ENEA XCVI Mistrzostwa Polski Seniorów
2020-09-19 | 2020-09-20
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Przypominamy o konieczności dostarczenia na odprawę przez delegatów oświadczeń COVID-19 podpisanych przez zawodników lub ich opiekunów. Oświadczenia są dostępne na stronie.


1 4xML
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10120 Chełkowski Marcel 2002
10121 Polański Kacper 2002
7332 Januszewski Michał 1999
3666 Krymski Radosław 1990
2
AZS AWF Kraków
9874 Klik Sebastian 2002
10270 Mus Mikołaj 2002
10253 Rostworowski Stefan 2002
9394 Kozień Krzysztof 2002
Myszka M.
3
LOTTO Bydgostia
7292 Płotka Jarosław 1999
7306 Wachowicz Dawid 1996
6760 Paczkowski Dariusz 1995
6768 Krzewiński Radosław 1998
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
4
LOTTO Bydgostia
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
7831 Zalewski Artur 2000
7832 Siewaszewicz Adam 2000
9657 Frontczak Mikołaj 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Nowakowski W.
5
LOTTO Bydgostia
8542 Ałaszewski Bartosz 2002
8565 Szostak Daniel 2002
9725 Sikorski Piotr 2001
8111 Wiśniewski Wojciech 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Czubak T.
2 4-KA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
5896 Majek Anna 1996
7747 Delimat Cyntia 2001
9079 Jęchorek Barbara 2001
5142 Zawada Karolina 1995
Abrahamczyk M.
2
AZS AWF Kraków
4878 Wydrych Paula 1994
9083 Wolna Maria 1996
8132 Kowalska Wiktoria 2001
7624 Pająk Sandra 2001
Wójcik - Pietruszka I.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8029 Lesner Zuzanna 1999
6604 Zmelty Wioletta 1997
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
7583 Michałkiewicz Olga 1994
Basta P.
4
AZS UMK Toruń
6924 Ostrowska Klaudia 1998
7887 Zielepuha Agata 1998
652 Malinowska Katarzyna Katarzyna 1997
8020 Jasińska Sandra 2000
5
LOTTO Bydgostia
8478 Strybel Małgorzata 2000
5775 Jedynak Klaudia 1995
9549 Szczerba Zuzanna 2001
9031 Kania Oliwia 2000
Dziekoński R. Strychalski T.
6
LOTTO Bydgostia
10008 Sobecka Nicole 2002
8545 Chojnicka Patrycja 2002
8543 Bentlejewska Agata 2002
9297 Nalewajk Maria 2002
Nowakowski W.
7
LOTTO Bydgostia
7275 Pankratiew Klaudia 1999
9033 Chrzanowska Paulina 2000
5494 Chabel Monika 1992
5154 Wierzbowska Maria 1995
Kozłowski M. Strychalski T.
3 2xKA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9794 Duda Katarzyna 2000
8794 Prusik Kinga 2000
2
AZS AWF Warszawa
6632 Jagodzińska Weronika 1997
3032 Kobus-Zawojska Agnieszka 1990
3
BTW Bydgoszcz
7179 Grzella Paulina 1999
7921 Streng Barbara 2000
Badziągowski M. Ormiński T.
4
BTW Bydgoszcz
7782 Szczurek Oliwia 2001
8911 Jekel Inga 2001
Ormiński T.
5
AZS AWF Kraków
3209 Sajdak Maria 1991
4881 Wełna Katarzyna 1994
Wójcik - Pietruszka I.
4 1xKL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999 Basta P.
2
AZS AWFiS Gdańsk
7852 Demczuk Aleksandra 2000 Rychlicki M.
3
UKS Milenium Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 Gąszczak M.
4
Zawisza Bydgoszcz
7908 Walczyńska Weronika 2001
5
LOTTO Bydgostia
8581 Szopińska Wiktoria 2002 Nowakowski W.
6
LOTTO Bydgostia
5776 Dreier Zuzanna 1995 Kozłowski M.
5 4-MA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8026 Januszewski Mikołaj 2000
7153 Jackowiak Emil 2000
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7854 Józefowicz Damian 2000
Kurek M.
2
AZS Szczecin
5919 Posyłajka Łukasz 1996
3416 Staszak Rafał 1997
7388 Nogaj Radosław 1999
7386 Gągalski Sebastian 1999
3
PTW Płock
6859 Donarski Bartłomiej 1998
5565 Pawłowski Adrian 1995
7751 Krusiewicz Kamil 2000
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998
Karolak J.
4
Zawisza Bydgoszcz
8248 Krawisz Szymon 1998
3496 Szpakowski Michał 1989
8237 Malinowski Igor 2001
7805 Cieslicki Jakub 2001
6 4xMA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
8387 Wojtyś Krzysztof Jan 2000
8034 Wanat Przemysław 2000
8039 Kulecki Michał 1999
8605 Jagodziński Krzysztof 2001
Kamola B.
2
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
8027 Glonek Dominik 2001
3848 Chabel Wiktor 1985
7312 Kasparek Krzysztof 2000
Hoffmann M. Kurek M.
3
AZS AWF Warszawa
5833 Czaja Dominik 1995
5085 Woźniak Adam 1992
5187 Pośnik Szymon 1993
4501 Zawojski Maciej 1992
4
AZS AWF Warszawa
6136 Szumowski Krzysztof 1968
8395 Gzowski Bartłomiej 1996
6357 Mrozek Michał 1996
4838 Franke Konrad 1992
5
AZS UMK Toruń
8288 Pawlak Mateusz 2001
6926 Wąsicki Dariusz 1998
8274 Streich Oskar 2001
6918 Krause Karol 1998
Kruszkowski S.
6
BTW Bydgoszcz
10167 Mikulski Filip 2001
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
9800 Chaliński Adam 2001
Ormiński T.
7
AZS AWF Kraków
9874 Klik Sebastian 2002
10270 Mus Mikołaj 2002
9688 Radomiński-Lasek Antoni 2001
9394 Kozień Krzysztof 2002
Wójcik - Pietruszka I. Myszka M.
8
TWDW Warszawa
3622 Suchocki Łukasz 1995
1393 Koperski Maciej 1997
9478 Lenicki Paweł Marek 1983
7451 Zawadzki Michał 1996
7 1xML
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 Filipek A.
2
Tryton Poznań
9150 Wiciak Dominik 2002 Filipek A.
3
AZS AWF Warszawa
10373 Sawicki Łukasz 1986 Borys R.
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001 Basta P.
5
AZS AWFiS Gdańsk
7796 Aleksandrowicz Jan 2000 Rychlicki M.
6
AZS AWF Kraków
10253 Rostworowski Stefan 2002 Myszka M.
7
LOTTO Bydgostia
6768 Krzewiński Radosław 1998 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
8
LOTTO Bydgostia
7832 Siewaszewicz Adam 2000 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
9
LOTTO Bydgostia
6760 Paczkowski Dariusz 1995 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
10
LOTTO Bydgostia
7306 Wachowicz Dawid 1996 Drażdżewski M. Bernatajtys D.
8 2-KL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
BKW Bydgoszcz
4995 Trzeciak Katarzyna 1993
6289 Wroniewicz Magdalena 1993
2
BTW Bydgoszcz
7782 Szczurek Oliwia 2001
7405 Pawełczak Katarzyna 1999
Badziągowski M. Ormiński T.
3
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001
9707 Błaszczyk Monika 2002
Dziekoński R. Strychalski T.
9 2-KA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Kraków
8132 Kowalska Wiktoria 2001
7624 Pająk Sandra 2001
Wójcik - Pietruszka I.
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
7583 Michałkiewicz Olga 1994
Basta P.
3
BTW Bydgoszcz
7179 Grzella Paulina 1999
7921 Streng Barbara 2000
Badziągowski M. Ormiński T.
10 1xKA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
9012 Scheffs Olga 2000 Kalet S.
2
AZS AWF Kraków
3209 Sajdak Maria 1991 Wójcik - Pietruszka I.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7542 Boruch Katarzyna 1998 Basta P.
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7493 Rojek Aleksandra 2000 Basta P.
5
AZS UMK Toruń
5928 Zillmann Katarzyna 1995
6
UKS Milenium Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 Gąszczak M.
7
Wisła Grudziądz
6093 Wieliczko Marta Marta 1994 Urban Jakub J.
8
Wisła Grudziądz
8304 Sobocińska Jessika 2001 Błoch J. Zieliński Krzysztof K.
9
AZS AWF Kraków
4881 Wełna Katarzyna 1994
11 1xMA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7638 Kliber Borys 2001 Kurek M.
2
KW 1904 Poznań
3739 Wicenciak Adam 1989 Rewers M.
3
AZS AWF Kraków
9688 Radomiński-Lasek Antoni 2001 Wójcik - Pietruszka I.
4
AZS Szczecin
7860 Kasprzyk Maciej 2001
5
AZS AWF Warszawa
5217 Węgrzycki-Szymczyk Natan 1995
6
AZS AWF Warszawa
8395 Gzowski Bartłomiej 1996
7
AZS AWF Warszawa
5085 Woźniak Adam 1992
8
AZS Wratislavia
2839 Koziarewicz Aleksander 1987
9
AZS Wratislavia
2246 Szymerowski Jakub 1991
10
AZS UMK Toruń
5996 Ziętarski Mirosław 1993
11
KW PEGAZ Wrocław
7952 Zalega Bartłomiej 1999 Gancarz P.
12
TWDW Warszawa
10352 Szajewski Radosław 1995
13
WTW Warszawa
4956 Fulara Filip 1989
14
LOTTO Bydgostia
6101 Biskup Mateusz 1994 Sycz R.
12 2xKL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
6609 Halko Jaclyn 1986
411 Deresz Weronika 1985
Abrahamczyk M.
2
AZS AWF Poznań
7522 Pusch Victoria 2000
8528 Wójcik Julianna 2000
Kamola B.
3
AZS AWF Warszawa
6997 Olszewska Zuzanna 1994
10346 Roszkowski Adela 1984
4
AZS AWFiS Gdańsk
9373 Pluta Marta 2002
7852 Demczuk Aleksandra 2000
Rychlicki M.
5
LOTTO Bydgostia
9707 Błaszczyk Monika 2002
8581 Szopińska Wiktoria 2002
Dziekoński R. Nowakowski W. Strychalski T.
13 8+KA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7165 Wasiela Julia 2001
9350 Sobkowska Wiktoria 2002
8800 Błażejak Gabriela 2001
6866 Madalińska Jolanta 1998
5142 Zawada Karolina 1995
9079 Jęchorek Barbara 2001
7747 Delimat Cyntia 2001
5896 Majek Anna 1996
7549 Zandecka Natalia 2001
Abrahamczyk M.
2
AZS AWF Kraków
8702 Brzozowska Maria 2000
4878 Wydrych Paula 1994
10354 Sachmerda Klaudia 1997
4879 Styła Julia 1994
9083 Wolna Maria 1996
4881 Wełna Katarzyna 1994
8132 Kowalska Wiktoria 2001
7624 Pająk Sandra 2001
9366 Urbańska Julia 2003
Wójcik - Pietruszka I.
3
AZS Szczecin
10359 Ślusarczyk Anna 1997
10360 Ufnalska Barbara 1997
10361 Kwiek Krzysztofa 1994
10362 Koman Aleksandra 1995
10364 Siemińska Julia 1996
9794 Duda Katarzyna 2000
9941 Kałachurska Miszela 1998
9942 Mostek Marta 1994
10363 Łopuszko Agnieszka 1993
4
LOTTO Bydgostia
8478 Strybel Małgorzata 2000
9031 Kania Oliwia 2000
9549 Szczerba Zuzanna 2001
9033 Chrzanowska Paulina 2000
7275 Pankratiew Klaudia 1999
6757 Gałek Izabela 1998
5494 Chabel Monika 1992
5154 Wierzbowska Maria 1995
8100 Dobrzykowska Julia 2001
Dziekoński R. Kozłowski M. Strychalski T.
5
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001
8545 Chojnicka Patrycja 2002
10008 Sobecka Nicole 2002
5210 Wojtkowiak Patrycja 1997
6820 Baszyńska Magdalena 1996
5775 Jedynak Klaudia 1995
8543 Bentlejewska Agata 2002
9297 Nalewajk Maria 2002
8558 Michniacka Marcelina 2002
Dziekoński R. Nowakowski W. Strychalski T.
14 2-ML
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000
9150 Wiciak Dominik 2002
Filipek A.
2
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001
8764 Lisek Tomasz 2002
Rewers M.
3
AZS AWFiS Gdańsk
7270 Gawędzki Rafał, Dominik 1995
7796 Aleksandrowicz Jan 2000
Rychlicki M.
4
LOTTO Bydgostia
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001
7831 Zalewski Artur 2000
Drażdżewski M. Bernatajtys D. Nowakowski W.
5
LOTTO Bydgostia
8542 Ałaszewski Bartosz 2002
8565 Szostak Daniel 2002
Czubak T.
6
LOTTO Bydgostia
9657 Frontczak Mikołaj 2001
8111 Wiśniewski Wojciech 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
15 2-MA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7386 Gągalski Sebastian 1999
7388 Nogaj Radosław 1999
2
AZS Szczecin
7776 Hałuszczak Bartosz 1999
1049 Stocki Mateusz 1998
3
AZS Szczecin
5913 Sobanda Michał 1996
5919 Posyłajka Łukasz 1996
4
AZS AWFiS Gdańsk
6944 Górski Dawid 1998
7565 Gorka Adrian 2000
Rychlicki M.
5
BTW Bydgoszcz
6243 Jankowski Jakub 1996
5632 Modrzyński Bartosz 1996
Badziągowski M.
6
LOTTO Bydgostia
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
44 Burda Mikołaj 1982
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
16 4xKA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
7848 Kula Wiktoria 2001
10219 Grodecka Klara 2002
8794 Prusik Kinga 2000
9794 Duda Katarzyna 2000
2
AZS AWF Warszawa
6997 Olszewska Zuzanna 1994
6361 Śliwińska Joanna 1996
6632 Jagodzińska Weronika 1997
3032 Kobus-Zawojska Agnieszka 1990
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7231 Kaźmierczak Weronika 2000
8029 Lesner Zuzanna 1999
6604 Zmelty Wioletta 1997
7542 Boruch Katarzyna 1998
Basta P.
4
AZS UMK Toruń
5928 Zillmann Katarzyna 1995
652 Malinowska Katarzyna Katarzyna 1997
7887 Zielepuha Agata 1998
8531 Janeczek Joanna 2000
5
BKW Bydgoszcz
10705 Twardowska Anna 1995
10699 Mocna Anna 1990
4744 Król Małgorzata 1993
7906 Baranowska Dominika 2001
6
LOTTO Bydgostia
7275 Pankratiew Klaudia 1999
6757 Gałek Izabela 1998
8478 Strybel Małgorzata 2000
9033 Chrzanowska Paulina 2000
Strychalski T.
17 2xML
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
9150 Wiciak Dominik 2002
8452 Szczepiński Mateusz 2002
Filipek A.
2
KW 1904 Poznań
8764 Lisek Tomasz 2002
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001
Rewers M.
3
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000
8317 Florczak Aleksander 1995
4
AZS UMK Toruń
3666 Krymski Radosław 1990
7332 Januszewski Michał 1999
5
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
9800 Chaliński Adam 2001
Ormiński T.
6
AZS AWF Kraków
10270 Mus Mikołaj 2002
10253 Rostworowski Stefan 2002
Myszka M.
7
AZS AWF Kraków
9874 Klik Sebastian 2002
9394 Kozień Krzysztof 2002
Myszka M.
8
LOTTO Bydgostia
7292 Płotka Jarosław 1999
6768 Krzewiński Radosław 1998
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
9
LOTTO Bydgostia
7306 Wachowicz Dawid 1996
6760 Paczkowski Dariusz 1995
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
18 2xMA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
5833 Czaja Dominik 1995
5187 Pośnik Szymon 1993
2
AZS AWF Warszawa
5217 Węgrzycki-Szymczyk Natan 1995
4501 Zawojski Maciej 1992
3
AZS AWF Warszawa
6357 Mrozek Michał 1996
4838 Franke Konrad 1992
4
AZS Wratislavia
2246 Szymerowski Jakub 1991
2839 Koziarewicz Aleksander 1987
5
AZS AWFiS Gdańsk
7565 Gorka Adrian 2000
6944 Górski Dawid 1998
Rychlicki M.
6
BTW Bydgoszcz
10167 Mikulski Filip 2001
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
Ormiński T.
7
Gopło Kruszwica
3224 Mikołajczewski Artur 1990
2317 Kowalski Jerzy 1988
Naskręcki K.
8
AZS AWF Kraków
10348 Calik Tomasz 1998
10351 Kobosko Marek 1999
9
WTW Włocławek
8359 Źmudziński Łukasz 2001
6987 Barański Fabian 1999
10
WTW Warszawa
8507 Płomiński Piotr 2001
475 Brzeziński Marcin 1984
Kaliński K.
19 4xKL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7549 Zandecka Natalia 2001
7165 Wasiela Julia 2001
6609 Halko Jaclyn 1986
411 Deresz Weronika 1985
Abrahamczyk M.
2
KW 1904 Poznań
5898 Świętek Magdalena 1996
10695 Śliwicka Ewa 1982
8118 Andrzejewska Barbara 2000
7735 Janasik Iga 1999
Kalet S.
3
BKW Bydgoszcz
6289 Wroniewicz Magdalena 1993
4739 Wełnińska Patrycja 1993
4744 Król Małgorzata 1993
4995 Trzeciak Katarzyna 1993
4
BTW Bydgoszcz
3694 Straszewska Paulina 1992
5662 Chmara Anna 1994
7405 Pawełczak Katarzyna 1999
7782 Szczurek Oliwia 2001
Badziągowski M. Ormiński T.
5
LOTTO Bydgostia
8584 Zbielska Emilia 2002
9707 Błaszczyk Monika 2002
9550 Wasela Paulina 2001
8581 Szopińska Wiktoria 2002
Dziekoński R. Nowakowski W. Strychalski T.
20 8+MA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001
7827 Frąckowiak Jakub 2000
7333 Szwarc Wojciech 1999
3848 Chabel Wiktor 1985
8026 Januszewski Mikołaj 2000
8027 Glonek Dominik 2001
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
7854 Józefowicz Damian 2000
10286 Danielewicz Maksymilian 2006
Hoffmann M. Kurek M.
2
AZS Szczecin
8317 Florczak Aleksander 1995
7498 Byczek Jakub 2000
7860 Kasprzyk Maciej 2001
3416 Staszak Rafał 1997
7386 Gągalski Sebastian 1999
7388 Nogaj Radosław 1999
5919 Posyłajka Łukasz 1996
5913 Sobanda Michał 1996
7848 Kula Wiktoria 2001
3
AZS UMK Toruń
10120 Chełkowski Marcel 2002
10121 Polański Kacper 2002
7332 Januszewski Michał 1999
6926 Wąsicki Dariusz 1998
8288 Pawlak Mateusz 2001
6918 Krause Karol 1998
3666 Krymski Radosław 1990
8274 Streich Oskar 2001
8888 Skurzyński Tomasz 2002
4
LOTTO Bydgostia
10007 Herzog Adam 2002
10003 Nowak Kacper 2002
9996 Goliński Patryk 2002
10010 Szczesik Aleksy 2002
10002 Witkowski Michał 2002
9997 Górski Adam 2002
8550 Jabłoński Grzegorz 2002
10001 Sytek Mateusz 2002
8100 Dobrzykowska Julia 2001
Czubak T. Nowakowski W. Strychalski T.
5
PTW Płock
9632 Kołodziejski Jakub 2001
8210 Łęgowik Mateusz 2001
8216 Skowyrski Igor 2001
5565 Pawłowski Adrian 1995
7761 Domeradzki Jan 2000
6859 Donarski Bartłomiej 1998
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998
7751 Krusiewicz Kamil 2000
8802 Kołodziejska Aleksandra 2000
Karolak J.
6
LOTTO Bydgostia
9659 Kostrzewa Bartosz 2001
9662 Szymański Maciej 2001
9661 Stefaniak Jakub 2001
9658 Karwecki Jakub 2001
8585 Paduch Paweł 1999
8109 Rak Patryk 2001
9574 Wionczek Szymon 2001
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
9539 Greśkiewicz Marta 2001
Drażdżewski M. Bernatajtys D.