ENEA LXXI Mistrzostwa Polski Juniorów
2020-09-04 | 2020-09-06
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.
Przypominamy o konieczności dostarczenia na odprawę przez delegatów oświadczeń COVID-19 podpisanych przez zawodników lub ich opiekunów. Oświadczenia są dostępne na stronie.
Prosimy o bezwzględne przestrzeganie przynależności do wydzielonych stref - podział klubów na strefy dostępny tutaj.


1 2-KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
2
BTW Bydgoszcz
9292 Wnuk Olga 2003
9288 Szatkowska Emilia 2003
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
3
Drakkar Gdańsk
8503 Krzemińska Iga 2002
8777 Razik Dominika 2002
Bykowski T. Sobczak A.
4
LOTTO Bydgostia
9730 Borzyszkowska Zofia 2002
9009 Semrau Kornelia 2002
Nowakowski W.
2 1xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9350 Sobkowska Wiktoria 2002 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
KTW Kalisz
8712 Ludwiczak Weronika 2002
4
Tryton Poznań
8615 Kajdanek Sandra 2003 Filipek A.
5
AZS Szczecin
10219 Grodecka Klara 2002
6
BKW Bydgoszcz
9385 Różańska Aleksandra 2003
7
CHTW Chełmża
8754 Stepczyńska Jagoda 2003 Bator M.
8
Gopło Kruszwica
9137 Majewska Martyna 2002 Naskręcki K.
9
Gopło Kruszwica
9494 Domalska Dominika 2003 Naskręcki K.
10
MKS Dwójka Warszawa
9375 Prokosińska Weronika 2003 Durjasz A.
11
PTW Płock
10432 Filińska Julia 2002 Karolak J.
12
UKS Ateny Wałcz
8322 Sulik Julia 2003 Błoch J.
13
UKS Milenium Wrocław
9424 Szewczyk Martyna 2003 Pierzyńska L.
14
WIR Iława
8999 Józefowicz Paulina 2003
15
MOS Ełk
8796 Perczak Kalina 2003
16
WTW Włocławek
10072 Reclaf Joanna 2002
17
WTW Warszawa
8949 Ożarowska Urszula Maria 2002 Kotwińska D.
18
TWDW Warszawa
10590 Szymańska Paulina 2003
3 4+KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
10637 Agaeva Markha 2003
8403 Zienkiewicz Sabina 2002
9372 Czarkowska Agata 2002
9373 Pluta Marta 2002
9270 Kowalska Nadia 2003
Pszczółkowski P.
2
LOTTO Bydgostia
9296 Szyperska Martyna 2003
9729 Madaj Zuzanna 2003
10008 Sobecka Nicole 2002
9297 Nalewajk Maria 2002
10633 Chróśniak Patrycja 2003
Bełka - Siemion A. Nowakowski W.
3
LOTTO Bydgostia
9282 Bielaszewska Zuzanna 2003
9295 Sas Martyna 2003
9115 Sas Wiktoria 2003
9136 Wojciechowska Martyna 2003
9108 Podolska Natalia 2003
Bełka - Siemion A.
4
UKS Milenium Wrocław
9247 Zdanowicz Paulina 2003
9276 Wojtczak Natalia 2003
9248 Skurak Kinga 2003
9423 Kamińska Karolina 2002
10222 Osińska Wiktoria 2005
Pierzyńska L.
5
Wisła Grudziądz
AZS UMK Toruń
9425 Szachmytowska Olga 2003
10122 Wilangowska Zuzanna 2002
10034 Gałka Dominika 2002
9262 Rękas Dominika 2003
9525 Kocińska Aleksandra 2004
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
4 2xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003
10593 Zapart Franciszek 2003
Kamola B.
2
AZS Szczecin
8955 Głogowski Przemysław 2003
10636 Radoliński Michał 2003
3
AZS Wratislavia
9849 Pisarski Dominik 2003
9619 Hahs Filip 2002
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8975 Kożan Jakub 2002
8710 Skonieczny Szymon 2003
Basta P.
5
AZS AWFiS Gdańsk
9203 Tomiak Szymon 2002
9053 Sobczak Jacek 2003
Petrykowski A.
6
AZS UMK Toruń
10412 Kaszubowski Igor 2003
10177 Ogrodowski Benjamin 2002
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
7
Drakkar Gdańsk
9062 Bujnowski Adam 2002
8497 Kulka Mikołaj 2003
Bykowski T. Sobczak A.
8
MKS Dwójka Warszawa
9377 Szulc Piotr 2002
8935 Skarżyński Gustaw 2002
Zieliński M. Suchocki J.
9
MOS Ełk
8795 Seroka Dawid 2003
9005 Chrościelewski Dawid 2003
10
AZS AWF Poznań
KW 1904 Poznań
8706 Litka Cezary 2002
8816 Woźniak Jakub 2003
Kamola B. Rewers M.
11
AZS AWF Kraków
10253 Rostworowski Stefan 2002
9168 Chłopicki Michał 2003
Wójcik - Pietruszka I. Myszka M.
12
WTW Włocławek
9448 Sieraczkiewicz Adam 2002
9367 Sieraczkiewicz Maciej 2003
13
WTW Warszawa
8937 Bajorek Łukasz 2002
8966 Domański Konrad 2002
14
WRC Warszawa
9601 Wirowski Maksymilian 2002
10648 Szabelski Szymon 2003
Sakowski A. Brodziak M.
5 4-MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8601 Zawada Tomasz 2003
8811 Pankowski Dawid 2003
8791 Januszewski Adam 2002
8534 Ratajczak Maksymilian 2002
Hoffmann M. Abrahamczyk M.
2
KTW Kalisz
9645 Wawrzyniak Bartosz 2003
10565 Przybył Adam 2003
10041 Janczak Wojciech 2002
9438 Jasiński Maciej 2003
Trzmiel M.
3
AZS Szczecin
8957 Dorenda Aleks 2003
9321 Usnarski Paweł 2003
9324 Kłodziński Maciej 2003
8953 Nowakowski Jakub 2003
4
AZS Szczecin
10235 Preś Tomasz 2003
10635 Sobański Jakub 2003
9862 Konwinski Jakub 2003
8448 Staszak Michał 2002
5
AZS UMK Toruń
10428 Woźniak Igor 2003
10407 Kubiś Jakub 2003
9259 Groszewski Michał 2003
9250 Wróblewski Mikołaj 2003
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
6
BTW Bydgoszcz
10649 Olendrowicz Damian 2002
10163 Grugel Kacper 2002
8817 Twarowski Kamil 2002
10159 Szałajda Dawid 2003
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
7
LOTTO Bydgostia
9134 Lewicki Tomasz 2003
9096 Sobecki Fryderyk 2003
10002 Witkowski Michał 2002
10010 Szczesik Aleksy 2002
Bełka - Siemion A. Czubak T. Nowakowski W.
8
LOTTO Bydgostia
10001 Sytek Mateusz 2002
10006 Sobczak Daniel 2002
8550 Jabłoński Grzegorz 2002
9091 Kierzek Krystian 2003
Bełka - Siemion A. Czubak T.
6 1xMJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
9519 Zwoliński Wojciech 2003
2
Tryton Poznań
9150 Wiciak Dominik 2002 Filipek A.
3
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 Filipek A.
4
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M.
5
AZS Wratislavia
9848 Kowaliński Szymon 2003
6
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
7
Drakkar Gdańsk
8500 Ogrzewalski Jan 2002 Bykowski T. Sobczak A.
8
Drakkar Gdańsk
8790 Kownacki Paweł 2003 Bykowski T. Sobczak A.
9
KW PEGAZ Wrocław
9249 Kępa Mateusz 2003 Gąszczak M.
10
LOTTO Bydgostia
8565 Szostak Daniel 2002 Czubak T.
11
LOTTO Bydgostia
8549 Ind Max 2002 Czubak T.
12
Wisła Grudziądz
9343 Malinowski Kamil 2003 Szarszewski P.
13
Wisła Grudziądz
8849 Predel Jakub 2002 Zieliński Krzysztof K.
14
MOS Ełk
9327 Synowiec Michał 2003
15
MOS Ełk
9065 Wiecheć Thomas 2003
16
AZS AWF Kraków
10270 Mus Mikołaj 2002 Myszka M.
17
AZS AWF Kraków
9874 Klik Sebastian 2002 Myszka M.
18
AZS AWF Kraków
9394 Kozień Krzysztof 2002 Myszka M.
19
WTW Włocławek
9362 Niewiadomski Filip 2003
20
TWDW Warszawa
9943 Zawiślak Józef Jan 2003
7 2xKJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
10640 Wincełowicz Julia 2003
9270 Kowalska Nadia 2003
Pszczółkowski P.
2
Drakkar Gdańsk
8777 Razik Dominika 2002
8498 Przybylska Aleksandra 2002
Bykowski T. Sobczak A.
3
LOTTO Bydgostia
9108 Podolska Natalia 2003
8584 Zbielska Emilia 2002
Bełka - Siemion A. Nowakowski W.
4
MKS Dwójka Warszawa
8919 Kłys Kinga 2002
9857 Walewska Nina 2003
Zieliński M. Durjasz A.
5
Wisła Grudziądz
9333 Rutkowska Aleksandra 2003
10608 Babiuch Patrycja 2003
Szarszewski P.
6
MOS Ełk
9006 Krystochowicz Adrianna 2002
9004 Gredel Wiktoria 2003
7
AZS AWF Kraków
9177 Migdał Zuzanna 2003
9163 Klimkowicz Natalia 2003
Wójcik - Pietruszka I.
8 4-KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWFiS Gdańsk
10637 Agaeva Markha 2003
8403 Zienkiewicz Sabina 2002
9372 Czarkowska Agata 2002
9373 Pluta Marta 2002
Pszczółkowski P.
2
AZS UMK Toruń
9264 Konarska Julia 2003
10034 Gałka Dominika 2002
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
3
LOTTO Bydgostia
9296 Szyperska Martyna 2003
9009 Semrau Kornelia 2002
9730 Borzyszkowska Zofia 2002
9729 Madaj Zuzanna 2003
Bełka - Siemion A. Nowakowski W.
4
LOTTO Bydgostia
9282 Bielaszewska Zuzanna 2003
9295 Sas Martyna 2003
9115 Sas Wiktoria 2003
9136 Wojciechowska Martyna 2003
Bełka - Siemion A.
5
UKS Milenium Wrocław
9248 Skurak Kinga 2003
9276 Wojtczak Natalia 2003
9424 Szewczyk Martyna 2003
9423 Kamińska Karolina 2002
Pierzyńska L.
9 2xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
8862 Adamczyk Martyna 2003
8712 Ludwiczak Weronika 2002
2
Tryton Poznań
9144 Mrowińska Alicja 2003
9962 Aumiler Julia 2003
Filipek A.
3
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002
8707 Kowalak Sandra 2002
Basta P.
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9411 Rega Gabriela 2003
8970 Ciemna Weronika 2003
Basta P.
5
AZS UMK Toruń
10429 Kurzeja Karina 2003
10427 Kozieł Dominika 2003
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
6
CHTW Chełmża
8754 Stepczyńska Jagoda 2003
9066 Ścibior Wiktoria 2003
Bator M.
7
LOTTO Bydgostia
8581 Szopińska Wiktoria 2002
8545 Chojnicka Patrycja 2002
Nowakowski W.
8
LOTTO Bydgostia
8543 Bentlejewska Agata 2002
9707 Błaszczyk Monika 2002
Nowakowski W. Strychalski T.
9
MKS Dwójka Warszawa
9399 Kozdrój Oliwia 2003
9375 Prokosińska Weronika 2003
Durjasz A.
10
WTW Włocławek
8901 Szprengiel Magdalena 2003
10072 Reclaf Joanna 2002
11
WTW Warszawa
8927 Zawadzka Urszula 2003
8926 Gnatowska Sonia 2002
Kotwińska D.
12
WTW Warszawa
10146 Szelejewska Maria 2003
8721 Waś Julia 2002
Kotwińska D.
10 2-MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Wratislavia
9852 Skica Maksymilian 2003
9850 Krajewski Jakub 2003
2
AZS AWFiS Gdańsk
9203 Tomiak Szymon 2002
9053 Sobczak Jacek 2003
Petrykowski A.
3
KW PEGAZ Wrocław
9371 Sulima Fabian 2003
9306 Wojtczak Mateusz 2003
Gąszczak M.
4
LOTTO Bydgostia
9134 Lewicki Tomasz 2003
9096 Sobecki Fryderyk 2003
Bełka - Siemion A.
5
PTW Płock
8725 Drużyński Roman Leon 2002
8729 Pszczółkowski Jakub 2002
Zalewski B.
6
Wisła Grudziądz
8847 Wieczorek Michał 2002
8850 Wódkowski Mateusz 2002
Zieliński Krzysztof K.
11 1xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
8706 Litka Cezary 2002 Kamola B.
2
AZS AWF Poznań
9626 Jędrzejczak Filip 2003 Kamola B.
3
Tryton Poznań
9517 Gendera Kamil 2003 Filipek A.
4
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M.
5
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M.
6
AZS Szczecin
9037 Błonka Oliwier, Joachim 2003
7
AZS AWFiS Gdańsk
9055 Ziółkowski Dawid 2003 Petrykowski A.
8
Drakkar Gdańsk
8497 Kulka Mikołaj 2003 Bykowski T. Sobczak A.
9
Drakkar Gdańsk
9062 Bujnowski Adam 2002 Bykowski T. Sobczak A.
10
LOTTO Bydgostia
10529 Nalazek Sebastian 2003 Glaza P.
11
LOTTO Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002 Nowakowski W.
12
LOTTO Bydgostia
8542 Ałaszewski Bartosz 2002 Czubak T.
13
LOTTO Bydgostia
10634 Sudziński Hubert 2003 Bełka - Siemion A.
14
WIR Iława
9002 Przybyszewski Aleksander 2003
15
WIR Iława
8996 Grabiński Maksymilian 2002
16
AZS AWF Kraków
10270 Mus Mikołaj 2002 Myszka M.
17
AZS AWF Kraków
10253 Rostworowski Stefan 2002 Myszka M.
18
AZS AWF Kraków
9168 Chłopicki Michał 2003 Wójcik - Pietruszka I.
19
WTW Warszawa
8966 Domański Konrad 2002
20
WRC Warszawa
9601 Wirowski Maksymilian 2002 Sakowski A. Brodziak M.
12 4+MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8601 Zawada Tomasz 2003
8811 Pankowski Dawid 2003
8791 Januszewski Adam 2002
8534 Ratajczak Maksymilian 2002
10286 Danielewicz Maksymilian 2006
Hoffmann M. Abrahamczyk M.
2
KTW Kalisz
9645 Wawrzyniak Bartosz 2003
10565 Przybył Adam 2003
10041 Janczak Wojciech 2002
9438 Jasiński Maciej 2003
8854 Broda Weronika 2003
Trzmiel M.
3
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
10237 Kruszkowski Kacper 2003
9265 Zyblewski Dominik 2003
10120 Chełkowski Marcel 2002
10427 Kozieł Dominika 2003
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
4
BTW Bydgoszcz
10166 Marysiak Nikodem 2002
10163 Grugel Kacper 2002
10649 Olendrowicz Damian 2002
10159 Szałajda Dawid 2003
10136 Kotopka Agnieszka 2005
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
5
BTW Bydgoszcz
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
8818 Twarowski Kacper 2003
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
8817 Twarowski Kamil 2002
10134 Lipińska Karolina 2006
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
6
KW PEGAZ Wrocław
10623 Piotrowski Jakub 2002
8424 Truszkowski Wiktor 2002
8691 Staszuk Michał 2002
8688 Kaźmierski Michał 2002
9249 Kępa Mateusz 2003
7
LOTTO Bydgostia
10007 Herzog Adam 2002
10006 Sobczak Daniel 2002
10001 Sytek Mateusz 2002
9091 Kierzek Krystian 2003
10633 Chróśniak Patrycja 2003
Bełka - Siemion A. Czubak T.
13 1xKJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
9144 Mrowińska Alicja 2003 Filipek A.
2
Tryton Poznań
8615 Kajdanek Sandra 2003 Filipek A.
3
AZS AWFiS Gdańsk
9372 Czarkowska Agata 2002 Pszczółkowski P.
4
AZS AWFiS Gdańsk
9270 Kowalska Nadia 2003 Pszczółkowski P.
5
BTW Bydgoszcz
9288 Szatkowska Emilia 2003 Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
6
CHTW Chełmża
9066 Ścibior Wiktoria 2003 Bator M.
7
Drakkar Gdańsk
8498 Przybylska Aleksandra 2002 Bykowski T. Sobczak A.
8
Gedania Gdańsk
10626 Kwiatkowska Wiktoria 2003
9
LOTTO Bydgostia
8581 Szopińska Wiktoria 2002 Nowakowski W.
10
MKS Dwójka Warszawa
9857 Walewska Nina 2003 Zieliński M. Durjasz A.
11
WIR Iława
8999 Józefowicz Paulina 2003
12
Wisła Grudziądz
10608 Babiuch Patrycja 2003 Szarszewski P.
13
Wisła Grudziądz
9333 Rutkowska Aleksandra 2003 Szarszewski P.
14
MOS Ełk
9006 Krystochowicz Adrianna 2002
15
AZS AWF Kraków
9177 Migdał Zuzanna 2003 Wójcik - Pietruszka I.
16
AZS AWF Kraków
9163 Klimkowicz Natalia 2003 Wójcik - Pietruszka I.
17
WTW Włocławek
8896 Małkowska Wiktoria 2003
14 8+KJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
15 4xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
9703 Smolińska Zuzanna 2003
9318 Nogaj Wiktoria 2003
9089 Kukier Julia 2003
10099 Serafin Karolina 2003
2
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9411 Rega Gabriela 2003
8970 Ciemna Weronika 2003
8486 Jankowska Martyna 2002
8707 Kowalak Sandra 2002
Basta P.
3
LOTTO Bydgostia
9707 Błaszczyk Monika 2002
9297 Nalewajk Maria 2002
8543 Bentlejewska Agata 2002
8545 Chojnicka Patrycja 2002
Nowakowski W. Strychalski T.
4
WTW Warszawa
10146 Szelejewska Maria 2003
8927 Zawadzka Urszula 2003
8926 Gnatowska Sonia 2002
8949 Ożarowska Urszula Maria 2002
Kotwińska D.
5
AZS UMK Toruń
Wisła Grudziądz
9264 Konarska Julia 2003
9425 Szachmytowska Olga 2003
10122 Wilangowska Zuzanna 2002
9262 Rękas Dominika 2003
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
16 2xMJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Polonia Poznań
9519 Zwoliński Wojciech 2003
9972 Przybylski Jacek 2003
2
Tryton Poznań
9150 Wiciak Dominik 2002
8452 Szczepiński Mateusz 2002
Filipek A.
3
Drakkar Gdańsk
8790 Kownacki Paweł 2003
8500 Ogrzewalski Jan 2002
Bykowski T. Sobczak A.
4
KW PEGAZ Wrocław
9306 Wojtczak Mateusz 2003
9371 Sulima Fabian 2003
Gąszczak M.
5
LOTTO Bydgostia
9114 Golik Miłosz 2003
10271 Chrapkowski Adam 2003
Bełka - Siemion A.
6
Wisła Grudziądz
9343 Malinowski Kamil 2003
8849 Predel Jakub 2002
Zieliński Krzysztof K. Szarszewski P.
7
AZS AWF Kraków
9874 Klik Sebastian 2002
9394 Kozień Krzysztof 2002
Myszka M.
17 4xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS Szczecin
8957 Dorenda Aleks 2003
9324 Kłodziński Maciej 2003
9321 Usnarski Paweł 2003
8953 Nowakowski Jakub 2003
2
AZS Szczecin
9319 Pyzio Dawid 2003
10636 Radoliński Michał 2003
8955 Głogowski Przemysław 2003
8448 Staszak Michał 2002
3
AZS Wratislavia
9849 Pisarski Dominik 2003
9852 Skica Maksymilian 2003
9850 Krajewski Jakub 2003
9619 Hahs Filip 2002
4
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8487 Tomaszewski Wiktor 2002
8488 Lisek Tomasz 2003
8975 Kożan Jakub 2002
8710 Skonieczny Szymon 2003
Basta P.
5
BTW Bydgoszcz
8818 Twarowski Kacper 2003
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002
Ormiński T. Straszewska-Mikołajczak P.
6
KW PEGAZ Wrocław
10623 Piotrowski Jakub 2002
8424 Truszkowski Wiktor 2002
8691 Staszuk Michał 2002
8688 Kaźmierski Michał 2002
Gąszczak M.
7
LOTTO Bydgostia
8565 Szostak Daniel 2002
10002 Witkowski Michał 2002
8564 Szewczyk Kajetan 2002
10010 Szczesik Aleksy 2002
Czubak T. Nowakowski W.
8
MKS Dwójka Warszawa
8945 Szpak Patryk 2002
10206 Gęborek Jakub 2002
9377 Szulc Piotr 2002
8935 Skarżyński Gustaw 2002
Zieliński M. Suchocki J.
9
MOS Ełk
9327 Synowiec Michał 2003
8795 Seroka Dawid 2003
9005 Chrościelewski Dawid 2003
9065 Wiecheć Thomas 2003
10
WTW Włocławek
9362 Niewiadomski Filip 2003
8986 Sadokierski Patryk 2003
9448 Sieraczkiewicz Adam 2002
9367 Sieraczkiewicz Maciej 2003
11
WTW Warszawa
8495 Kazimierczuk Franciszek 2002
8568 Orzoł Wiktor 2002
9469 Kaleta Cezary 2003
8937 Bajorek Łukasz 2002
18 8+MJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10428 Woźniak Igor 2003
10407 Kubiś Jakub 2003
9259 Groszewski Michał 2003
10237 Kruszkowski Kacper 2003
9265 Zyblewski Dominik 2003
10177 Ogrodowski Benjamin 2002
10121 Polański Kacper 2002
10120 Chełkowski Marcel 2002
10427 Kozieł Dominika 2003
Kruszkowski S. Wiśniewski S.
2
LOTTO Bydgostia
9996 Goliński Patryk 2002
9998 Jankowski Kacper 2002
8550 Jabłoński Grzegorz 2002
10003 Nowak Kacper 2002
8557 Michalski Mateusz 2002
9997 Górski Adam 2002
9131 Chojecki Jan 2003
9092 Klamrowski Szymon 2003
10633 Chróśniak Patrycja 2003
Bełka - Siemion A. Czubak T.