XII Mistrzostwa Polski w Sprincie Wioślarskim
2020-09-27 | 2020-09-27
zgłoszenia zamknięte (możliwość zmiany 1/2 osady i wygłoszenia)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Jeśli chcesz wprowadzić zmiany w składzie osady, musisz się zalogować.


1 1xMJ/MJM Memoriał
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
10635 Sobański Jakub 2003
2
AZS Szczecin
8448 Staszak Michał 2002
3
AZS Szczecin
9321 Usnarski Paweł 2003
4
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005
5
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005
6
BTW Bydgoszcz
8818 Twarowski Kacper 2003 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
7
MKS Dwójka Warszawa
10206 Gęborek Jakub 2002 Zieliński M.
8
MKS Dwójka Warszawa
9377 Szulc Piotr 2002 Zieliński M.
9
MKS Dwójka Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002 Suchocki J.
10
PTW Płock
9634 Kalinowski Jakub 2005 Sałkowski P.
11
WIR Iława
9002 Przybyszewski Aleksander 2003
12
WIR Iława
9314 Ryś Jakub 2004
13
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004
14
MOS Ełk
10193 Hyzopski Hubert 2006
15
MOS Ełk
10639 Stryjewski Szymon 2006
16
MOS Ełk
10641 Grzesiuk Bartosz 2007
17
MOS Ełk
10707 Kacperski Maciej 2004
18
MOS Ełk
10697 Sobolewski Gabriel 2006
19
MOS Ełk
10696 Kleban Jakub 2006
20
MOS Ełk
10698 Plisko Grzegorz 2003
21
MOS Ełk
9953 Zyskowski Szymon 2004
2 2-MJ/MJM Memoriał
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
8953 Nowakowski Jakub 2003
9862 Konwinski Jakub 2003
2
AZS Szczecin
8957 Dorenda Aleks 2003
9324 Kłodziński Maciej 2003
3
AZS Szczecin
9320 Brasławski Sergiusz 2004
9701 Mateńko Kacper 2004
4
BTW Bydgoszcz
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
8817 Twarowski Kamil 2002
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
5
BTW Bydgoszcz
8818 Twarowski Kacper 2003
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
6
PTW Płock
10141 Ossowski Wiktor 2004
9639 Wiśniewski Oliwier 2004
Sałkowski P.
7
PTW Płock
9642 Supeł Filip 2005
10108 Wysocki Miłosz 2004
Sałkowski P.
8
WTW Warszawa
10153 Żołek Marcin 2003
9469 Kaleta Cezary 2003
Kaliński K.
3 2-KJ/KJM Memoriał
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
BTW Bydgoszcz
9288 Szatkowska Emilia 2003
9292 Wnuk Olga 2003
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
4 1xKJ/KJM Memoriał
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
10219 Grodecka Klara 2002
2
AZS Szczecin
9089 Kukier Julia 2003
3
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004
4
BKW Bydgoszcz
9383 Ciechna Julia 2004
5
BKW Bydgoszcz
9694 Smyk Martyna 2004
6
BKW Bydgoszcz
9385 Różańska Aleksandra 2003
7
BTW Bydgoszcz
9947 Gawrysiak Oliwia 2004 Chmara A.
8
BTW Bydgoszcz
9288 Szatkowska Emilia 2003 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
9
CHTW Chełmża
9066 Ścibior Wiktoria 2003 Bator M.
10
Gopło Kruszwica
9494 Domalska Dominika 2003 Naskręcki K.
11
MKS Dwójka Warszawa
9857 Walewska Nina 2003 Zieliński M.
12
MKS Dwójka Warszawa
8919 Kłys Kinga 2002 Zieliński M.
13
MKS Dwójka Warszawa
9374 Kurek Urszula 2004 Zieliński M.
14
PTW Płock
10432 Filińska Julia 2002 Karolak J.
15
PTW Płock
8199 Nowakowska Oliwia 2001 Sałkowski P.
16
PTW Płock
10569 Nowakowska Kinga 2007 Sałkowski P.
17
WIR Iława
9761 Sagan Aleksandra 2005
18
WIR Iława
8999 Józefowicz Paulina 2003
19
MOS Ełk
9909 Głuchowska Amelia 2004
20
WRC Warszawa
9647 Górzyńska Weronika 2005 Sakowski A. Brodziak M.
21
WRC Warszawa
9954 Gierasimiuk Maja 2004 Sakowski A. Brodziak M.
5 4-MA/MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7388 Nogaj Radosław 1999
5913 Sobanda Michał 1996
7386 Gągalski Sebastian 1999
3416 Staszak Rafał 1997
2
AZS Szczecin
9324 Kłodziński Maciej 2003
9321 Usnarski Paweł 2003
8953 Nowakowski Jakub 2003
8957 Dorenda Aleks 2003
3
AZS UMK Toruń
6926 Wąsicki Dariusz 1998
6918 Krause Karol 1998
10121 Polański Kacper 2002
8274 Streich Oskar 2001
4
BTW Bydgoszcz
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
8818 Twarowski Kacper 2003
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
8817 Twarowski Kamil 2002
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
5
BTW Bydgoszcz
10649 Olendrowicz Damian 2002
9286 Marciniak Dominik 2004
10159 Szałajda Dawid 2003
10163 Grugel Kacper 2002
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
6
LOTTO Bydgostia
9659 Kostrzewa Bartosz 2001
9574 Wionczek Szymon 2001
8109 Rak Patryk 2001
9658 Karwecki Jakub 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
7
PTW Płock
6859 Donarski Bartłomiej 1998
7751 Krusiewicz Kamil 2000
5565 Pawłowski Adrian 1995
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998
Karolak J.
8
PTW Płock
9639 Wiśniewski Oliwier 2004
10141 Ossowski Wiktor 2004
10108 Wysocki Miłosz 2004
9642 Supeł Filip 2005
Sałkowski P.
9
Zawisza Bydgoszcz
8237 Malinowski Igor 2001
7805 Cieslicki Jakub 2001
8248 Krawisz Szymon 1998
6510 Kraska Mateusz 1997
10
WTW Warszawa
8008 Wawer Maciej 2001
9007 Zygmund Albert 2000
9409 Wulczyński Piotr 1999
8937 Bajorek Łukasz 2002
Kaliński K.
6 2xML/MJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
9150 Wiciak Dominik 2002
8452 Szczepiński Mateusz 2002
Filipek A.
2
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005
9471 Piana Igor 2004
Filipek A.
3
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000
8317 Florczak Aleksander 1995
4
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999
3666 Krymski Radosław 1990
5
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
9800 Chaliński Adam 2001
Ormiński T.
6
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Nowakowski W.
7
LOTTO Bydgostia
6760 Paczkowski Dariusz 1995
8565 Szostak Daniel 2002
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Czubak T.
8
MKS Dwójka Warszawa
9765 Balcerzak Krzysztof 2000
9379 Golaska Patryk 1999
Zieliński M.
9
WIR Iława
10189 Bakirzyński Michał 2005
9003 Jeżyński Mateusz 2004
10
MOS Ełk
9065 Wiecheć Thomas 2003
9327 Synowiec Michał 2003
7 1xKL/KJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
8615 Kajdanek Sandra 2003 Filipek A.
2
AZS Szczecin
7848 Kula Wiktoria 2001
3
AZS AWF Warszawa
6997 Olszewska Zuzanna 1994
4
BKW Bydgoszcz
4995 Trzeciak Katarzyna 1993
5
BKW Bydgoszcz
4744 Król Małgorzata 1993
6
BTW Bydgoszcz
7782 Szczurek Oliwia 2001 Ormiński T.
7
BTW Bydgoszcz
9288 Szatkowska Emilia 2003 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
8
CHTW Chełmża
9066 Ścibior Wiktoria 2003 Bator M.
9
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001 Strychalski T.
10
LOTTO Bydgostia
9707 Błaszczyk Monika 2002 Strychalski T.
11
LOTTO Bydgostia
8581 Szopińska Wiktoria 2002 Nowakowski W.
12
LOTTO Bydgostia
5776 Dreier Zuzanna 1995 Kozłowski M.
13
MKS Dwójka Warszawa
9857 Walewska Nina 2003 Zieliński M.
14
MKS Dwójka Warszawa
8919 Kłys Kinga 2002 Zieliński M.
15
WIR Iława
8999 Józefowicz Paulina 2003
16
MOS Ełk
9006 Krystochowicz Adrianna 2002
17
MOS Ełk
9004 Gredel Wiktoria 2003
18
MOS Ełk
9909 Głuchowska Amelia 2004
19
WRC Warszawa
9954 Gierasimiuk Maja 2004 Sakowski A. Brodziak M.
8 2xMA/MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
5913 Sobanda Michał 1996
3416 Staszak Rafał 1997
2
AZS Szczecin
8317 Florczak Aleksander 1995
7498 Byczek Jakub 2000
3
AZS Szczecin
7860 Kasprzyk Maciej 2001
8448 Staszak Michał 2002
4
AZS Szczecin
8412 Sroślak Bartosz 2001
1049 Stocki Mateusz 1998
5
AZS AWF Warszawa
6357 Mrozek Michał 1996
5085 Woźniak Adam 1992
6
AZS AWF Warszawa
8395 Gzowski Bartłomiej 1996
6136 Szumowski Krzysztof 1968
7
BTW Bydgoszcz
6243 Jankowski Jakub 1996
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
8
LOTTO Bydgostia
7306 Wachowicz Dawid 1996
7962 Madaj Maciej 1999
Bernatajtys D. Nowakowski W.
9
MKS Dwójka Warszawa
10206 Gęborek Jakub 2002
8935 Skarżyński Gustaw 2002
Zieliński M.
10
PTW Płock
9634 Kalinowski Jakub 2005
9642 Supeł Filip 2005
Sałkowski P.
11
WIR Iława
10189 Bakirzyński Michał 2005
9314 Ryś Jakub 2004
12
Zawisza Bydgoszcz
8237 Malinowski Igor 2001
7805 Cieslicki Jakub 2001
13
MOS Ełk
9005 Chrościelewski Dawid 2003
9065 Wiecheć Thomas 2003
14
WTW Włocławek
8359 Źmudziński Łukasz 2001
9448 Sieraczkiewicz Adam 2002
15
WTW Warszawa
8937 Bajorek Łukasz 2002
8507 Płomiński Piotr 2001
Kaliński K.
16
WTW Warszawa
9409 Wulczyński Piotr 1999
9007 Zygmund Albert 2000
Kaliński K.
17
TWDW Warszawa
9478 Lenicki Paweł Marek 1983
7451 Zawadzki Michał 1996
9 1xML/MJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 Filipek A.
2
Tryton Poznań
9150 Wiciak Dominik 2002 Filipek A.
3
Tryton Poznań
9471 Piana Igor 2004 Filipek A.
4
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000
5
AZS Szczecin
8317 Florczak Aleksander 1995
6
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999
7
AZS UMK Toruń
3666 Krymski Radosław 1990
8
BTW Bydgoszcz
9800 Chaliński Adam 2001 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
9
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
10
LOTTO Bydgostia
9657 Frontczak Mikołaj 2001 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
11
LOTTO Bydgostia
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001 Nowakowski W.
12
LOTTO Bydgostia
6760 Paczkowski Dariusz 1995 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
13
MKS Dwójka Warszawa
9377 Szulc Piotr 2002 Zieliński M.
14
MKS Dwójka Warszawa
8945 Szpak Patryk 2002
15
MOS Ełk
9327 Synowiec Michał 2003
16
MOS Ełk
9065 Wiecheć Thomas 2003
17
MOS Ełk
10707 Kacperski Maciej 2004
10 2-MA/MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7386 Gągalski Sebastian 1999
7388 Nogaj Radosław 1999
2
AZS Szczecin
8953 Nowakowski Jakub 2003
9862 Konwinski Jakub 2003
3
AZS Szczecin
8957 Dorenda Aleks 2003
9324 Kłodziński Maciej 2003
4
AZS AWF Warszawa
5085 Woźniak Adam 1992
6357 Mrozek Michał 1996
5
AZS AWF Warszawa
8395 Gzowski Bartłomiej 1996
6136 Szumowski Krzysztof 1968
6
AZS UMK Toruń
6918 Krause Karol 1998
6926 Wąsicki Dariusz 1998
7
BTW Bydgoszcz
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
8818 Twarowski Kacper 2003
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
8
BTW Bydgoszcz
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
8817 Twarowski Kamil 2002
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
9
LOTTO Bydgostia
8585 Paduch Paweł 1999
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
10
PTW Płock
9639 Wiśniewski Oliwier 2004
10141 Ossowski Wiktor 2004
Sałkowski P.
11
PTW Płock
10108 Wysocki Miłosz 2004
9642 Supeł Filip 2005
Sałkowski P.
12
PTW Płock
5565 Pawłowski Adrian 1995
6859 Donarski Bartłomiej 1998
Karolak J.
13
PTW Płock
7751 Krusiewicz Kamil 2000
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998
Karolak J.
14
Zawisza Bydgoszcz
6510 Kraska Mateusz 1997
8248 Krawisz Szymon 1998
11 2xKA/KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
9042 Janiak Ewelina 2001
7191 Sochocka Magdalena 1999
2
Tryton Poznań
9962 Aumiler Julia 2003
8615 Kajdanek Sandra 2003
3
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000
9794 Duda Katarzyna 2000
4
AZS Szczecin
9089 Kukier Julia 2003
10219 Grodecka Klara 2002
5
AZS AWF Warszawa
6632 Jagodzińska Weronika 1997
6361 Śliwińska Joanna 1996
6
AZS UMK Toruń
652 Malinowska Katarzyna Katarzyna 1997
7887 Zielepuha Agata 1998
7
BKW Bydgoszcz
9385 Różańska Aleksandra 2003
7906 Baranowska Dominika 2001
8
BKW Bydgoszcz
10699 Mocna Anna 1990
4744 Król Małgorzata 1993
9
BTW Bydgoszcz
7921 Streng Barbara 2000
8911 Jekel Inga 2001
10
LOTTO Bydgostia
8478 Strybel Małgorzata 2000
9033 Chrzanowska Paulina 2000
Strychalski T.
11
PTW Płock
8199 Nowakowska Oliwia 2001
10432 Filińska Julia 2002
Karolak J.
12
WIR Iława
8999 Józefowicz Paulina 2003
9761 Sagan Aleksandra 2005
13
MOS Ełk
9006 Krystochowicz Adrianna 2002
9004 Gredel Wiktoria 2003
14
WTW Warszawa
5740 Cieciera Nikola 1996
5294 Duda Zuzanna 1994
12 1xKA/KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
7678 Aleksandrowicz Wiktoria 2001
2
KTW Kalisz
9040 Raszewska Julia 2001
3
Tryton Poznań
8615 Kajdanek Sandra 2003 Filipek A.
4
AZS Szczecin
10219 Grodecka Klara 2002
5
AZS Szczecin
9089 Kukier Julia 2003
6
AZS AWF Warszawa
6997 Olszewska Zuzanna 1994
7
AZS AWF Warszawa
6361 Śliwińska Joanna 1996
8
AZS AWF Warszawa
6632 Jagodzińska Weronika 1997
9
BKW Bydgoszcz
9385 Różańska Aleksandra 2003
10
BKW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001
11
BKW Bydgoszcz
4744 Król Małgorzata 1993
12
BTW Bydgoszcz
7921 Streng Barbara 2000
13
BTW Bydgoszcz
8911 Jekel Inga 2001
14
Gopło Kruszwica
8384 Domalska Patrycja 2001 Naskręcki K.
15
LOTTO Bydgostia
8545 Chojnicka Patrycja 2002 Nowakowski W.
16
LOTTO Bydgostia
8543 Bentlejewska Agata 2002 Nowakowski W.
17
PTW Płock
10432 Filińska Julia 2002
18
MOS Ełk
8796 Perczak Kalina 2003
13 8+MA/MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000
8317 Florczak Aleksander 1995
7776 Hałuszczak Bartosz 1999
3416 Staszak Rafał 1997
7860 Kasprzyk Maciej 2001
7388 Nogaj Radosław 1999
7386 Gągalski Sebastian 1999
5913 Sobanda Michał 1996
8794 Prusik Kinga 2000
2
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
10120 Chełkowski Marcel 2002
7332 Januszewski Michał 1999
8288 Pawlak Mateusz 2001
6918 Krause Karol 1998
3666 Krymski Radosław 1990
6926 Wąsicki Dariusz 1998
8274 Streich Oskar 2001
8888 Skurzyński Tomasz 2002
3
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
9286 Marciniak Dominik 2004
10159 Szałajda Dawid 2003
10163 Grugel Kacper 2002
8818 Twarowski Kacper 2003
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
8817 Twarowski Kamil 2002
9288 Szatkowska Emilia 2003
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
4
LOTTO Bydgostia
9659 Kostrzewa Bartosz 2001
9662 Szymański Maciej 2001
9661 Stefaniak Jakub 2001
9658 Karwecki Jakub 2001
8585 Paduch Paweł 1999
8109 Rak Patryk 2001
9574 Wionczek Szymon 2001
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
9539 Greśkiewicz Marta 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Nowakowski W.
5
PTW Płock
8216 Skowyrski Igor 2001
8210 Łęgowik Mateusz 2001
7761 Domeradzki Jan 2000
9632 Kołodziejski Jakub 2001
5565 Pawłowski Adrian 1995
7751 Krusiewicz Kamil 2000
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998
6859 Donarski Bartłomiej 1998
8802 Kołodziejska Aleksandra 2000
Karolak J.
6
WTW Warszawa
8008 Wawer Maciej 2001
10153 Żołek Marcin 2003
9470 Pyczot Mateusz 2004
9469 Kaleta Cezary 2003
8937 Bajorek Łukasz 2002
9007 Zygmund Albert 2000
9409 Wulczyński Piotr 1999
8507 Płomiński Piotr 2001
9899 Drzewiecki Jakub 2005
Kaliński K.
14 1xMA/MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 Filipek A.
2
AZS Szczecin
8448 Staszak Michał 2002
3
AZS Szczecin
7860 Kasprzyk Maciej 2001
4
AZS Szczecin
10635 Sobański Jakub 2003
5
AZS AWF Warszawa
9866 Muliński Kacper 1998
6
AZS AWF Warszawa
6357 Mrozek Michał 1996
7
AZS AWF Warszawa
5085 Woźniak Adam 1992
8
BTW Bydgoszcz
10167 Mikulski Filip 2001 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
9
BTW Bydgoszcz
6243 Jankowski Jakub 1996
10
CHTW Chełmża
2371 Bator Michał 1989 Bator M.
11
KW PEGAZ Wrocław
7952 Zalega Bartłomiej 1999 Gancarz P.
12
LOTTO Bydgostia
6768 Krzewiński Radosław 1998 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
13
LOTTO Bydgostia
7962 Madaj Maciej 1999 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
14
PTW Płock
7761 Domeradzki Jan 2000 Karolak J.
15
PTW Płock
9634 Kalinowski Jakub 2005 Sałkowski P.
16
WIR Iława
9002 Przybyszewski Aleksander 2003
17
Zawisza Bydgoszcz
7805 Cieslicki Jakub 2001
18
Zawisza Bydgoszcz
6510 Kraska Mateusz 1997
19
MOS Ełk
9005 Chrościelewski Dawid 2003
20
MOS Ełk
9065 Wiecheć Thomas 2003
21
MOS Ełk
9327 Synowiec Michał 2003
22
WTW Włocławek
8359 Źmudziński Łukasz 2001
23
WTW Warszawa
8507 Płomiński Piotr 2001 Kaliński K.
24
WRC Warszawa
9601 Wirowski Maksymilian 2002 Sakowski A.
25
TWDW Warszawa
10352 Szajewski Radosław 1995
26
TWDW Warszawa
9478 Lenicki Paweł Marek 1983
15 2-KA/KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9942 Mostek Marta 1994
9941 Kałachurska Miszela 1998
2
AZS Szczecin
8794 Prusik Kinga 2000
9794 Duda Katarzyna 2000
3
AZS UMK Toruń
6924 Ostrowska Klaudia 1998
8020 Jasińska Sandra 2000
4
BKW Bydgoszcz
10699 Mocna Anna 1990
7906 Baranowska Dominika 2001
5
BTW Bydgoszcz
9288 Szatkowska Emilia 2003
9292 Wnuk Olga 2003
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
6
BTW Bydgoszcz
7921 Streng Barbara 2000
8911 Jekel Inga 2001
7
LOTTO Bydgostia
9549 Szczerba Zuzanna 2001
9031 Kania Oliwia 2000
Strychalski T.
8
LOTTO Bydgostia
9297 Nalewajk Maria 2002
10008 Sobecka Nicole 2002
Nowakowski W.
9
LOTTO Bydgostia
9707 Błaszczyk Monika 2002
9550 Wasela Paulina 2001
Strychalski T.
10
PTW Płock
8802 Kołodziejska Aleksandra 2000
8199 Nowakowska Oliwia 2001
Karolak J.
11
Wisła Grudziądz
AZS UMK Toruń
9425 Szachmytowska Olga 2003
9262 Rękas Dominika 2003
Kruszkowski S. Wiśniewski S.