2021 ERGOWIOSŁA – Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim
2021-01-30 | 2021-01-30
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Przypominamy o konieczności przesłania na adres covid@rowing.poznan.pl oświadczeń COVID-19 podpisanych przez uczestników lub ich opiekunów oraz oświadczeń delegatów - do pobrania na stronie.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami poruszania się na obiekcie [PDF]


1 1xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
BKW Bydgoszcz
8903 Walińska Martyna 2022 08:30
2
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk P. 07:50
3
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 Abrahamczyk P. 07:57
4
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk P. 07:59
5
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004 Abrahamczyk P. 08:05
6
Posnania RBW Poznań
9514 Zwierciadłowska Julia 2004 Abrahamczyk P. 08:05
7
Posnania RBW Poznań
9213 Handke Natalia 2004 Abrahamczyk P. 08:20
8
Posnania RBW Poznań
9919 Generowicz Zofia 2004 Abrahamczyk P. 08:05
9
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 7:50
10
Polonia Poznań
9457 Kaczmarek Zuzanna 2004 7:45
11
AZS AWF Poznań
9216 Krukowska Zofia 2004 Kamola B. 7:33
12
Tryton Poznań
8615 Kajdanek Sandra 2003 Filipek A. 7:48
13
Tryton Poznań
9962 Aumiler Julia 2003 Filipek A. 7:52
14
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. 7:30
15
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004 Rewers M. 7:50
16
AZS AWF Kraków
10821 Jodłowska Zuzanna 2003 Wójcik - Pietruszka I. 7:50
17
AZS Szczecin
9089 Kukier Julia 2003 Błoch J. 7:10
18
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9411 Rega Gabriela 2003 Basta P. 7:55
19
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8970 Ciemna Weronika 2003 Basta P. 7:54
20
AZS UMK Toruń
10375 Hakobyan Julia 2004 Kruszkowski S. Wiśniewski S. 07:29
21
BKW Bydgoszcz
9385 Różańska Aleksandra 2003 07:50
22
BKW Bydgoszcz
9383 Ciechna Julia 2004 07:50
23
BKW Bydgoszcz
9694 Smyk Martyna 2004 08:20
24
BTW Bydgoszcz
9292 Wnuk Olga 2003 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. 8:19
25
BTW Bydgoszcz
9288 Szatkowska Emilia 2003 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. 8:14
26
LOTTO Bydgostia
9729 Madaj Zuzanna 2003 Bełka - Siemion A. 07:16
27
LOTTO Bydgostia
9296 Szyperska Martyna 2003 Bełka - Siemion A. 07:26
28
LOTTO Bydgostia
9282 Bielaszewska Zuzanna 2003 Bełka - Siemion A. 07:45
29
LOTTO Bydgostia
9115 Sas Wiktoria 2003 Bełka - Siemion A. 07:42
30
LOTTO Bydgostia
9094 Malicka Natasha 2004 Bełka - Siemion A. 07:46
31
LOTTO Bydgostia
9136 Wojciechowska Martyna 2003 Bełka - Siemion A. 07:52
32
MKS Dwójka Warszawa
9399 Kozdrój Oliwia 2003 Durjasz A. 07:30
33
UKS Ateny Wałcz
8322 Sulik Julia 2003 Błoch J. 7:25
34
Wisła Grudziądz
10276 Zdrojewska Maja 2004 Błoch J. Zieliński Krzysztof K. 7:40
35
AZS UW Warszawa
9925 Borys Julia 2004 Borys R. 07:36
36
WTW Warszawa
8927 Zawadzka Urszula 2003 Renc A. 07:18
37
WTW Warszawa
9325 Facon Julia 2004 Renc A. 07:12
2 1xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P. 07:30
2
Posnania RBW Poznań
9508 Kozłowska Zofia 2005 Abrahamczyk P. 08:12
3
Posnania RBW Poznań
10341 Mańczak Olga 2005 Abrahamczyk P. 08:20
4
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005 Abrahamczyk P. 08:18
5
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005 Abrahamczyk P. 08:15
6
Posnania RBW Poznań
10095 Gawrysiak Joanna 2006 Abrahamczyk P. 08:20
7
Posnania RBW Poznań
9503 Kaźmierowska Wiktoria 2005 Abrahamczyk P. 08:12
8
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006 07:46
9
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005 07:30
10
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10233 Bilińska Hanna 2006 Zastawa-Schodowska P. 8:09
11
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005 Robaszkiewicz A. 07:30
12
AZS UMK Toruń
10175 Wyrzykowska Nicloa 2005 Robaszkiewicz A. 07:42
13
BKW Bydgoszcz
10158 Matysek Martyna 2005 08:40
14
BTW Bydgoszcz
10185 Kwaśniewska Maja 2006 Chmara A. 8:10
15
BTW Bydgoszcz
10123 Kontna Wiktoria 2005 Chmara A. 8:15
16
BTW Bydgoszcz
10127 Płóciennik Zuzanna 2005 Chmara A. 8:15
17
LOTTO Bydgostia
10726 Olszewska Maria 2005 Dziekoński R. 07:51
18
LOTTO Bydgostia
10727 Pater Lena 2005 Dziekoński R. 07:57
19
LOTTO Bydgostia
10722 Czerwińska Zuzanna 2005 Dziekoński R. 08:15
20
LOTTO Bydgostia
10732 Oszczęda Julia 2005 Dziekoński R. 08:09
21
LOTTO Bydgostia
10730 Zawadzka Wiktoria 2005 Dziekoński R. 08:12
22
LOTTO Bydgostia
10725 Kocieniewska Maja 2005 Dziekoński R. 08:13
23
LOTTO Bydgostia
10728 Sikorska Daria 2005 Dziekoński R. 08:09
24
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005 Błoch J. Zieliński Krzysztof K. 7:59
25
Wisła Grudziądz
10327 Jabłońska Weronika 2006 Szarszewski P. 08:00
26
LOTTO Bydgostia
10329 Ćwiklińska Julia 2006 Dziekoński R. 08:05
27
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005 Renc A. 07:36
28
UKS Dwójka Kórnik
10308 Kucharska Anna 2006 Abrahamczyk P. Iszkuło M. 08:20
29
UKS Dwójka Kórnik
10383 Ritter Patrycja 2006 Abrahamczyk P. Iszkuło M. 08:30
3 1xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
9509 Czekanowicz Igor 2004 Hoffmann M. 6:23
2
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Hoffmann M. 6:26
3
Posnania RBW Poznań
9882 Kaczmarek Oliwier 2004 Hoffmann M. 6:36
4
Posnania RBW Poznań
9511 Pranke Michał 2004 Hoffmann M. 6:36
5
Posnania RBW Poznań
10402 Siatka Maciej 2004 Hoffmann M. 6:40
6
Posnania RBW Poznań
9413 Mikołajczak Wojciech 2004 Hoffmann M. 6:48
7
Posnania RBW Poznań
9408 Jackowiak Bartłomiej 2004 Hoffmann M. 6:48
8
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003 Kamola B. 6:20
9
AZS AWF Poznań
10593 Zapart Franciszek 2003 Kamola B. 6:45
10
Tryton Poznań
9471 Piana Igor 2004 Filipek A. 7:05
11
Tryton Poznań
9517 Gendera Kamil 2003 Filipek A. 6:35
12
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M. 6:25
13
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M. 6:25
14
KTW Kalisz
10561 Owsiany Szymon 2004 Trzmiel M. 06:45
15
KTW Kalisz
9507 Senderacki Konrad 2004 Trzmiel M. 06:30
16
AZS AWF Kraków
9168 Chłopicki Michał 2003 Wójcik - Pietruszka I. 6:40
17
AZS Szczecin
8953 Nowakowski Jakub 2003 6:25
18
AZS Szczecin
9321 Usnarski Paweł 2003 6:25
19
AZS Szczecin
9862 Konwinski Jakub 2003 6:45
20
AZS Szczecin
10235 Preś Tomasz 2003 6:50
21
AZS Wratislavia
10258 Rańda Michał 2004 06:18
22
AZS Wratislavia
10442 Nakonieczny Wiktor 2004 06:39
23
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8710 Skonieczny Szymon 2003 Basta P. _6:45
24
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8488 Lisek Tomasz 2003 Basta P. _6:46
25
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9401 Małecki Szymon 2004 Basta P. 6:50
26
BTW Bydgoszcz
9443 Tykwiński Paweł 2004 Zgorzelak M. 6:54
27
BTW Bydgoszcz
9286 Marciniak Dominik 2004 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. 6:56
28
BTW Bydgoszcz
10159 Szałajda Dawid 2003 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. 6:56
29
BTW Bydgoszcz
9284 Jaroć Bartłomiej 2003 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. 6:39
30
BTW Bydgoszcz
8818 Twarowski Kacper 2003 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. 6:42
31
KW PEGAZ Wrocław
9306 Wojtczak Mateusz 2003 Gąszczak M. 06:59
32
KW PEGAZ Wrocław
9371 Sulima Fabian 2003 Gąszczak M. 06:59
33
LOTTO Bydgostia
9096 Sobecki Fryderyk 2003 Bełka - Siemion A. 06:19
34
LOTTO Bydgostia
9134 Lewicki Tomasz 2003 Bełka - Siemion A. 06:26
35
LOTTO Bydgostia
9091 Kierzek Krystian 2003 Bełka - Siemion A. 06:47
36
LOTTO Bydgostia
10634 Sudziński Hubert 2003 Bełka - Siemion A. 06:55
37
LOTTO Bydgostia
10534 Szczepaniak Filip 2004 Glaza P. 06:28
38
LOTTO Bydgostia
10599 Franczak Oliwier 2004 Glaza P. 06:33
39
LOTTO Bydgostia
10529 Nalazek Sebastian 2003 Glaza P. 06:36
40
LOTTO Bydgostia
10480 Patalas Mikołaj 2004 Glaza P. 06:45
41
LOTTO Bydgostia
10477 Rybicki Tomasz 2004 Glaza P. 06:45
42
LOTTO Bydgostia
10601 Janik Paweł 2004 Glaza P. 06:49
43
Wisła Grudziądz
9427 Kałużny Tymon 2004 Szarszewski P. 06:30
44
WTW Warszawa
10153 Żołek Marcin 2003 Kaliński K. 06:28
45
WTW Warszawa
10154 Kot Mikołaj 2004 Kaliński K. 06:30
4 1xMJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
LOTTO Bydgostia
10835 Raniszewski Marcin 2006 Strychalski T. 07:09
2
LOTTO Bydgostia
10832 Oelke Adrian 2005 Strychalski T. 07:10
3
LOTTO Bydgostia
10834 Korcz Piotr 2005 Strychalski T. 07:14
4
LOTTO Bydgostia
10836 Neumann Paweł 2006 Strychalski T. 07:15
5
LOTTO Bydgostia
10831 Robaczewski Kacper 2005 Strychalski T. 07:17
6
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka . 06:30
7
Posnania RBW Poznań
9960 Jurkowski Igor 2005 Nieradka . 06:50
8
Posnania RBW Poznań
10016 Lewandowski Wojciech 2005 Nieradka . 06:58
9
Posnania RBW Poznań
10018 Rodak Krzysztof 2005 Nieradka . 06:52
10
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005 Nieradka . 06:58
11
Posnania RBW Poznań
10304 Jarocki Wiktor 2006 Nieradka . 07:02
12
Posnania RBW Poznań
10298 Baranowski Piotr 2005 Nieradka . 07:12
13
Posnania RBW Poznań
9881 Jażemski Jakub 2005 Nieradka . 07:07
14
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005 Nieradka . 07:26
15
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005 6:30
16
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005 7:00
17
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 7:10
18
Polonia Poznań
9462 Kalinowski Wojciech 2006 7:20
19
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 Filipek A. 7:30
20
Tryton Poznań
10668 Marsula Jakub 2006 Filipek A. 7:30
21
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005 Trzmiel M. 06:45
22
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005 06:55
23
AZS Szczecin
10098 Błach Wiktor 2006 06:55
24
AZS AWF Gorzów Wlkp.
10228 Tarasiuk Hubert 2006 Zastawa-Schodowska P. 7:10
25
BTW Bydgoszcz
9444 Tykwiński Kacper 2005 Zgorzelak M. 7:07
26
LOTTO Bydgostia
10307 Chabowski Kamil 2006 Lemańczyk L. 06:55
27
LOTTO Bydgostia
10736 Grochowski Mikołaj 2005 Dziekoński R. 07:07
28
LOTTO Bydgostia
10700 Zieliński Adam 2006 Dziekoński R. 07:15
29
LOTTO Bydgostia
10738 Gutkowski Michał 2006 Strychalski T. 07:33
30
LOTTO Bydgostia
10737 Olejnik Franciszek 2005 Strychalski T. 07:43
31
LOTTO Bydgostia
10739 Raszka Konrad 2005 Strychalski T. 07:34
32
LOTTO Bydgostia
10305 Miszczyk Artur 2005 Strychalski T. 07:30
33
LOTTO Bydgostia
10740 Zgórzyński Marcel 2005 Strychalski T. 07:29
34
LOTTO Bydgostia
10144 Czubak Oliwier 2005 Strychalski T. 07:21
35
LOTTO Bydgostia
9868 Grzanka Igor 2005 Strychalski T. 07:07
36
MKS Dwójka Warszawa
10264 Magierowski Julian 2005 Suchocki J. 06:42
37
LOTTO Bydgostia
10181 Lepeshov Fedor 2005 07:04
38
Wisła Grudziądz
9749 Brzostowski Mikołaj 2005 Zieliński Krzysztof K. 6:40
39
AZS AWF Kraków
10105 Pilch Aleksander 2006 Myszka M. 07:00
40
WTW Warszawa
9924 Kośka Filip 2005 Brodziak D. 06:40
5 1xKL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 Abrahamczyk M. 7:15
2
Posnania RBW Poznań
6609 Halko Jaclyn 1986 Abrahamczyk M. 7:07
3
AZS AWF Poznań
8528 Wójcik Julianna 2000 Kamola B. 7:50
4
KW 1904 Poznań
5898 Świętek Magdalena 1996 Rewers M. 7:30
5
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000 7:43
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999 Basta P. 7:42
7
UKS Milenium Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 07:21
8
WTW Warszawa
8949 Ożarowska Urszula Maria 2002 Renc A. 07:28
6 1xML
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 Filipek A. 6:40
2
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 Filipek A. 6:35
3
Tryton Poznań
9150 Wiciak Dominik 2002 Filipek A. 6:45
4
AZS Szczecin
7861 Piasecki Łukasz 2000 6:28
5
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000 6:28
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001 Basta P. 6:40
7
AZS UMK Toruń
3666 Krymski Radosław 1990 06:32
8
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. 6:38
9
BTW Bydgoszcz
9800 Chaliński Adam 2001 Ormiński T. 6:54
10
MKS Dwójka Warszawa
9379 Golaska Patryk 1999 Zieliński M. 06:30
11
Wisła Grudziądz
8849 Predel Jakub 2002 Zieliński Krzysztof K. 6:39
12
AZS AWF Kraków
10253 Rostworowski Stefan 2002 Myszka M. 06:33
13
TWDW Warszawa
10811 Chajda Aleksander 1999 06:40
7 1xKA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001 Abrahamczyk M. 7:10
2
KTW Kalisz
9042 Janiak Ewelina 2001 07:15
3
KTW Kalisz
8712 Ludwiczak Weronika 2002 07:17
4
KW 1904 Poznań
9012 Scheffs Olga 2000 Rewers M. 07:30
5
AZS Szczecin
9794 Duda Katarzyna 2000 7:10
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
6604 Zmelty Wioletta 1997 Basta P. 7:15
7
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002 Basta P. 7:18
8
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7493 Rojek Aleksandra 2000 Basta P. 7:24
9
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8707 Kowalak Sandra 2002 Basta P. 7:25
10
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001 07:24
11
WTW Warszawa
8926 Gnatowska Sonia 2002 Renc A. 07:09
8 1xMA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
AZS AWF Poznań
8034 Wanat Przemysław 2000 Kamola B. 6:05
2
AZS AWF Poznań
8706 Litka Cezary 2002 Kamola B. 5:57
3
AZS AWF Poznań
8039 Kulecki Michał 1999 Kamola B. 6:25
4
AZS AWF Poznań
8605 Jagodziński Krzysztof 2001 Kamola B. 6:25
5
KW 1904 Poznań
3739 Wicenciak Adam 1989 Rewers M. 5:55
6
KW 1904 Poznań
10806 Grabowski Dawid 1989 Rewers M. 7:25
7
Posnania RBW Poznań
7312 Kasparek Krzysztof 2000 Kurek M. 06:20
8
Posnania RBW Poznań
8791 Januszewski Adam 2002 Kurek M. 06:29
9
Posnania RBW Poznań
8026 Januszewski Mikołaj 2000 Kurek M. 06:07
10
Posnania RBW Poznań
8534 Ratajczak Maksymilian 2002 Kurek M. 06:29
11
Posnania RBW Poznań
8088 Kaczmarek Jerzy 2001 Kurek M. 06:07
12
Posnania RBW Poznań
8087 Kościuk Julian 2001 Kurek M. 06:19
13
Posnania RBW Poznań
7333 Szwarc Wojciech 1999 Kurek M. 06:19
14
Posnania RBW Poznań
7827 Frąckowiak Jakub 2000 Kurek M. 06:27
15
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001 Kurek M. 06:18
16
Posnania RBW Poznań
7696 Kasztelan Łukasz 2001 Kurek M. 06:24
17
Posnania RBW Poznań
7153 Jackowiak Emil 2000 Kurek M. 06:19
18
Posnania RBW Poznań
7638 Kliber Borys 2001 Kurek M. 06:26
19
AZS Szczecin
7386 Gągalski Sebastian 1999 6:30
20
AZS Szczecin
10826 Haładuda Kacper 2002 6:50
21
AZS Szczecin
10822 Maruszczak Maciej 1999 6:28
22
AZS Wratislavia
2839 Koziarewicz Aleksander 1987 06:16
23
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8975 Kożan Jakub 2002 Basta P. 6:20
24
BTW Bydgoszcz
5632 Modrzyński Bartosz 1996 Badziągowski M. 5:58
25
BTW Bydgoszcz
10169 Sopoński Bartłomiej 2002 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. 6:18
26
BTW Bydgoszcz
10163 Grugel Kacper 2002 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. 6:48
27
BTW Bydgoszcz
8817 Twarowski Kamil 2002 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P. 6:59
28
MKS Dwójka Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002 Suchocki J. 06:24
29
TWDW Warszawa
1393 Koperski Maciej 1997 06:33
30
TWDW Warszawa
3622 Suchocki Łukasz 1995 06:18
31
WTW Warszawa
8966 Domański Konrad 2002 Kaliński K. 06:10
9 1xKW
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
TWDW Warszawa
10830 Pietrzak Nikola 1993 Zieliński M. 04:15
2
TWDW Warszawa
10809 Sasnal Patrycja 1980 Zieliński M. 03:55
3
TWDW Warszawa
10808 Oleszczuk Agnieszka 1979 Zieliński M. 03:55
4
WTW Warszawa
10793 Czerwińska - Nowak Edyta 1963 04:05
10 1xMW
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Masters
6203 Pestka Jerzy 1942 2:43
2
Masters
6146 Wendrowicz Bogusław 1943 2:48
3
Polonia Poznań
7148 Otocki Bogusław 1944
4
BTW Bydgoszcz
99002 Jabłoński Wojciech 1973 03:40
5
Masters
10117 Łojszczyk Piotr 1973 02:55
6
Masters
6173 Stefanowski Dariusz 1964 03:15
7
Masters
6971 Błach Michał 1973 03:15
8
TWDW Warszawa
10443 Wasiukiewicz Aleksander 1975 03:25
9
TWDW Warszawa
10436 Zieliński Maciej 1982 02:59
10
TWDW Warszawa
10810 Jałochowski Karol 1974 Zieliński M. 03:30
11
WTW Warszawa
10820 Drzewek Emil 1980 03:28
12
Masters
9940 Urbanowski Wojciech 1975 03:10
11 1xM PR1
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Start Szczecin
10437 Skrzypiński Arkadiusz 1975 09:00
2
Start Szczecin
8684 Kailing Jarosław 1963 08:30
12 1xK PR1
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
13 1xM PR2
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
LOTTO Bydgostia
10023 Welter Daniel 1986 Drażdżewski M. 08:35
2
Start Szczecin
8682 Gadowski Michał 1990 07:30
3
Start Szczecin
8673 Szczepański Marek 1958 09:00
14 1xK PR2
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Start Szczecin
8683 Majka Jolanta 1978 08:45
15 1xM PR3-PD
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
16 1xK PR3-PD
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
17 1xM PR3-VI
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
18 1xK PR3-VI
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
19 1xAK
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Reebok Crossfit Poznań
99001 Horbowska Maria 1982 1:52
2
Reebok Crossfit Poznań
99003 Sikorska Dorota 1992 1:39
3
SGGW Warszawa
99004 Kuchta Aleksandra 1998 1:39
4
SGGW Warszawa
99005 Wiktorska Magdalena 1996 1:45
5
BKW Bydgoszcz
99008 Kotlęga Aleksandra 1993 1:48
6
BKW Bydgoszcz
99009 Witt Dorota 1990 1:50
7
BKW Bydgoszcz
99010 Kordas Agata 1993 1:49
8
BKW Bydgoszcz
99011 Kostkowska Katarzyna 1988 2:00
9
BKW Bydgoszcz
99012 Piskorska Karolina 1993 1:50
10
BKW Bydgoszcz
99013 Plucińska Adrianna 1998 1:52
11
WTW Warszawa
99018 Olczak-Peuker Agata 1988 2:00
12
WTW Warszawa
99019 Wierietielny Matylda 1989 2:00
13
WTW Warszawa
99020 Kołcon Sylwia 1986 2:00
20 1xAM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Gate2Athletics Leszno
99006 Wojtyczka Bartosz 1995 1:45
2
Reebok Crossfit Poznań
10770 Kozak Pawel 1978 1:32
3
Niezrzeszeni
99016 Gwoździewski Zbigniew 1974
4
WRC Warszawa
99017 Rakutska Aleksander 1995 1:20
5
Reebok Crossfit Poznań
10796 Sierzant Mateusz 1991 1:17