XIII Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim
2021-06-12 | 2021-06-13
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Przypominamy o konieczności dostarczenia do biura zawodów oświadczeń dot. COVID-19 na załączonych drukach.


1 1xMJ/MJM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
2
AZS Szczecin
10636 Radoliński Michał 2003 Król R. śr. wieku: 21
3
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006 Kowalczyk R. śr. wieku: 18
4
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19
5
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19
6
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji Sałkowski P. śr. wieku: 2024
7
WTW Warszawa
10153 Żołek Marcin 2003 Kaliński K. śr. wieku: 21
2 1xKM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
3
TWDW Warszawa
10937 Listopadzka Anna 1988 śr. wieku: 36
4
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
3 4xMM/4-MM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
4 2-MJ/MJM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
----- zawodnik bez licencji
9321 Usnarski Paweł 2003
Król R. śr. wieku: 1022
2
AZS Szczecin
----- zawodnik bez licencji
10235 Preś Tomasz 2003
Król R. śr. wieku: 1022
3
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
10154 Kot Mikołaj 2004
Kaliński K. śr. wieku: 1022
4
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Kaliński K. śr. wieku: 2024
5 2-KJ/KJM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Danielska K. śr. wieku: 2024
6 1xMM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
10117 Łojszczyk Piotr 1973 śr. wieku: 51
2
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
6
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
7
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
7 1xKJ/KJM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005 Kowalczyk R. śr. wieku: 19
2
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 Kowalczyk R. śr. wieku: 20
3
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Danielska K. śr. wieku: 2024
4
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Danielska K. śr. wieku: 2024
8 4xMIX (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
9 2-MM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
10 2xKM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
11 2xMM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
4
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
5
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
12 8+MM (Memoriał Juliusza Kawieckiego)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
101 Kosiorek Sebastian 1983
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1693
13 4-MA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
----- zawodnik bez licencji
10635 Sobański Jakub 2003
9324 Kłodziński Maciej 2003
8953 Nowakowski Jakub 2003
Król R. śr. wieku: 521
2
AZS Szczecin
10822 Maruszczak Maciej 1999
----- zawodnik bez licencji
7386 Gągalski Sebastian 1999
5913 Sobanda Michał 1996
Kula P. śr. wieku: 525
3
AZS UMK Toruń
6918 Krause Karol 1998
6926 Wąsicki Dariusz 1998
8288 Pawlak Mateusz 2001
3666 Krymski Radosław 1990
Szumański M. Wiśniewski S. Pawłowski . śr. wieku: 27
4
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Zalewski B. śr. wieku: 2024
5
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Zalewski B. śr. wieku: 2024
6
WTW Warszawa
10289 Szkup Antoni 2004
10153 Żołek Marcin 2003
8937 Bajorek Łukasz 2002
----- zawodnik bez licencji
Kaliński K. śr. wieku: 521
7
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
9560 Karwecki Jakub 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 2024
14 2xML/MJL (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Badziągowski M. śr. wieku: 2024
2
AZS Szczecin
8317 Florczak Aleksander 1995
9844 Kajtowski Mateusz 2005
Kula P. śr. wieku: 24
3
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005
10098 Błach Wiktor 2006
Kowalczyk R. śr. wieku: 18
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001
8710 Skonieczny Szymon 2003
Basta P. śr. wieku: 22
5
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999
10121 Polański Kacper 2002
Kruszkowski S. Wiśniewski S. Pawłowski . śr. wieku: 23
6
Bydgostia
7832 Siewaszewicz Adam 2000
7831 Zalewski Artur 2000
Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 24
7
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 2024
15 1xKL/KJL (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
2
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 Kowalczyk R. śr. wieku: 20
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999 Basta P. śr. wieku: 25
4
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Danielska K. śr. wieku: 2024
5
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Danielska K. śr. wieku: 2024
6
MOS Ełk
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
7
Bydgostia
5776 Dreier Zuzanna 1995 Kozłowski M. śr. wieku: 29
8
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Nowakowski W. śr. wieku: 2024
9
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Nowakowski W. śr. wieku: 2024
16 4-KA/KJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
----- zawodnik bez licencji
10219 Grodecka Klara 2002
8794 Prusik Kinga 2000
7848 Kula Wiktoria 2001
Kula P. Król R. śr. wieku: 523
2
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
8892 Weiwer Julia 2002
10034 Gałka Dominika 2002
652 Malinowska Katarzyna 1997
Kruszkowski S. Wiśniewski S. Pawłowski . śr. wieku: 523
3
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
7906 Baranowska Dominika 2001
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1523
4
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Danielska K. śr. wieku: 2024
5
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Zalewski B. śr. wieku: 2024
6
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10375 Hakobyan Julia 2004
Kruszkowski S. Wiśniewski S. śr. wieku: 2024
7
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
9031 Kania Oliwia 2000
Nowakowski W. śr. wieku: 2024
17 2xMA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
----- zawodnik bez licencji
Badziągowski M. śr. wieku: 1023
2
AZS Szczecin
----- zawodnik bez licencji
7860 Kasprzyk Maciej 2001
Kula P. śr. wieku: 1023
3
SO Wygrywamy Warszawa
4501 Zawojski Maciej 1992
4838 Franke Konrad 1992
Skwarski A. śr. wieku: 32
4
AZS AWF Warszawa
5085 Woźniak Adam 1992
----- zawodnik bez licencji
Skwarski A. śr. wieku: 1028
5
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Skwarski A. śr. wieku: 2024
6
MOS Ełk
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
7
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
8
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
8564 Szewczyk Kajetan 2002
Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 1023
9
Bydgostia
7832 Siewaszewicz Adam 2000
7831 Zalewski Artur 2000
Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 24
10
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
8937 Bajorek Łukasz 2002
Kaliński K. śr. wieku: 1023
18 1xML/MJL (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji Badziągowski M. śr. wieku: 2024
2
----- zawodnik bez licencji Badziągowski M. śr. wieku: 2024
3
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999 Pawłowski . śr. wieku: 25
4
AZS AWF Poznań
8036 Mikołajczak Szymon 2000 Kamola B. śr. wieku: 24
5
AZS Szczecin
8317 Florczak Aleksander 1995 Kula P. śr. wieku: 29
6
AZS AWF Warszawa
10373 Sawicki Łukasz 1986 Skwarski A. śr. wieku: 38
7
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji Skwarski A. śr. wieku: 2024
8
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002 Kruszkowski S. Wiśniewski S. śr. wieku: 22
9
AZS UMK Toruń
3666 Krymski Radosław 1990 Szumański M. śr. wieku: 34
10
MOS Ełk
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
11
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 2024
19 2-MA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
----- zawodnik bez licencji
7386 Gągalski Sebastian 1999
Kula P. śr. wieku: 1024
2
AZS AWF Warszawa
SO Wygrywamy Warszawa
5085 Woźniak Adam 1992
4838 Franke Konrad 1992
Skwarski A. śr. wieku: 32
3
AZS UMK Toruń
8288 Pawlak Mateusz 2001
6926 Wąsicki Dariusz 1998
Szumański M. Pawłowski . śr. wieku: 24
4
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Zalewski B. śr. wieku: 2024
5
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Zalewski B. śr. wieku: 2024
6
BTW Bydgoszcz
8248 Krawisz Szymon 1998
----- zawodnik bez licencji
Naglewicz A. śr. wieku: 1025
20 2xKA/KJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005
9840 Taczek Maria 2004
Kowalczyk R. śr. wieku: 19
2
AZS Szczecin
----- zawodnik bez licencji
7848 Kula Wiktoria 2001
Kula P. Król R. śr. wieku: 1023
3
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000
10219 Grodecka Klara 2002
Kula P. śr. wieku: 23
4
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji
6632 Pośnik Weronika 1997
Skwarski A. śr. wieku: 1025
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002
6604 Zmelty Wioletta 1997
Basta P. śr. wieku: 24
6
AZS UMK Toruń
8892 Weiwer Julia 2002
10034 Gałka Dominika 2002
Kruszkowski S. Wiśniewski S. śr. wieku: 22
7
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Danielska K. śr. wieku: 2024
8
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
9
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Danielska K. śr. wieku: 2024
10
MOS Ełk
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
11
AZS AWF Warszawa
5294 Duda Zuzanna 1994
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1027
12
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
5776 Dreier Zuzanna 1995
Nowakowski W. Kozłowski M. śr. wieku: 1026
21 1xKA/KJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
2
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
3
AZS AWF Warszawa
6632 Pośnik Weronika 1997 Skwarski A. śr. wieku: 27
4
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji Skwarski A. śr. wieku: 2024
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7493 Rojek Aleksandra 2000 Basta P. śr. wieku: 24
6
AZS UMK Toruń
652 Malinowska Katarzyna 1997 Pawłowski . śr. wieku: 27
7
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001 śr. wieku: 23
8
MOS Ełk
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
9
MOS Ełk
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
10
MOS Ełk
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
11
MOS Ełk
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
12
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
13
AZS AWF Warszawa
5294 Duda Zuzanna 1994 śr. wieku: 30
14
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Nowakowski W. śr. wieku: 2024
15
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Nowakowski W. śr. wieku: 2024
16
Bydgostia
6757 Gałek Izabela 1998 Nowakowski W. śr. wieku: 26
22 8+MA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
8953 Nowakowski Jakub 2003
9324 Kłodziński Maciej 2003
10235 Preś Tomasz 2003
10635 Sobański Jakub 2003
9321 Usnarski Paweł 2003
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Król R. śr. wieku: 354
2
AZS Szczecin
7860 Kasprzyk Maciej 2001
8317 Florczak Aleksander 1995
----- zawodnik bez licencji
10822 Maruszczak Maciej 1999
----- zawodnik bez licencji
7386 Gągalski Sebastian 1999
5913 Sobanda Michał 1996
7848 Kula Wiktoria 2001
Kula P. śr. wieku: 525
3
AZS UMK Toruń
6918 Krause Karol 1998
6926 Wąsicki Dariusz 1998
8288 Pawlak Mateusz 2001
3666 Krymski Radosław 1990
7332 Januszewski Michał 1999
10121 Polański Kacper 2002
----- zawodnik bez licencji
10120 Chełkowski Marcel 2002
9522 Wiśniewska Martyna 2004
Kruszkowski S. Szumański M. Wiśniewski S. Pawłowski . śr. wieku: 275
4
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10569 Nowakowska Kinga 2007
Zalewski B. śr. wieku: 1689
5
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji
10154 Kot Mikołaj 2004
10289 Szkup Antoni 2004
----- zawodnik bez licencji
8937 Bajorek Łukasz 2002
10153 Żołek Marcin 2003
----- zawodnik bez licencji
Kaliński K. śr. wieku: 688
6
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10002 Witkowski Michał 2002
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
9560 Karwecki Jakub 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 1356
23 1xMA/MJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
----- zawodnik bez licencji Badziągowski M. śr. wieku: 2024
2
BTW Bydgoszcz
10169 Sopoński Bartłomiej 2002 Badziągowski M. śr. wieku: 22
3
AZS AWF Warszawa
10373 Sawicki Łukasz 1986 Skwarski A. śr. wieku: 38
4
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji Skwarski A. śr. wieku: 2024
5
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji Skwarski A. śr. wieku: 2024
6
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji Skwarski A. śr. wieku: 2024
7
SO Wygrywamy Warszawa
4501 Zawojski Maciej 1992 Skwarski A. śr. wieku: 32
8
SO Wygrywamy Warszawa
4838 Franke Konrad 1992 Skwarski A. śr. wieku: 32
9
KW PEGAZ Wrocław
7952 Zalega Bartłomiej 1999 śr. wieku: 25
10
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji Zalewski B. śr. wieku: 2024
11
MOS Ełk
107 Zub Łukasz 1985 śr. wieku: 39
12
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
13
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
14
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 2024
15
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 2024
24 2-KA/KJ (Mistrzostwa Polski w Sprincie)
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
8892 Weiwer Julia 2002
----- zawodnik bez licencji
Wiśniewski S. Pawłowski . śr. wieku: 1023
2
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
3
BKW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Danielska K. śr. wieku: 2024
4
PTW Płock
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Zalewski B. śr. wieku: 2024
5
WTW Włocławek
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Gabryelewicz K. śr. wieku: 2024
6
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Nowakowski W. śr. wieku: 2024
7
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
9031 Kania Oliwia 2000
Nowakowski W. śr. wieku: 1024