854 Józefowicz Damian 2000
7165 Wasiela Julia 2001
Kurek M.
2
Posnania RBW Poznań
7640 Pluciński Jakub 2000
8791 Januszewski Adam 2002
7638 Kliber Borys 2001
7696 Kasztelan Łukasz 2001
8087 Kościuk Julian 2001
7333 Szwarc Wojciech 1999
7312 Kasparek Krzysztof 2000
7153 Jackowiak Emil 2000
9213 Handke Natalia 2004
Kurek M.
3
AZS Szczecin
10635 Sobański Jakub 2003
7860 Kasprzyk Maciej 2001
7386 Gągalski Sebastian 1999
7388 Nogaj Radosław 1999
10822 Maruszczak Maciej 1999
8448 Staszak Michał 2002
5919 Posyłajka Łukasz 1996
5913 Sobanda Michał 1996
7848 Kula Wiktoria 2001
Kula P.
4
AZS UMK Toruń
5996 Ziętarski Mirosław 1993
10120 Chełkowski Marcel 2002
7332 Januszewski Michał 1999
8288 Pawlak Mateusz 2001
6926 Wąsicki Dariusz 1998
6918 Krause Karol 1998
3666 Krymski Radosław 1990
8274 Streich Oskar 2001
8888 Skurzyński Tomasz 2002
Szumański M. Pawłowski .
5
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
8818 Twarowski Kacper 2003
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
10649 Olendrowicz Damian 2002
10167 Mikulski Filip 2001
10163 Grugel Kacper 2002
8817 Twarowski Kamil 2002
10523 Sosokal Karolina 2007
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
6
PTW Płock
8216 Skowyrski Igor 2001
8729 Pszczółkowski Jakub 2002
7761 Domeradzki Jan 2000
9632 Kołodziejski Jakub 2001
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998
6859 Donarski Bartłomiej 1998
9629 Kaszanek Sebastian 2001
7751 Krusiewicz Kamil 2000
8802 Kołodziejska Aleksandra 2000
Zalewski B.
7
AZS AWF Kraków
9394 Kozień Krzysztof 2002
3211 Myszka Michał 1991
10253 Rostworowski Stefan 2002
9688 Radomiński-Lasek Antoni 2001
9168 Chłopicki Michał 2003
10348 Calik Tomasz 1998
10351 Kobosko Marek 1999
1895 Juszczak Piotr 1988
4881 Wełna Katarzyna 1994
Wójcik - Pietruszka I. Myszka M.
8
LOTTO Bydgostia
9574 Wionczek Szymon 2001
44 Burda Mikołaj 1982
9661 Stefaniak Jakub 2001
9560 Karwecki Jakub 2001
7824 Zieliński Wiktor 2000
10002 Witkowski Michał 2002
8585 Paduch Paweł 1999
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
10633 Chróśniak Patrycja 2003
Drażdżewski M. Bełka - Siemion A. Bernatajtys D. Czubak T.