ENEA XCVI Mistrzostwa Polski Seniorów
2020-09-19 | 2020-09-20
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Przypominamy o konieczności dostarczenia na odprawę przez delegatów oświadczeń COVID-19 podpisanych przez zawodników lub ich opiekunów. Oświadczenia są dostępne na stronie.


1 4xML
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10120 Chełkowski Marcel 2002
10121 Polański Kacper 2002
7332 Januszewski Michał 1999
3666 Krymski Radosław 1990
śr. wieku: 25
2
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
10253 Rostworowski Stefan 2002
----- zawodnik bez licencji
Myszka M. śr. wieku: 1523
3
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
6760 Paczkowski Dariusz 1995
----- zawodnik bez licencji
Drażdżewski M. Bernatajtys D. śr. wieku: 1525
4
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
7831 Zalewski Artur 2000
7832 Siewaszewicz Adam 2000
----- zawodnik bez licencji
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Nowakowski W. śr. wieku: 1024
5
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Czubak T. śr. wieku: 2024
2 4-KA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
7747 Delimat Cyntia 2001
9079 Jęchorek Barbara 2001
----- zawodnik bez licencji
Abrahamczyk M. śr. wieku: 1023
2
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 2024
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8029 Lesner Zuzanna 1999
6604 Zmelty Wioletta 1997
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
7583 Michałkiewicz Olga 1994
Basta P. śr. wieku: 26
4
AZS UMK Toruń
----- zawodnik bez licencji
7887 Zielepuha Agata 1998
652 Malinowska Katarzyna 1997
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1025
5
Bydgostia
8478 Strybel Małgorzata 2000
----- zawodnik bez licencji
9031 Kania Oliwia 2000
Dziekoński R. Strychalski T. śr. wieku: 1024
6
Posnania RBW Poznań
----- zawodnik bez licencji
8545 Chojnicka Patrycja 2002
----- zawodnik bez licencji
Nowakowski W. śr. wieku: 1023
7
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji
9033 Chrzanowska Paulina 2000
----- zawodnik bez licencji
Kozłowski M. Strychalski T. śr. wieku: 1024
3 2xKA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9794 Duda Katarzyna 2000
8794 Prusik Kinga 2000
śr. wieku: 24
2
AZS AWF Warszawa
6632 Pośnik Weronika 1997
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1025
3
AZS UMK Toruń
7179 Ziętarska Paulina 1999
7921 Streng Barbara 2000
Badziągowski M. Ormiński T. śr. wieku: 24
4
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
8911 Jekel Inga 2001
Ormiński T. śr. wieku: 1023
5
AZS AWF Kraków
3209 Sajdak Maria 1991
4881 Wełna Katarzyna 1994
Wójcik - Pietruszka I. śr. wieku: 31
4 1xKL
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999 Basta P. śr. wieku: 25
2
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji Rychlicki M. śr. wieku: 2024
3
KW PEGAZ Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 Gąszczak M. śr. wieku: 24
4
Zawisza Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji śr. wieku: 2024
5
Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Nowakowski W. śr. wieku: 2024
6
Bydgostia
5776 Dreier Zuzanna 1995 Kozłowski M. śr. wieku: 29
5 4-MA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8026 Januszewski Mikołaj 2000
7153 Jackowiak Emilian 2000
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M. śr. wieku: 23
2
AZS Szczecin
5919 Posyłajka Łukasz 1996
----- zawodnik bez licencji
7386 Gągalski Sebastian 1999
śr. wieku: 1026
3
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji
5565 Pawłowski Adrian 1995
----- zawodnik bez licencji
Karolak J. śr. wieku: 1026
4
BTW Bydgoszcz
Posnania RBW Poznań
8248 Krawisz Szymon 1998
3496 Szpakowski Michał 1989
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 30
6 4xMA
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji
8034 Wanat Przemysław 2000
8605 Jagodziński Krzysztof 2001
Kamola B. śr. wieku: 1024
2
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
----- zawodnik bez licencji
3848 Chabel Wiktor 1985
7312 Kasparek Krzysztof 2000
Hoffmann M. Kurek M. śr. wieku: 527
3
AZS AWF Warszawa
5833 Czaja Dominik 1995
5085 Woźniak Adam 1992
5187 Pośnik Szymon 1993
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 529
4
AZS AWF Warszawa
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 2024
5
AZS UMK Toruń
8288 Pawlak Mateusz 2001
6926 Wąsicki Dariusz 1998
8274 Streich Oskar 2001
6918 Krause Karol 1998
Kruszkowski S. śr. wieku: 24
6
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
----- zawodnik bez licencji
Ormiński T. śr. wieku: 1023
7
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
Wójcik - Pietruszka I. Myszka M. śr. wieku: 2024
8
AZS AWF Warszawa
3622 Suchocki Łukasz 1995
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
śr. wieku: 1026
7 1xML
# Kluby Zawodnicy Trenerzy
1