[NIEDZIELA - dodatkowe biegi] Centralne Regaty Otwarcia Sezonu Seniorów i Juniorów
2021-05-02 | 2021-05-02
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Informacja dot. noclegu w Camping Malta
Informujemy, że doba hotelowa w dniu 02.05 kończy się o godz.: 11.00 (bez możliwości jej przedłużenia).


15 2xKA/KB (niedziela rano)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
LOTTO Bydgostia
KTW Kalisz
8712 Ludwiczak Weronika 2002
9042 Janiak Ewelina 2001
2
AZS Szczecin
7848 Kula Wiktoria 2001
8794 Prusik Kinga 2000
Kula P.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002
7493 Rojek Aleksandra 2000
Basta P.
4
LOTTO Bydgostia
10008 Sobecka Nicole 2002
9031 Kania Oliwia 2000
Nowakowski W.
5
WTW Warszawa
Posnania RBW Poznań
8249 Partyga Michalina 1999
8304 Sobocińska Jessika 2001
6
Posnania RBW Poznań
AZS Szczecin
9079 Jęchorek Barbara 2001
9794 Duda Katarzyna 2000
7
Drakkar Gdańsk
BKW Bydgoszcz
8503 Krzemińska Iga 2002
7906 Baranowska Dominika 2001
8
LOTTO Bydgostia
9033 Chrzanowska Paulina 2000
8478 Strybel Małgorzata 2000
16 4-KA/KB (niedziela rano)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
8892 Weiwer Julia 2002
8284 Paszkowska Adrianna 2002
10034 Gałka Dominika 2002
----- zawodnik bez licencji
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
AZS AWFiS Gdańsk
8029 Lesner Zuzanna 1999
8047 Pawlak Izabela 2000
8155 Potrzuska Anna 2001
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
Basta P. Rychlicki M.
17 2xMA/MB (niedziela rano)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
WTW Warszawa
8706 Litka Cezary 2002
8966 Domański Konrad 2002
2
AZS AWFiS Gdańsk
Posnania RBW Poznań
8305 Bartkowski Bartosz 2001
7312 Kasparek Krzysztof 2000
3
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Kamola B.
4
BTW Bydgoszcz
Posnania RBW Poznań
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10167 Mikulski Filip 2001
Ormiński T.
5
AZS AWF Kraków
9688 Radomiński-Lasek Antoni 2001
10351 Kobosko Marek 1999
6
WTW Warszawa
8937 Bajorek Łukasz 2002
----- zawodnik bez licencji
7
LOTTO Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002
8564 Szewczyk Kajetan 2002
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
8
LOTTO Bydgostia
10010 Szczesik Aleksy 2002
----- zawodnik bez licencji
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
18 4-MA/MB (niedziela rano)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
6918 Krause Karol 1998
8288 Pawlak Mateusz 2001
6944 Górski Dawid 1998
6926 Wąsicki Dariusz 1998
Szumański M. Pawłowski .
2
PTW Płock
8216 Skowyrski Igor 2001
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Zalewski B.
3
LOTTO Bydgostia
9661 Stefaniak Jakub 2001
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
9560 Karwecki Jakub 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
4
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7153 Jackowiak Emilian 2000
8034 Wanat Przemysław 2000
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
5
Posnania RBW Poznań
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
7333 Szwarc Wojciech 1999
8274 Streich Oskar 2001
6
AZS AWFiS Gdańsk
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
7565 Gorka Adrian 2000
9203 Tomiak Szymon 2002
19 2xKL/KBL (niedziela rano)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Kraków
9735 Wiśniewska Maja 2001
8702 Brzozowska Maria 2000
Wójcik - Pietruszka I.
2
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
Rychlicki M.
3
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001
----- zawodnik bez licencji
Nowakowski W. Kozłowski M.
4
WTW Warszawa
KW PEGAZ Wrocław
8949 Ożarowska Urszula Maria 2002
7959 Jasińska Zuzanna 2000
20 2xML/MBL (niedziela rano)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000
7861 Piasecki Łukasz 2000
Kula P.
2
AZS UMK Toruń
3666 Krymski Radosław 1990
7332 Januszewski Michał 1999
Szumański M. Pawłowski .
3
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
9800 Chaliński Adam 2001
Ormiński T.
4
AZS AWF Kraków
10253 Rostworowski Stefan 2002
----- zawodnik bez licencji
Myszka M. Bernatajtys D.
5
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
7832 Siewaszewicz Adam 2000
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
6
LOTTO Bydgostia
Drakkar Gdańsk
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
9062 Bujnowski Adam 2002
21 2xKA/KB (niedziela popołudnie)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7848 Kula Wiktoria 2001
8794 Prusik Kinga 2000
Kula P.
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
BKW Bydgoszcz
7493 Rojek Aleksandra 2000
7906 Baranowska Dominika 2001
3
Drakkar Gdańsk
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8503 Krzemińska Iga 2002
8486 Jankowska Martyna 2002
4
LOTTO Bydgostia
10008 Sobecka Nicole 2002
9031 Kania Oliwia 2000
Nowakowski W.
5
LOTTO Bydgostia
WTW Warszawa
8478 Strybel Małgorzata 2000
8249 Partyga Michalina 1999
6
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001
8304 Sobocińska Jessika 2001
7
AZS Szczecin
LOTTO Bydgostia
9794 Duda Katarzyna 2000
9033 Chrzanowska Paulina 2000
8
WTW Warszawa
Drakkar Gdańsk
8249 Partyga Michalina 1999
8503 Krzemińska Iga 2002
9
KTW Kalisz
LOTTO Bydgostia
9042 Janiak Ewelina 2001
8712 Ludwiczak Weronika 2002
22 4-KA/KB (niedziela popołudnie)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
AZS AWFiS Gdańsk
8029 Lesner Zuzanna 1999
8047 Pawlak Izabela 2000
8155 Potrzuska Anna 2001
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
2
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
8284 Paszkowska Adrianna 2002
10034 Gałka Dominika 2002
8892 Weiwer Julia 2002
23 2xMA/MB (niedziela popołudnie)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Kamola B.
2
BTW Bydgoszcz
Posnania RBW Poznań
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10167 Mikulski Filip 2001
Ormiński T.
3
WTW Warszawa
8937 Bajorek Łukasz 2002
----- zawodnik bez licencji
4
LOTTO Bydgostia
10010 Szczesik Aleksy 2002
8564 Szewczyk Kajetan 2002
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
5
LOTTO Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002
----- zawodnik bez licencji
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
6
Posnania RBW Poznań
7312 Kasparek Krzysztof 2000
8706 Litka Cezary 2002
7
WTW Warszawa
AZS AWFiS Gdańsk
8966 Domański Konrad 2002
8305 Bartkowski Bartosz 2001
24 4-MA/MB (niedziela popołudnie)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
AZS AWFiS Gdańsk
LOTTO Bydgostia
6918 Krause Karol 1998
6944 Górski Dawid 1998
----- zawodnik bez licencji
9560 Karwecki Jakub 2001
Szumański M. Bernatajtys D.
2
PTW Płock
AZS AWF Kraków
8216 Skowyrski Igor 2001
----- zawodnik bez licencji
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998
----- zawodnik bez licencji
Zalewski B.
3
Posnania RBW Poznań
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
8027 Glonek Dominik 2001
8299 Wojtalak Patryk 2001
7153 Jackowiak Emilian 2000
4
Posnania RBW Poznań
LOTTO Bydgostia
8034 Wanat Przemysław 2000
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
5
Posnania RBW Poznań
AZS UMK Toruń
AZS AWFiS Gdańsk
7333 Szwarc Wojciech 1999
8274 Streich Oskar 2001
7565 Gorka Adrian 2000
9203 Tomiak Szymon 2002
6
AZS UMK Toruń
8288 Pawlak Mateusz 2001
6926 Wąsicki Dariusz 1998
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
25 2xKL/KBL (niedziela popołudnie)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
Rychlicki M.
2
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001
----- zawodnik bez licencji
Nowakowski W. Kozłowski M.
3
WTW Warszawa
KW PEGAZ Wrocław
8949 Ożarowska Urszula Maria 2002
7959 Jasińska Zuzanna 2000
26 2xML/MBL (niedziela popołudnie)
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000
7861 Piasecki Łukasz 2000
Kula P.
2
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
9800 Chaliński Adam 2001
Ormiński T.
3
AZS AWF Kraków
10253 Rostworowski Stefan 2002
----- zawodnik bez licencji
Myszka M. Bernatajtys D.
4
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
5
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
7332 Januszewski Michał 1999
Szumański M. Pawłowski .
6
LOTTO Bydgostia
Drakkar Gdańsk
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
9062 Bujnowski Adam 2002