Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania na ergometrze wioślarskim
2021-03-13 | 2021-03-13
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Przypominamy o konieczności przesłania na adres covid@rowing.poznan.pl oświadczeń COVID-19 podpisanych przez uczestników lub ich opiekunów oraz oświadczeń delegatów - do pobrania na stronie.
Prosimy również o przesłanie na powyższy adres podpisanej przez trenera/delegata listy startujących zawodników zawierającej imię, nazwisko i datę ważności badań lekarskich.


1 1xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
99001 Radziejewicz Liza 2008
2
Tryton Poznań
99002 Borowiec Marianna 2009
3
Tryton Poznań
99005 Grzegorz Oliwia 2009 Abrahamczyk P.
4
Posnania RBW Poznań
10754 Cuperek Amelia 2007 Kaczmarek M.
5
Posnania RBW Poznań
10755 Grygiel Maria 2007 Kaczmarek M.
6
Posnania RBW Poznań
10756 Kasprzak Lena 2007 Kaczmarek M.
7
Posnania RBW Poznań
10758 Frykowska Lena 2008 Kaczmarek M.
8
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Kaczmarek M.
9
Posnania RBW Poznań
10871 Cieśla Zofia 2007 Kaczmarek M.
10
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Kaczmarek M.
11
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Kaczmarek M.
12
Posnania RBW Poznań
10885 Chrobocińska Magdalena 2008 Kaczmarek M.
13
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
14
KTW Kalisz
10631 Armanowska Emilia 2007
15
KW 1904 Poznań
10874 Rewers Alicja 2007 Rewers M.
16
KW 1904 Poznań
10873 Mermela Aleksandra 2007 Rewers M.
17
UKS Milenium Wrocław
10553 Głód Barbara 2007 Gancarz E.
18
Posnania RBW Poznań
10918 Solarska Anna 2008 Abrahamczyk P. Iszkuło M.
19
Posnania RBW Poznań
10919 Potocka Weronika 2008 Abrahamczyk P. Iszkuło M.
2 1xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW PEGAZ Wrocław
10926 Strakhov Anton 2007
2
Tryton Poznań
99004 Nowak Liwia 2010
3
Posnania RBW Poznań
10865 Yemelianov Platon 2007 Nieradka .
4
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Nieradka .
5
Posnania RBW Poznań
10545 Wojciechowski Mateusz 2007 Nieradka .
6
Posnania RBW Poznań
10867 Mykhailiuk Oleksandr 2008 Nieradka .
7
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Nieradka .
8
Posnania RBW Poznań
10863 Jaworski Igor 2007 Nieradka .
9
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Nieradka .
10
KW 1904 Poznań
10685 Ratajak Franciszek 2007 Rewers M.
11
KW 1904 Poznań
10684 Jakuszko Kacper 2007 Rewers M.
12
KTW Kalisz
10379 Wódka Kacper 2007 Trzmiel M.
13
KTW Kalisz
10381 Binek Cezary 2007 Trzmiel M.
14
KTW Kalisz
10563 Indraszczyk Filip 2007 Trzmiel M.
15
KW PEGAZ Wrocław
10892 Zimoch Kacper 2008 Gancarz P.
16
KW PEGAZ Wrocław
10893 Tarnowski Arkadiusz 2008 Gancarz P.
17
KW PEGAZ Wrocław
10894 Sikora Aleksander 2008 Gancarz P.
18
KW PEGAZ Wrocław
10895 Gacek Antoni 2008 Gancarz P.
3 1xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005 Abrahamczyk P.
4
Posnania RBW Poznań
9774 Karaszewska Amelia 2005 Abrahamczyk P.
5
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005 Abrahamczyk P.
6
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P.
7
Posnania RBW Poznań
10095 Gawrysiak Joanna 2006 Abrahamczyk P.
8
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P.
9
Polonia Poznań
10659 Woźniak Lena 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
10
Polonia Poznań
10657 Chrzanowska Maja 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
11
Posnania RBW Poznań
10658 Trzmiel Anna 2006 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
12
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
13
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006
14
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
15
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
16
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
17
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji
18
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Rewers M. Kalet S.
19
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji Gancarz E.
20
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji Gancarz E.
21
UKS Milenium Wrocław
10557 Frontczak Julia 2005 Gancarz E.
22
UKS Milenium Wrocław
10556 Dębska Marcelina 2005 Gancarz E.
23
UKS Milenium Wrocław
10552 Żyła Julia 2006 Gancarz E.
24
UKS Milenium Wrocław
10303 Stach Hanna 2006 Gancarz E.
25
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji Gancarz E.
26
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005 Gancarz E.
27
UKS Milenium Wrocław
10078 Wójcik Julia 2005 Gancarz E.
28
UKS Milenium Wrocław
10077 Wójcik Amelia 2005 Gancarz E.
29
UKS Milenium Wrocław
9896 Morawska Oliwia 2005 Gancarz E.
30
UKS Milenium Wrocław
10902 Wojtowicz Magdalena 2005 Gancarz E.
31
UKS Dwójka Kórnik
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. Iszkuło M.
32
Posnania RBW Poznań
10309 Gąsiorowska Ewa 2006 Abrahamczyk P. Iszkuło M.
33
UKS Dwójka Kórnik
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P. Iszkuło M.
4 1xMJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW PEGAZ Wrocław
10925 Aleksanderek Filip 2005 Gancarz E.
2
----- zawodnik bez licencji Gancarz E.
3
Tryton Poznań
99006 Bekasiak Aleks 2009 Rewers M.
4
Tryton Poznań
99007 Borowiec Małgorzata 1975 Rewers M.
5
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka .
6
Posnania RBW Poznań
10018 Rodak Krzysztof 2005 Nieradka .
7
Posnania RBW Poznań
10016 Lewandowski Wojciech 2005 Nieradka .
8
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005 Nieradka .
9
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Nieradka .
10
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Nieradka .
11
Posnania RBW Poznań
10650 Gutowski Bartłomiej 2006 Nieradka .
12
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005 Nieradka .
13
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Nieradka .
14
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
15
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
16
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
17
KW 1904 Poznań
9985 Mikołajczak Paweł 2006 Rewers M.
18
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M.
19
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M.
20
KW 1904 Poznań
10875 Szymański Paweł 2005 Rewers M.
21
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji Rewers M.
22
KTW Kalisz
10045 Kobyłka Cezary 2006 Trzmiel M.
23
KTW Kalisz
10046 Binek Filip 2005 Trzmiel M.
24
KTW Kalisz
10564 Torbiarczyk Bartosz 2006 Trzmiel M.
25
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005 Trzmiel M.
26
KW PEGAZ Wrocław
10891 Lofek Oskar 2005 Gancarz P.
27
KW PEGAZ Wrocław
10896 Bednarzewski Ignacy 2005 Gancarz P.
28
KW PEGAZ Wrocław
10897 Andrys Tomasz 2005 Gancarz P.
29
KW PEGAZ Wrocław
10281 Rydel Tymon 2006 Gancarz P.
30
KW PEGAZ Wrocław
10214 Zajączkowski Wojciech 2005 Gancarz P.
31
KW PEGAZ Wrocław
10213 Pawłowski Kacper 2005 Gancarz P.
32
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P.
33
KW PEGAZ Wrocław
----- zawodnik bez licencji Gancarz P.
5 1xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
9514 Zwierciadłowska Julia 2004 Abrahamczyk P.
4
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P.
5
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004 Abrahamczyk P.
6
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 Abrahamczyk P.
7
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk P.
8
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004 Abrahamczyk P.
9
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Abrahamczyk P.
10
AZS AWF Warszawa
9216 Krukowska Zofia 2004 Kamola B.
11
KW PEGAZ Wrocław
9792 Graczykowska Daria 2004
12
Tryton Poznań
9962 Aumiler Julia 2003 Filipek A.
13
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. Kalet S.
14
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004 Rewers M. Kalet S.
15
KW 1904 Poznań
10268 Kozłowska Joanna 2004 Rewers M. Kalet S.
16
KW 1904 Poznań
9124 Szeszuła Magdalena 2004 Rewers M. Kalet S.
17
UKS Milenium Wrocław
9247 Zdanowicz Paulina 2003 Gąszczak M.
18
UKS Milenium Wrocław
9424 Szewczyk Martyna 2003 Gąszczak M.
6 1xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Hoffmann M.
2
Posnania RBW Poznań
9882 Kaczmarek Oliwier 2004 Hoffmann M.
3
Posnania RBW Poznań
9511 Pranke Michał 2004 Hoffmann M.
4
Posnania RBW Poznań
9676 Borysewicz Jakub 2004 Hoffmann M.
5
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Hoffmann M.
6
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji Hoffmann M.
7
Posnania RBW Poznań
10402 Siatka Maciej 2004 Hoffmann M.
8
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
9
AZS AWF Poznań
10593 Zapart Franciszek 2003 Kamola B.
10
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003 Kamola B.
11
Tryton Poznań
9471 Piana Igor 2004 Filipek A.
12
Tryton Poznań
9517 Gendera Kamil 2003 Filipek A.
13
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M.
14
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M.
15
KTW Kalisz
9507 Senderacki Konrad 2004 Trzmiel M.
16
KTW Kalisz
9438 Jasiński Maciej 2003 Trzmiel M.
17
KTW Kalisz
9645 Wawrzyniak Bartosz 2003 Trzmiel M.
18
KTW Kalisz
10565 Przybył Adam 2003 Trzmiel M.
19
KTW Kalisz
----- zawodnik bez licencji Trzmiel M.
7 1xKJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
9458 Paluszak Marcelina 2004 Wlekliński P. Knopik J. Kobyliński M.
2