Centralne Kontrolne Regaty Jesienne
2020-10-24 | 2020-10-25
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Przypominamy o konieczności przesłania na adres covid@rowing.poznan.pl oświadczeń COVID-19 podpisanych przez uczestników lub ich opiekunów - do pobrania na stronie.
Oświadczenia muszą zostać dostarczone mailowo do dnia 22.10.2020 r. do godz. 23:59. Niedostarczenie oświadczeń w w/w terminie będzie skutkowało niedopuszczeniem uczestników do zawodów.
W związku z brakiem stacjonarnego zebrania delegatów, konieczne jest również dostarczenie oświadczeń delegatów klubów - termin i adres j.w. Niedostarczenie oświadczeń w w/w terminie będzie skutkowało niedopuszczeniem klubu do zawodów.
Podczas zawodów wymagane jest rozlokowanie łodzi i zawodników wyłącznie w przydzielonych strefach – wykaz stref


1 2-KJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004
9514 Zwierciadłowska Julia 2004
Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
10341 Mańczak Olga 2005
9508 Kozłowska Zofia 2005
Abrahamczyk P.
3
UKS Szóstka
10445 Szwonka Angelika 2004
9202 Warachewicz Aleksandra 2004
Pszczółkowski P.
4
AZS UMK Toruń
9264 Konarska Julia 2003
9262 Rękas Dominika 2003
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
5
Wisła Grudziądz
AZS UMK Toruń
9425 Szachmytowska Olga 2003
10375 Hakobyan Julia 2004
Kruszkowski S. Wiśniewski S. Robaszkiewicz A.
6
AZS UMK Toruń
10171 Lewandowska Wiktoria 2005
9531 Dąbrowska Gabriela 2005
Robaszkiewicz A.
7
AZS UMK Toruń
10170 Barańska Aleksandra 2005
10175 Wyrzykowska Nicloa 2005
Robaszkiewicz A.
8
BTW Bydgoszcz
9292 Wnuk Olga 2003
9288 Szatkowska Emilia 2003
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
9
LOTTO Bydgostia
9136 Wojciechowska Martyna 2003
9296 Szyperska Martyna 2003
Bełka - Siemion A.
10
LOTTO Bydgostia
9729 Madaj Zuzanna 2003
9282 Bielaszewska Zuzanna 2003
Bełka - Siemion A.
11
WTW Włocławek
9359 Klasińska Weronika 2004
9360 Klasińska Wiktoria 2004
12
WTW Warszawa
10583 Kujawska Antonina 2004
10252 Włodarczyk Noemi 2004
Renc A.
2 1xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UW Warszawa
9925 Borys Julia 2004 Borys R.
2
UKS Szóstka
10376 Khlibenko Anna 2004 Pszczółkowski P.
3
UKS Szóstka
9272 Rzepka Zofia 2004 Pszczółkowski P.
4
UKS Szóstka
9481 Szymańska Natalia 2004 Pszczółkowski P.
5
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004 Kalet S.
6
KW 1904 Poznań
9124 Szeszuła Magdalena 2004 Kalet S.
7
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P.
8
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk P.
9
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 Abrahamczyk P.
10
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004
11
AZS AWF Poznań
9216 Krukowska Zofia 2004 Kamola B.
12
AZS Szczecin
9089 Kukier Julia 2003 Błoch J.
13
UKS Ateny Wałcz
8322 Sulik Julia 2003 Błoch J.
14
Wisła Grudziądz
10276 Zdrojewska Maja 2004 Błoch J. Zieliński Krzysztof K.
15
BKW Bydgoszcz
9385 Różańska Aleksandra 2003
16
BKW Bydgoszcz
9694 Smyk Martyna 2004
17
BKW Bydgoszcz
9383 Ciechna Julia 2004
18
BTW Bydgoszcz
9947 Gawrysiak Oliwia 2004 Zgorzelak M.
19
Gopło Kruszwica
9494 Domalska Dominika 2003 Naskręcki K.
20
LOTTO Bydgostia
9115 Sas Wiktoria 2003 Bełka - Siemion A.
21
LOTTO Bydgostia
9094 Malicka Natasha 2004 Bełka - Siemion A.
22
LOTTO Bydgostia
10530 Paul Klaudia 2004 Glaza P.
23
MKS Dwójka Warszawa
9857 Walewska Nina 2003 Zieliński M.
24
MKS Dwójka Warszawa
9374 Kurek Urszula 2004 Zieliński M.
25
MKS Dwójka Warszawa
9375 Prokosińska Weronika 2003 Zieliński M. Durjasz A.
26
MKS Dwójka Warszawa
9399 Kozdrój Oliwia 2003 Zieliński M. Durjasz A.
27
WIR Iława
8999 Józefowicz Paulina 2003
28
Wisła Grudziądz
10608 Babiuch Patrycja 2003 Szarszewski P.
29
Wisła Grudziądz
9333 Rutkowska Aleksandra 2003 Szarszewski P.
30
Zawisza Bydgoszcz
9684 Bryk Sandra 2004 Klawitter M.
31
MOS Ełk
9490 Żukowska Maria 2004
32
WTW Włocławek
9365 Gęsicka Julia 2004
33
WTW Włocławek
8901 Szprengiel Magdalena 2003
34
WTW Włocławek
8896 Małkowska Wiktoria 2003
35
WTW Włocławek
10073 Zając Wiktoria 2004
36
WTW Warszawa
9325 Facon Julia 2004 Renc A.
37
WTW Warszawa
10146 Szelejewska Maria 2003 Renc A.
38
WTW Warszawa
10182 Graczyk Maja 2004 Renc A.
3 1xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10596 Sabur Selin 2005 Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
9503 Kaźmierowska Wiktoria 2005 Abrahamczyk P.
3
Wisła Grudziądz
10324 Klucznik Julia 2005 Błoch J. Zieliński Krzysztof K.
4
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004
5
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005 Robaszkiewicz A.
6
AZS UMK Toruń
9935 Pawłowska Amelia 2005 Robaszkiewicz A.
7
LOTTO Bydgostia
10532 Raczkowiak Zuzanna 2005 Glaza P.
8
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005
9
Zawisza Bydgoszcz
9682 Gil-Pilarska Marta 2005 Klawitter M.
10
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005 Renc A.
4 2-MJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Wratislavia
9848 Kowaliński Szymon 2003
9852 Skica Maksymilian 2003
2
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005
10047 Kliber Bartosz 2005
Trzmiel M.
3
KTW Kalisz
10043 Bora Damian 2004
9507 Senderacki Konrad 2004
Trzmiel M.
4
AZS Szczecin
8953 Nowakowski Jakub 2003
9862 Konwinski Jakub 2003
5
AZS Szczecin
8957 Dorenda Aleks 2003
9324 Kłodziński Maciej 2003
6
AZS AWFiS Gdańsk
9055 Ziółkowski Dawid 2003
9053 Sobczak Jacek 2003
Petrykowski A.
7
AZS AWFiS Gdańsk
10064 Klimaszewski Jan 2004
10358 Majewski Jakub 2004
Petrykowski A.
8
AZS AWFiS Gdańsk
10058 Serafin Sylwester 2005
9669 Guzy Hubert 2005
Petrykowski A.
9
AZS UMK Toruń
Posnania RBW Poznań
10237 Kruszkowski Kacper 2003
8811 Pankowski Dawid 2003
Kruszkowski S. Wiśniewski S. Hoffmann M.
10
LOTTO Bydgostia
AZS UMK Toruń
9091 Kierzek Krystian 2003
9265 Zyblewski Dominik 2003
Kruszkowski S. Wiśniewski S. Bełka - Siemion A.
11
AZS UMK Toruń
10405 Wachnicki Arkadiusz 2004
9524 Kozłowski Mateusz 2004
Radkowski T.
12
AZS UMK Toruń
9523 Bajeński Cezary 2004
9529 Kardas Maksymilian 2004
Radkowski T.
13
BTW Bydgoszcz
10159 Szałajda Dawid 2003
9286 Marciniak Dominik 2004
Ormiński T.
14
BTW Bydgoszcz
9443 Tykwiński Paweł 2004
10506 Brzeziński Igor 2004
Zgorzelak M.
15
LOTTO Bydgostia
10477 Rybicki Tomasz 2004
10480 Patalas Mikołaj 2004
Glaza P.
16
LOTTO Bydgostia
10525 Bandura Kacper 2004
9092 Klamrowski Szymon 2003
Bełka - Siemion A. Glaza P.
17
MOS Ełk
8795 Seroka Dawid 2003
9327 Synowiec Michał 2003
18
WTW Warszawa
9923 Madała Mateusz 2004
10291 Drzewiecki Jan Kajetan 2004
Brodziak D.
19
WTW Warszawa
10289 Szkup Antoni 2004
10154 Kot Mikołaj 2004
Brodziak D.
20
WTW Warszawa
9893 Sobieska Kacper 2005
9924 Kośka Filip 2005
Brodziak D.
5 1xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Wratislavia
10258 Rańda Michał 2004
2
WTW Warszawa
9470 Pyczot Mateusz 2004 Brodziak D.
3
KW 1904 Poznań
9583 Hoffmann Grzegorz 2004 Rewers M.
4
BTW Bydgoszcz
8818 Twarowski Kacper 2003 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
5
Posnania RBW Poznań
9511 Pranke Michał 2004 Hoffmann M.
6
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Hoffmann M.
7
Posnania RBW Poznań
9509 Czekanowicz Igor 2004 Hoffmann M.
8
Posnania RBW Poznań
9882 Kaczmarek Oliwier 2004 Hoffmann M.
9
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003 Kamola B.
10
AZS AWF Poznań
10593 Zapart Franciszek 2003 Kamola B.
11
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M.
12
KTW Kalisz
10561 Owsiany Szymon 2004 Trzmiel M.
13
AZS Szczecin
10635 Sobański Jakub 2003
14
AZS Szczecin
9321 Usnarski Paweł 2003
15
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8488 Lisek Tomasz 2003 Basta P.
16
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9401 Małecki Szymon 2004 Basta P.
17
AZS UMK Toruń
9737 Tomczuk Krzysztof 2004 Radkowski T.
18
BTW Bydgoszcz
10594 Jaworski Marcin 2004 Zgorzelak M.
19
Drakkar Gdańsk
8497 Kulka Mikołaj 2003 Bykowski T. Sobczak A.
20
Drakkar Gdańsk
9298 Gałęza Daniel 2004 Bykowski T. Sobczak A.
21
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004 Bykowski T. Sobczak A.
22
LOTTO Bydgostia
10601 Janik Paweł 2004 Glaza P.
23
LOTTO Bydgostia
10599 Franczak Oliwier 2004 Glaza P.
24
LOTTO Bydgostia
10534 Szczepaniak Filip 2004 Glaza P.
25
LOTTO Bydgostia
10529 Nalazek Sebastian 2003 Glaza P.
26
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004
27
Wisła Grudziądz
9427 Kałużny Tymon 2004 Szarszewski P.
28
Wisła Grudziądz
9343 Malinowski Kamil 2003 Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
29
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 Klawitter M.
30
MOS Ełk
9005 Chrościelewski Dawid 2003
31
MOS Ełk
9065 Wiecheć Thomas 2003
32
WTW Włocławek
9362 Niewiadomski Filip 2003
33
WTW Włocławek
9367 Sieraczkiewicz Maciej 2003
6 1xMJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005
2
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005
3
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005
4
AZS Szczecin
9320 Brasławski Sergiusz 2004
5
AZS UMK Toruń
10174 Osiński Igor 2005 Radkowski T.
6
AZS UMK Toruń
10176 Weichhaus Martin 2005 Radkowski T.
7
BTW Bydgoszcz
9444 Tykwiński Kacper 2005 Zgorzelak M.
8
MKS Dwójka Warszawa
10264 Magierowski Julian 2005 Suchocki J.
9
UKS Bekawianka
10181 Lepeshov Fedor 2005
10
Wisła Grudziądz
9752 Strzelczyk Dominik 2005 Zieliński Krzysztof K.
11
Wisła Grudziądz
9749 Brzostowski Mikołaj 2005 Zieliński Krzysztof K.
12
MOS Ełk
10707 Kacperski Maciej 2004
7 1xKJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
8 2-MJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
9 1xMJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
10 2-KA/KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8029 Lesner Zuzanna 1999
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
Basta P.
2
AZS AWFiS Gdańsk
8155 Potrzuska Anna 2001
8047 Pawlak Izabela 2000
Rychlicki M.
3
AZS UMK Toruń
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
4
BKW Bydgoszcz
BTW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001
8911 Jekel Inga 2001
5
AZS UMK Toruń
Drakkar Gdańsk
10034 Gałka Dominika 2002
8503 Krzemińska Iga 2002
Wiśniewski S. Bykowski T.
6
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001
9730 Borzyszkowska Zofia 2002
Nowakowski W.
11 1xKA/KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
5896 Majek Anna 1996 Abrahamczyk M.
2
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001 Abrahamczyk M.
3
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001 Abrahamczyk M.
4
KTW Kalisz
9042 Janiak Ewelina 2001
5
KTW Kalisz
7678 Aleksandrowicz Wiktoria 2001
6
KTW Kalisz
8712 Ludwiczak Weronika 2002
7
AZS Szczecin
9794 Duda Katarzyna 2000
8
AZS Szczecin
10219 Grodecka Klara 2002
9
AZS AWF Warszawa
6632 Jagodzińska Weronika 1997 Skwarski A.
10
AZS AWF Gorzów Wlkp.
6604 Zmelty Wioletta 1997 Basta P.
11
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7493 Rojek Aleksandra 2000 Basta P.
12
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8707 Kowalak Sandra 2002 Basta P.
13
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002 Basta P.
14
BTW Bydgoszcz
7782 Szczurek Oliwia 2001 Ormiński T.
15
BTW Bydgoszcz
7921 Streng Barbara 2000 Ormiński T.
16
Gopło Kruszwica
8384 Domalska Patrycja 2001 Naskręcki K.
17
LOTTO Bydgostia
9033 Chrzanowska Paulina 2000 Nowakowski W.
18
LOTTO Bydgostia
8478 Strybel Małgorzata 2000 Nowakowski W.
19
LOTTO Bydgostia
7275 Pankratiew Klaudia 1999 Nowakowski W.
20
LOTTO Bydgostia
9031 Kania Oliwia 2000 Nowakowski W.
21
LOTTO Bydgostia
9707 Błaszczyk Monika 2002 Nowakowski W.
22
LOTTO Bydgostia
8543 Bentlejewska Agata 2002 Nowakowski W.
23
LOTTO Bydgostia
9009 Semrau Kornelia 2002 Nowakowski W.
24
LOTTO Bydgostia
10008 Sobecka Nicole 2002 Nowakowski W.
25
PTW Płock
10432 Filińska Julia 2002 Karolak J.
26
UKS Milenium Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 Gąszczak M.
27
Posnania RBW Poznań
8304 Sobocińska Jessika 2001 Błoch J.
28
WTW Warszawa
8949 Ożarowska Urszula Maria 2002 Renc A.
29
WTW Warszawa
8926 Gnatowska Sonia 2002 Renc A.
12 2-MA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
LOTTO Bydgostia
8034 Wanat Przemysław 2000
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
Kamola B. Drażdżewski M. Bernatajtys D.
2
Posnania RBW Poznań
8027 Glonek Dominik 2001
8026 Januszewski Mikołaj 2000
Kurek M.
3
Posnania RBW Poznań
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M.
4
Posnania RBW Poznań
7696 Kasztelan Łukasz 2001
8087 Kościuk Julian 2001
Kurek M.
5
Posnania RBW Poznań
7638 Kliber Borys 2001
7153 Jackowiak Emil 2000
Kurek M.
6
Posnania RBW Poznań
7333 Szwarc Wojciech 1999
7827 Frąckowiak Jakub 2000
Kurek M.
7
Posnania RBW Poznań
8534 Ratajczak Maksymilian 2002
8791 Januszewski Adam 2002
Hoffmann M. Kurek M.
8
Posnania RBW Poznań
AZS UMK Toruń
8299 Wojtalak Patryk 2001
8274 Streich Oskar 2001
Kurek M.
9
AZS UMK Toruń
AZS AWFiS Gdańsk
6918 Krause Karol 1998
6944 Górski Dawid 1998
Rychlicki M. Wiśniewski S.
10
AZS AWFiS Gdańsk
9203 Tomiak Szymon 2002
7565 Gorka Adrian 2000
Rychlicki M.
11
BTW Bydgoszcz
8817 Twarowski Kamil 2002
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
12
LOTTO Bydgostia
8550 Jabłoński Grzegorz 2002
10007 Herzog Adam 2002
Czubak T.
13
LOTTO Bydgostia
8585 Paduch Paweł 1999
9658 Karwecki Jakub 2001
Bernatajtys D.
14
LOTTO Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002
10001 Sytek Mateusz 2002
Czubak T.
15
LOTTO Bydgostia
9574 Wionczek Szymon 2001
9658 Karwecki Jakub 2001
Bernatajtys D.
16
PTW Płock
8725 Drużyński Roman Leon 2002
8729 Pszczółkowski Jakub 2002
Zalewski B.
17
PTW Płock
6859 Donarski Bartłomiej 1998
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998
Karolak J. Zalewski B.
18
PTW Płock
7751 Krusiewicz Kamil 2000
8216 Skowyrski Igor 2001
Karolak J. Zalewski B.
19
Zawisza Bydgoszcz
8248 Krawisz Szymon 1998
8237 Malinowski Igor 2001
Konecki P.
13 1xMA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Wratislavia
2246 Szymerowski Jakub 1991
2
Posnania RBW Poznań
6486 Suszka Michał 1998 Hoffmann M.
3
AZS AWF Poznań
8039 Kulecki Michał 1999 Kamola B.
4
AZS AWF Poznań
8706 Litka Cezary 2002 Kamola B.
5
Posnania RBW Poznań
7312 Kasparek Krzysztof 2000 Kurek M.
6
AZS Szczecin
8448 Staszak Michał 2002
7
AZS AWF Warszawa
5085 Woźniak Adam 1992 Skwarski A.
8
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8975 Kożan Jakub 2002 Basta P.
9
Wisła Grudziądz
8305 Bartkowski Bartosz 2001 Zieliński Krzysztof K.
10
BTW Bydgoszcz
10167 Mikulski Filip 2001 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
11
LOTTO Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002 Bernatajtys D.
12
LOTTO Bydgostia
10010 Szczesik Aleksy 2002 Bernatajtys D.
13
LOTTO Bydgostia
6768 Krzewiński Radosław 1998 Bernatajtys D.
14
MKS Dwójka Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002 Suchocki J.
15
MKS Dwójka Warszawa
9377 Szulc Piotr 2002 Zieliński M.
16
MKS Dwójka Warszawa
10206 Gęborek Jakub 2002 Zieliński M.
17
Zawisza Bydgoszcz
7805 Cieslicki Jakub 2001 Konecki P.
18
WTW Włocławek
8359 Źmudziński Łukasz 2001
19
WTW Włocławek
9448 Sieraczkiewicz Adam 2002
20
WTW Warszawa
8507 Płomiński Piotr 2001 Kaliński K.
21
WTW Warszawa
8966 Domański Konrad 2002 Kaliński K.
22
WTW Warszawa
8937 Bajorek Łukasz 2002 Kaliński K.
14 1xKL/KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 Abrahamczyk M.
2
KTW Kalisz
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
3
AZS AWF Warszawa
10346 Roszkowski Adela 1984 Skwarski A.
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999 Basta P.
5
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002 Rychlicki M.
6
Drakkar Gdańsk
8777 Razik Dominika 2002 Bykowski T. Sobczak A.
7
MKS Dwójka Warszawa
8919 Kłys Kinga 2002 Zieliński M.
8
MOS Ełk
9006 Krystochowicz Adrianna 2002
15 2-ML/MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
16 1xML/MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 Filipek A.
2
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001 Basta P.
4
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999
5
BTW Bydgoszcz
9800 Chaliński Adam 2001 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
6
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
7
Drakkar Gdańsk
8500 Ogrzewalski Jan 2002 Bykowski T. Sobczak A.
8
Drakkar Gdańsk
9062 Bujnowski Adam 2002 Bykowski T. Sobczak A.
9
LOTTO Bydgostia
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001 Bernatajtys D.
10
LOTTO Bydgostia
6760 Paczkowski Dariusz 1995 Bernatajtys D.
11
LOTTO Bydgostia
7306 Wachowicz Dawid 1996 Bernatajtys D.
12
LOTTO Bydgostia
7832 Siewaszewicz Adam 2000 Bernatajtys D.
13
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000 Bernatajtys D.
14
LOTTO Bydgostia
9657 Frontczak Mikołaj 2001 Bernatajtys D.
15
MKS Dwójka Warszawa
8945 Szpak Patryk 2002 Suchocki J.
16
Wisła Grudziądz
8849 Predel Jakub 2002 Zieliński Krzysztof K.
17 2-KL/KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy