Ogólnopolskie Regaty Wioślarskie
2021-07-10 | 2021-07-11
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.

W związku ze znacznie mniejszą, niż oczekiwana liczbą zgłoszeń do Ogólnopolskich Regat Wioślarskich organizowanych w Poznaniu w dniach 10-11 lipca 2021, Organizator podjął decyzję o rozegraniu całych zawodów w jeden dzień. Zawody zostaną rozegrane jedynie w sobotę (10 lipca 2021), a konkurencje niedzielne zostaną przeniesione na sobotę.

W związku z powyższym, zmianie uległ system progresji – wszystkie konkurencje będą rozgrywane jako finały równorzędne, tak aby dać zawodnikom możliwość wystartowania w pierwotnie zaplanowanych konkurencjach.

Wstępny program godzinowy


1 1xMW (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
2 1xDZ (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007 śr. wieku: 17
2
UKS Milenium Wrocław
10553 Głód Barbara 2007 Gancarz E. śr. wieku: 17
3
UKS Milenium Wrocław
11038 Bala Weronika 2007 Gancarz E. śr. wieku: 17
3 2xCH (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji
10895 Gacek Antoni 2008
śr. wieku: 1020
4
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
10865 Yemelianov Platon 2007
Nieradka . śr. wieku: 16
5
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Nieradka . śr. wieku: 2024
6
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
4 1xMM (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
3
AZS AWF Warszawa
10117 Łojszczyk Piotr 1973 śr. wieku: 51
4
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
6
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
7
Gedania Gdańsk
6156 Gaca Adam 1953 śr. wieku: 71
8
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
9
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
10
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
11
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
12
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
13
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
5 4x-CH (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji
10895 Gacek Antoni 2008
----- zawodnik bez licencji
Kręczewska M. śr. wieku: 1020
6 1xKJ/KJM (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11061 Jabłońska Patrycja 2006 Kamola B. śr. wieku: 18
2
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
3
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 21
4
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 2024
5
KW 1904 Poznań
9124 Szeszuła Magdalena 2004 Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 20
6
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 2024
7
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji Gancarz E. śr. wieku: 2024
8
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji Gąszczak M. śr. wieku: 2024
7 1xKA/KB (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001 śr. wieku: 23
2
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk M. śr. wieku: 2024
3
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M. śr. wieku: 2024
8 2xMix (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
6
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
7
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
8
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Renc A. śr. wieku: 2024
9 2-MJ/MJM (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
10 2xMA/MB (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
11 2-KA/KB (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
12 2xKJM/KJ (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
11060 Kamińska Antonina 2007
11061 Jabłońska Patrycja 2006
Kamola B. śr. wieku: 17
2
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
9776 Nowak Wiktoria 2005
śr. wieku: 1021
3
Posnania RBW Poznań
9774 Karaszewska Amelia 2005
10596 Sabur Selin 2005
śr. wieku: 19
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
6
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
9124 Szeszuła Magdalena 2004
Rewers M. Kalet S. śr. wieku: 1022
7
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1022
8
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005
----- zawodnik bez licencji
Wójcik J. śr. wieku: 1021
9
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gancarz E. śr. wieku: 2024
10
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Wójcik J. śr. wieku: 2024
11
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gancarz E. śr. wieku: 2024
12
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gąszczak M. śr. wieku: 2024
13
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gąszczak M. śr. wieku: 2024
13 1xMA/MB (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M. śr. wieku: 2024
14 1xMJ/MJM (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 śr. wieku: 18
2
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
3
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M. śr. wieku: 21
4
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M. śr. wieku: 20
5
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji Gąszczak M. śr. wieku: 2024
6
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji Gąszczak M. śr. wieku: 2024
7
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji Gancarz P. śr. wieku: 2024
15 2xMM (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
6
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
7
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
8
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
16 1xCH (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007 śr. wieku: 17
2
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
3
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
17 2xDZ (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
11046 Grześkowiak Emily 2008
śr. wieku: 1020
2
UKS Milenium Wrocław
10553 Głód Barbara 2007
11038 Bala Weronika 2007
śr. wieku: 17
3
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008
10754 Cuperek Amelia 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
4
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007
10873 Mermela Aleksandra 2007
śr. wieku: 17
18 2xMW (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
19 4x-DZ (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007
10755 Grygiel Maria 2007
10758 Frykowska Lena 2008
10754 Cuperek Amelia 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
2
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007
11046 Grześkowiak Emily 2008
10873 Mermela Aleksandra 2007
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 518
20 4xMM (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
21 2-KJ/KJM (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
22 2xMJM/MJ (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1021
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
6
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
7
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1021
23 2xKA/KB (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001
----- zawodnik bez licencji
Abrahamczyk M. śr. wieku: 1023
24 2-MA/MB (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
25 4xMW (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
26 4xMJ/MJM (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
10285 Nowak Nikodem 2005
10017 Narożny Aleks 2006
----- zawodnik bez licencji
Nieradka . śr. wieku: 1021
2
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
10378 Lamperski Kamil 2005
9515 Wojciechowski Dominik 2005
Nieradka . śr. wieku: 1021
3
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10212 Syposz Dominik 2006
śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
6
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
27 4xKJ/KJM (finały / sobota)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1021
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
5
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005
----- zawodnik bez licencji
9774 Karaszewska Amelia 2005
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 1021
6
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10596 Sabur Selin 2005
----- zawodnik bez licencji
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 1522