Centralne Kontrolne Regaty Juniorów
2021-06-26 | 2021-06-27
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Sprawdzanie ważności badań zawodników odbędzie się w formie stacjonarnej (tradycyjnie) w piątek – przez godzinę po zakończeniu transmisji z zebrania delegatów, a także w sobotę w godz.: 7:00-8:00.

Prosimy o przesłanie danych kontaktowych delegata klubu na adres: regaty@wioslarstwo.poznan.pl


1 1xDZ (przedbieg – sobota / finał - niedziela)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
10576 Bulińska Celina 2007 śr. wieku: 17
2
Posnania RBW Poznań
10756 Kasprzak Lena 2007 Kaczmarek M. śr. wieku: 17
3
Posnania RBW Poznań
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 16
4
AZS Wratislavia
10888 Pastuszka Aleksandra 2008 Szymerowski W. śr. wieku: 16
5
AZS UMK Toruń
10420 Graczkowska Julia 2007 śr. wieku: 17
6
BKW Bydgoszcz
10998 Polasik Zuzanna 2008 śr. wieku: 16
7
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Mikołajczak A. śr. wieku: 2024
8
Gopło Kruszwica
----- zawodnik bez licencji Januszek R. śr. wieku: 2024
9
Gopło Kruszwica
10905 Mocek Oliwia 2008 Januszek R. śr. wieku: 16
10
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007 Sałkowski P. śr. wieku: 17
11
UKS Milenium Wrocław
10553 Głód Barbara 2007 Gancarz E. śr. wieku: 17
12
Unia Tczew
10514 Zawitowska Otylia 2007 Grubich M. śr. wieku: 17
13
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji Madej M. śr. wieku: 2024
14
Wisła Grudziądz
10609 Tomaszewska Antonina 2007 Szarszewski P. śr. wieku: 17
15
WTW Warszawa
11036 Kłos Weronika 2008 Wulczyńska A. śr. wieku: 16
16
UKS Puma Ostróda
10771 Gruba Zuzanna 2008 Stępka A. śr. wieku: 16
2 4xDZ (przedbieg – sobota / finał - niedziela)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007
----- zawodnik bez licencji
11046 Grześkowiak Emily 2008
10874 Rewers Alicja 2007
śr. wieku: 518
2
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007
10871 Cieśla Zofia 2007
10758 Frykowska Lena 2008
10754 Cuperek Amelia 2007
Kaczmarek M. śr. wieku: 16
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10982 Lankamer Rozalia 2008
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Suwary M. śr. wieku: 1020
4
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10704 Wincełowicz Natalia 2007
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1522
5
AZS UMK Toruń
10936 Królikiewicz Zuzanna 2008
----- zawodnik bez licencji
10759 Figurska Rozalia 2008
10760 Podlaszewska Aleksandra 2008
śr. wieku: 518
3 8x+DZ (przedbieg – sobota / finał - niedziela)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
4 2xCH (przedbieg – sobota / finał - niedziela)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007
----- zawodnik bez licencji
Nieradka . śr. wieku: 1020
2
Posnania RBW Poznań
10865 Yemelianov Platon 2007
10545 Wojciechowski Mateusz 2007
Nieradka . śr. wieku: 17
3
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008
Nieradka . śr. wieku: 1020
4
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1020
5
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Trzmiel M. śr. wieku: 2024
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10547 Kusz Daniel 2007
10546 Jakubczak Rafał 2007
Suwary M. śr. wieku: 17
7
Drakkar Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
10678 Krysiak Bartosz 2007
śr. wieku: 1020
8
AZS UMK Toruń
10419 Tymuła Kacper 2007
10748 Pietrzak Ziemowit 2007
śr. wieku: 17
9
AZS UMK Toruń
10764 Zapałowski Alan 2008
10746 Mirowski Kacper 2007
śr. wieku: 16
10
Gopło Kruszwica
10483 Sobieraj Antoni 2008
10967 Bujak Michał 2008
Januszek R. śr. wieku: 16
11
Unia Tczew
10619 Witka Antoni 2007
10509 Grzesiński Miłosz 2007
Grubich M. śr. wieku: 17
12
Unia Tczew
10970 Pawełek Mateusz 2007
10968 Kowalczyk Adam 2008
Grubich M. śr. wieku: 16
13
WIR Iława
----- zawodnik bez licencji
10845 Fryc Oskar 2008
Madej M. śr. wieku: 1020
14
Bydgostia
10986 Semrau Julian 2008
10908 Bielaszewski Jakub 2008
Lemańczyk L. śr. wieku: 16
5 4x+CH (przedbieg – sobota / finał - niedziela)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
10541 Bortkiewicz Oliver 2007
10912 Filinowicz Piotr 2007
----- zawodnik bez licencji
Fiłka T. śr. wieku: 17
2
BTW Bydgoszcz
10690 Habel Marcel 2007
11005 Czyżewski Adam 2008
----- zawodnik bez licencji
Mikołajczak A. śr. wieku: 16
3
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Kręczewska M. śr. wieku: 2024
6 8x+CH (przedbieg – sobota / finał - niedziela)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
7 2-KJ (bieg kontrolne (przedbieg -> finał / sobota))
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 2024
2
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004
9414 Hau Aleksandra 2004
Abrahamczyk M. Abrahamczyk P. śr. wieku: 20
3
AZS AWFiS Gdańsk
10617 Grygiel Roksana 2004
----- zawodnik bez licencji
Pszczółkowski P. śr. wieku: 1022
4
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
10175 Wyrzykowska Nikola 2005
Robaszkiewicz A. śr. wieku: 1021
5
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
10375 Hakobyan Julia 2004
Kruszkowski S. Wiśniewski S. śr. wieku: 1022
6