ENEA Mistrzostwa Polski na ergometrze wioślarskim
2020-01-25 | 2020-01-25
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
8756 Śmigielska Hanna 2003 Abrahamczyk P. 07:55
2
KTW Kalisz
8712 Ludwiczak Weronika 2002 07:28
3
Tryton Poznań
9962 Aumiler Julia 2003 Filipek A. 07:49
4
Tryton Poznań
8615 Kajdanek Sandra 2003 Filipek A. 07:52
5
Tryton Poznań
9144 Mrowińska Alicja 2003 Filipek A. 08:00
6
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Rewers M. 7:33
7
AZS Szczecin
9089 Kukier Julia 2003 . Błoch J. 07:17
8
AZS Szczecin
9703 Smolińska Zuzanna 2003 . 08:25
9
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002 Basta P. 7:25
10
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8707 Kowalak Sandra 2002 Basta P. 7:26
11
AZS UMK Toruń
10034 Gałka Dominika 2002 . . 7:24
12
AZS UMK Toruń
8284 Paszkowska Adrianna 2002 . . 7:28
13
AZS UMK Toruń
8892 Weiwer Julia 2002 . . 7:42
14
AZS UMK Toruń
10122 Wilangowska Zuzanna 2002 . . 7:39
15
AZS UMK Toruń
9264 Konarska Julia 2003 . . 7:51
16
AZS UMK Toruń
9262 Rękas Dominika 2003 . . 7:50
17
LOTTO Bydgostia
9282 Bielaszewska Zuzanna 2003 . Błoch J. 07:45
18
Drakkar Gdańsk
8503 Krzemińska Iga 2002 . 07:25
19
Drakkar Gdańsk
8498 Przybylska Aleksandra 2002 . 07:58
20
Gopło Kruszwica
9137 Majewska Martyna 2002 Naskręcki K. 07:50
21
Gopło Kruszwica
9494 Domalska Dominika 2003 Naskręcki K. 07:50
22
LOTTO Bydgostia
9729 Madaj Zuzanna 2003 Bełka - Siemion A. 07:24
23
LOTTO Bydgostia
8581 Szopińska Wiktoria 2002 Nowakowski W. 07:32
24
LOTTO Bydgostia
9296 Szyperska Martyna 2003 Bełka - Siemion A. 07:34
25
LOTTO Bydgostia
9009 Semrau Kornelia 2002 Nowakowski W. 07:38
26
LOTTO Bydgostia
8543 Bentlejewska Agata 2002 Nowakowski W. 07:41
27
LOTTO Bydgostia
9297 Nalewajk Maria 2002 Nowakowski W. 07:42
28
LOTTO Bydgostia
10008 Sobecka Nicole 2002 Nowakowski W. 07:44
29
LOTTO Bydgostia
9730 Borzyszkowska Zofia 2002 Nowakowski W. 07:46
30
LOTTO Bydgostia
8545 Chojnicka Patrycja 2002 Nowakowski W. 07:49
31
LOTTO Bydgostia
9115 Sas Wiktoria 2003 Bełka - Siemion A. 07:53
32
MKS Dwójka Warszawa
9375 Prokosińska Weronika 2003 . 08:03
33
MKS Dwójka Warszawa
9399 Kozdrój Oliwia 2003 . 07:30
34
PTW Płock
10432 Filińska Julia 2002 . 7:32
35
UKS Ateny Wałcz
8322 Sulik Julia 2003 Błoch J. 7:30
36
UKS Milenium Wrocław
9424 Szewczyk Martyna 2003 Pierzyńska L. 7:40
37
UKS Milenium Wrocław
9423 Kamińska Karolina 2002 Pierzyńska L. 7:50
38
UKS Milenium Wrocław
10451 Wojakiewicz Matylda 2003 Pierzyńska L. 7:50
39
MOS Ełk
8796 Perczak Kalina 2003 . 07:50
40
WTW Włocławek
10072 Reclaf Joanna 2002 07:25
41
WTW Warszawa
8949 Ożarowska Urszula Maria 2002 . 7:46
42
WTW Warszawa
8927 Zawadzka Urszula 2003 . 7:25
43
WTW Warszawa
8926 Gnatowska Sonia 2002 . 7:23
2 1xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
10433 Śmigielska Zofia 2004 Abrahamczyk P. 08:10
2
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004 Abrahamczyk P. 08:10
3
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 Abrahamczyk P. 08:05
4
Posnania RBW Poznań
9919 Generowicz Zofia 2004 Abrahamczyk P. 08:10
5
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk P. 08:15
6
Posnania RBW Poznań
10341 Mańczak Olga 2005 Abrahamczyk P. 08:40
7
Posnania RBW Poznań
9508 Kozłowska Zofia 2005 Abrahamczyk P. 08:35
8
Polonia Poznań
9457 Kaczmarek Zuzanna 2004 . . . 7:30
9
Polonia Poznań
9458 Paluszak Marcelina 2004 . . . 8:30
10
Polonia Poznań
9966 Krupka Julia 2004 . . . 8:15
11
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 . . . 8:15
12
UKS 93 Kraków
10114 Szczęch Emilia 2005 . 7:35
13
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 . 07:57
14
AZS Szczecin
9843 Kusiowska Kinga 2005 . 07:36
15
10248 Dzięgała-Czerwińska Anna 2004 . 07:50
16
AZS UMK Toruń
10375 Hakobyan Julia 2004 Robaszkiewicz A. 7:29
17
AZS UMK Toruń
9532 Stałęga Kinga 2005 Robaszkiewicz A. 7:42
18
AZS UMK Toruń
9934 Malinowska Zofia 2005 Robaszkiewicz A. 8:10
19
AZS UMK Toruń
10411 Lipertowicz Weronika 2004 Robaszkiewicz A. 7:48
20
MKS Dwójka Warszawa
9374 Kurek Urszula 2004 . 08:15
21
UKS Milenium Wrocław
10077 Wójcik Amelia 2005 Gancarz E. 8:40
22
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005 Gancarz E. 8:40
23
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji Gancarz E. 8:40
24
UKS Szóstka
----- zawodnik bez licencji . 08:00
25
UKS Szóstka
10445 Szwonka Angelika 2004 . 07:45
26
UKS Szóstka
----- zawodnik bez licencji . 07:40
27
Wisła Grudziądz
10276 Zdrojewska Maja 2004 Zieliński Krzysztof K. Błoch J. 07:40
28
Zawisza Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji . 7:40
29
MOS Ełk
9490 Żukowska Maria 2004 . 07:30
30
AZS UW Warszawa
9925 Borys Julia 2004 Borys R. 07:48
31
WTW Warszawa
9325 Facon Julia 2004 . 7:24
32
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji . 7:50
33
WTW Warszawa
10254 Romaniuk Magdalena 2005 . 7:46
3 1xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
10015 Zachwieja Ignacy 2003 Hoffmann M. 6:26
2
Posnania RBW Poznań
8534 Ratajczak Maksymilian 2002 Hoffmann M. 6:26
3
Posnania RBW Poznań
8791 Januszewski Adam 2002 Hoffmann M. 6:26
4
Posnania RBW Poznań
8601 Zawada Tomasz 2003 Hoffmann M. 6:48
5
Posnania RBW Poznań
10081 Janka Jakub 2003 Hoffmann M. 6:48
6
Polonia Poznań
9519 Zwoliński Wojciech 2003 . . . 7:00
7
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji . 6:06
8
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji . 6:40
9
Tryton Poznań
9517 Gendera Kamil 2003 Filipek A. 06:30
10
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 Filipek A. 06:28
11
Tryton Poznań
9150 Wiciak Dominik 2002 Filipek A. 06:45
12
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 6:09
13
AZS Szczecin
8953 Nowakowski Jakub 2003 . 06:39
14
AZS Szczecin
9321 Usnarski Paweł 2003 . 06:45
15
AZS Szczecin
9324 Kłodziński Maciej 2003 . 06:43
16
AZS Szczecin
8957 Dorenda Aleks 2003 . 06:57
17
9619 Hahs Filip 2002 . 06:18
18
9848 Kowaliński Szymon 2003 07:10
19
9852 Skica Maksymilian 2003 06:40
20
9850 Krajewski Jakub 2003 06:29
21
9849 Pisarski Dominik 2003 06:35
22
9846 Bouwman Gert 2003 07:30
23
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8975 Kożan Jakub 2002 Basta P. 6:20
24
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8488 Lisek Tomasz 2003 Basta P. 6:50
25
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8710 Skonieczny Szymon 2003 Basta P. 6:45
26
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8593 Hawryluk Mateusz 2002 Basta P. 6:38
27
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji . 06:30
28
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji . 06:35
29
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji . 07:10
30
AZS UMK Toruń
9265 Zyblewski Dominik 2003 . . 6:27
31
AZS UMK Toruń
10237 Kruszkowski Kacper 2003 . . 6:45
32
BTW Bydgoszcz
9284 Jaroć Bartłomiej 2003 . . 06:40
33
BTW Bydgoszcz
8818 Twarowski Kacper 2003 . 06:55
34
BTW Bydgoszcz
10169 Sopoński Bartłomiej 2002 . 06:30
35
Drakkar Gdańsk
9062 Bujnowski Adam 2002 . 06:25
36
KW PEGAZ Wrocław
9371 Sulima Fabian 2003 . 6:50
37
KW PEGAZ Wrocław
9306 Wojtczak Mateusz 2003 . 6:50
38
KW PEGAZ Wrocław
9277 Kaźmierczak Kacper 2003 . 7:10
39
KW PEGAZ Wrocław
9249 Kępa Mateusz 2003 . 7:30
40
KW PEGAZ Wrocław
8691 Staszuk Michał 2002 Gancarz P. 6:40
41
KW PEGAZ Wrocław
8688 Kaźmierski Michał 2002 . 6:50
42
KW PEGAZ Wrocław
8424 Truszkowski Wiktor 2002 . 7:10
43
LOTTO Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002 Nowakowski W. 06:30
44
LOTTO Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002 Czubak T. 06:31
45
LOTTO Bydgostia
9134 Lewicki Tomasz 2003 Bełka - Siemion A. 06:32
46
LOTTO Bydgostia
9096 Sobecki Fryderyk 2003 Bełka - Siemion A. 06:32
47
LOTTO Bydgostia
10001 Sytek Mateusz 2002 Czubak T. 06:38
48
LOTTO Bydgostia
10006 Sobczak Daniel 2002 Czubak T. 06:40
49
LOTTO Bydgostia
9091 Kierzek Krystian 2003 Bełka - Siemion A. 06:45
50
LOTTO Bydgostia
9092 Klamrowski Szymon 2003 Bełka - Siemion A. 06:47
51
LOTTO Bydgostia
10010 Szczesik Aleksy 2002 Nowakowski W. 06:51
52
LOTTO Bydgostia
9131 Chojecki Jan 2003 Bełka - Siemion A. 06:54
53
MKS Dwójka Warszawa
10206 Gęborek Jakub 2002 . 06:36
54
MKS Dwójka Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002 . 06:34
55
PTW Płock
8725 Drużyński Roman Leon 2002 . 6:22
56
PTW Płock
8729 Pszczółkowski Jakub 2002 . 6:29
57
UKS Salwator Kraków
----- zawodnik bez licencji . 6:26
58
MOS Ełk
8795 Seroka Dawid 2003 . 06:29
59
MOS Ełk
9005 Chrościelewski Dawid 2003 . 06:35
60
WTW Włocławek
9367 Sieraczkiewicz Maciej 2003 7:32
61
WTW Warszawa
8966 Domański Konrad 2002 Jeżewski M. 6:16
4 1xMJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
9960 Jurkowski Igor 2005 Nieradka . 07:05
2
Posnania RBW Poznań
10018 Rodak Krzysztof 2005 Nieradka . 07:03
3
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005 Nieradka . 07:04
4
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Nieradka . Hoffmann M. 6:36
5
Posnania RBW Poznań
9408 Jackowiak Bartłomiej 2004 Nieradka . Hoffmann M. 6:50
6
Posnania RBW Poznań
9676 Borysewicz Jakub 2004 Nieradka . Hoffmann M. 7:10
7
Posnania RBW Poznań
10239 Mikołajczyk Jakub 2004 Nieradka . Hoffmann M. 6:50
8
Posnania RBW Poznań
9882 Kaczmarek Oliwier 2004 Nieradka . Hoffmann M. 6:50
9
Posnania RBW Poznań
9200 Jurgiel Jerzy 2004 Nieradka . Hoffmann M. 6:50
10
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005 . . . 6:30
11
Polonia Poznań
9973 Przybylski Oskar 2005 . . . 7:30
12
UKS 93 Kraków
10115 Hervet Tristan 2005 . 7:00
13
AZS Szczecin
9701 Mateńko Kacper 2004 . 07:20
14
AZS Szczecin
10097 Bagniak Piotr 2005 . 07:16
15
AZS Szczecin
9844 Kajtowski Mateusz 2005 . 07:24
16
10442 Nakonieczny Wiktor 2004 . 06:45
17
10382 Hruszowiec Szymon 2005 07:50
18
AZS UMK Toruń
9524 Kozłowski Mateusz 2004 . 6:48
19
AZS UMK Toruń
10405 Wachnicki Arkadiusz 2004 . 6:47
20
AZS UMK Toruń
9737 Tomczuk Krzysztof 2004 . 6:56
21
Drakkar Gdańsk
9298 Gałęza Daniel 2004 . 06:42
22
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004 . 06:46
23
KW PEGAZ Wrocław
10453 Męzia Bruno 2005 . 7:30
24
LOTTO Bydgostia
9904 Junkiert Patryk 2004 Bełka - Siemion A. 06:55
25
UKS Szóstka
----- zawodnik bez licencji . 06:48
26
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 . 6:42
5 1xKL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
KTW Kalisz
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001 07:51
2
6609 Halko Jaclyn 1986
3
MKS Dwójka Warszawa
9735 Wiśniewska Maja 2001 . 7:56
4
Posnania RBW Poznań
411 Deresz Weronika 1985 Abrahamczyk M. 7:10
5
AZS AWF Kraków
8702 Brzozowska Maria 2000 . 7:40
6
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999 Basta P. 7:45
7
LOTTO Bydgostia
7275 Pankratiew Klaudia 1999 Strychalski T. 07:15
8
UKS Ateny Wałcz
9045 Stasiak Małgorzata 2001 Błoch J. 7:50
9
UKS Milenium Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 . 7:24
10
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji . 07:10
6 1xML
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
6486 Suszka Michał 1998 Hoffmann M. 6:28
2
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji . 6:32
3
AZS Szczecin
7861 Piasecki Łukasz 2000 . 6:30
4
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000 . 6:29
5
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001 Basta P. 6:38
6
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji . 06:40
7
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji . 06:29
8
AZS UMK Toruń
3666 Krymski Radosław 1990 . 6:27
9
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999 . 6:44
10
BTW Bydgoszcz
9800 Chaliński Adam 2001 . 06:55
11
Gopło Kruszwica
3224 Mikołajczewski Artur 1990 Naskręcki K. 6:10
12
Gopło Kruszwica
2317 Kowalski Jerzy 1988 6:11
13
LOTTO Bydgostia
7306 Wachowicz Dawid 1996 Drażdżewski M. Bernatajtys D. 06:26
14
LOTTO Bydgostia
6760 Paczkowski Dariusz 1995 Drażdżewski M. Bernatajtys D. 06:32
15
LOTTO Bydgostia
6768 Krzewiński Radosław 1998 Drażdżewski M. Bernatajtys D. 06:37
16
LOTTO Bydgostia
7831 Zalewski Artur 2000 Drażdżewski M. Bernatajtys D. 06:40
17
LOTTO Bydgostia
7970 Frącz- Zakrzewski Dawid 2001 Nowakowski W. 06:35
18
LOTTO Bydgostia
7832 Siewaszewicz Adam 2000 Drażdżewski M. Bernatajtys D. 06:45
19
MKS Dwójka Warszawa
9795 Kreft Bartosz 2000 . 06:31
20
TWDW Warszawa
7451 Zawadzki Michał 1996 . 06:23
7 1xKA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001 Abrahamczyk M. 7:19
2
Posnania RBW Poznań
8800 Błażejak Gabriela 2001 Abrahamczyk M. 7:47
3
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001 Abrahamczyk M. 7:40
4
KTW Kalisz
7678 Aleksandrowicz Wiktoria 2001 07:30
5
KW 1904 Poznań
----- zawodnik bez licencji . 7:15
6
KW 1904 Poznań
7981 Wasilewska Martyna 2000 Rewers M. 7:15
7
AZS AWF Kraków
3209 Sajdak Maria 1991 . 6:55
8
AZS AWF Kraków
9083 Wolna Maria 1996 . 7:13
9
AZS AWF Kraków
7891 Sobieszek Monika 1995 . 7:00
10
AZS Szczecin
9794 Duda Katarzyna 2000 . 7:17
11
AZS AWF Warszawa
6632 Jagodzińska Weronika 1997 . 07:20
12
AZS AWF Warszawa
5727 Lemańczyk-Dobrzelak Krystyna 1995 . 06:50
13
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7542 Boruch Katarzyna 1998 Basta P. 6:56
14
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7231 Kaźmierczak Weronika 2000 Basta P. 7:21
15
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8029 Lesner Zuzanna 1999 Basta P. 7:20
16
AZS AWF Gorzów Wlkp.
6604 Zmelty Wioletta 1997 Basta P. 7:19
17
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7493 Rojek Aleksandra 2000 Basta P. 7:30
18
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7583 Michałkiewicz Olga 1994 Basta P. 6:55
19
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji . 06:55
20
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji . 07:40
21
AZS UMK Toruń
652 Malinowska Katarzyna Katarzyna 1997 . 7:16
22
AZS UMK Toruń
7887 Zielepuha Agata 1998 . 7:28
23
AZS UMK Toruń
6924 Ostrowska Klaudia 1998 . 7:32
24
AZS UMK Toruń
5928 Zillmann Katarzyna 1995 . 6:52
25
BTW Bydgoszcz
7179 Grzella Paulina 1999 . 7:08
26
BTW Bydgoszcz
7921 Streng Barbara 2000 . 07:12
27
Gopło Kruszwica
8384 Domalska Patrycja 2001 Naskręcki K. 07:30
28
LOTTO Bydgostia
4472 Wierzbowska Anna 1990 Kozłowski M. 06:45
29
LOTTO Bydgostia
5494 Chabel Monika 1992 Kozłowski M. 06:55
30
LOTTO Bydgostia
4391 Dittmann Joanna 1992 Kozłowski M. 06:50
31
LOTTO Bydgostia
6757 Gałek Izabela 1998 Strychalski T. 07:11
32
LOTTO Bydgostia
9033 Chrzanowska Paula 2000 Strychalski T. 07:18
33
PTW Płock
8199 Nowakowska Oliwia 2001 . 7:50
34
UKS Ateny Wałcz
8989 Żydowiec Paulina 2000 Błoch J. 7:20
35
UKS Ateny Wałcz
9048 Lefik Ewelina 2001 Błoch J. 7:25
36
UKS Ateny Wałcz
9078 Górecka Wiktoria 2001 Błoch J. 7:30
37
UKS Ateny Wałcz
9046 Majchrzyk Dominika 2001 Błoch J. 6:54
38
Wisła Grudziądz
6093 Wieliczko Marta Marta 1994 Urban Jakub J. 06:52
39
Wisła Grudziądz
8304 Sobocińska Jessika 2001 Zieliński Krzysztof K. Błoch J. 07:28
40
WTW Włocławek
8898 Muraska Oliwia 2001 7:10
8 1xMA
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Posnania RBW Poznań
3848 Chabel Wiktor 1985 Hoffmann M. 6:18
2
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji . 6:11
3
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji . 6:19
4
KW 1904 Poznań
3739 Wicenciak Adam 1989 5:57
5
Posnania RBW Poznań
7827 Frąckowiak Jakub 2000 Kurek M. 06:27
6
Posnania RBW Poznań
7312 Kasparek Krzysztof 2000 Kurek M. 06:19
7
Posnania RBW Poznań
8420 Pietrasiak Rafał 2000 Kurek M. 06:10
8
Posnania RBW Poznań
7854 Józefowicz Damian 2000 Kurek M. 06:10
9
Posnania RBW Poznań
8026 Januszewski Mikołaj 2000 Kurek M. 06:10
10
Posnania RBW Poznań
8088 Kaczmarek Jerzy 2001 Kurek M. 06:10
11
Posnania RBW Poznań
8027 Glonek Dominik 2001 Kurek M. 06:10
12
Posnania RBW Poznań
8087 Kościuk Julian 2001 Kurek M. 06:17
13
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001 Kurek M. 06:20
14
Posnania RBW Poznań
7153 Jackowiak Emil 2000 Kurek M. 06:22
15
Posnania RBW Poznań
7333 Szwarc Wojciech 1999 Kurek M. 06:26
16
Posnania RBW Poznań
7696 Kasztelan Łukasz 2001 Kurek M. 06:22
17
Posnania RBW Poznań
7638 Kliber Borys 2001 Kurek M. 06:24
18
AZS Szczecin
7386 Gągalski Sebastian 1999 . 6:30
19
AZS Szczecin
7388 Nogaj Radosław 1999 . 6:50
20
AZS Szczecin
5919 Posyłajka Łukasz 1996 . 6:07
21
AZS Szczecin
1049 Stocki Mateusz 1998 . 6:45
22
AZS AWF Warszawa
5833 Czaja Dominik 1995 . 06:04
23
AZS AWF Warszawa
5217 Węgrzycki-Szymczyk Natan 1995 . 05:50
24
AZS AWF Warszawa
4501 Zawojski Maciej 1992 . 06:30
25
AZS AWF Warszawa
5187 Pośnik Szymon 1993 . 06:04
26
AZS AWF Warszawa
5085 Woźniak Adam 1992 . 06:09
27
2839 Koziarewicz Aleksander 1987 06:15
28
10024 Bereźnicki Michał 1984 06:10
29
2246 Szymerowski Jakub 1991 06:36
30
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji . 06:24
31
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji . 06:09
32
AZS UMK Toruń
6918 Krause Karol 1998 . 6:11
33
AZS UMK Toruń
8288 Pawlak Mateusz 2001 . 6:24
34
AZS UMK Toruń
8274 Streich Oskar 2001 . 6:17
35
AZS UMK Toruń
5996 Ziętarski Mirosław 1993 . 5:55
36
BTW Bydgoszcz
6243 Jankowski Jakub 1996 . 06:12
37
BTW Bydgoszcz
5632 Modrzyński Bartosz 1996 . 06:00
38
KW PEGAZ Wrocław
7952 Zalega Bartłomiej 1999 Gancarz P. 6:30
39
LOTTO Bydgostia
6101 Biskup Mateusz 1994 Sycz R. 05:55
40
LOTTO Bydgostia
44 Burda Mikołaj 1982 Drażdżewski M. 05:54
41
LOTTO Bydgostia
7962 Madaj Maciej 1999 Drażdżewski M. Bernatajtys D. 06:14
42
LOTTO Bydgostia
7282 Dziewieczyński Piotr 1999 Drażdżewski M. Bernatajtys D. 06:14
43
LOTTO Bydgostia
8585 Paduch Paweł 1999 Drażdżewski M. Bernatajtys D. 06:27
44
PTW Płock
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998 . 6:05
45
PTW Płock
6859 Donarski Bartłomiej 1998 . 6:07
46
PTW Płock
9632 Kołodziejski Jakub 2001 . 6:28
47
PTW Płock
9629 Kaszanek Sebastian 2001 . 6:45
48
PTW Płock
8216 Skowyrski Igor 2001 . 6:30
49
Wisła Grudziądz
4991 Wilangowski Mateusz Mateusz 1991 Zieliński Krzysztof K. 05:57
50
Wisła Grudziądz
8305 Bartkowski Bartosz 2001 Zieliński Krzysztof K. 06:22
51
Zawisza Bydgoszcz
8237 Malinowski Igor 2001 Konecki P. 6:25
52
Zawisza Bydgoszcz
3496 Szpakowski Michał 1989 Konecki P. 5:45
53
Zawisza Bydgoszcz
7805 Cieslicki Jakub 2001 Konecki P. 6:30
54
Zawisza Bydgoszcz
1895 Juszczak Piotr 1988 Konecki P. 6:30
55
Zawisza Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Konecki P. 6:19
56
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji . 06:15
57
WTW Włocławek
8359 Źmudziński Łukasz 2001 7:25
58
WTW Warszawa
475 Brzeziński Marcin 1984 5:50
59
WTW Warszawa
8507 Płomiński Piotr 2001 Jeżewski M. 5:55
60
Towarzystwo Wisła dla Wioślarzy
----- zawodnik bez licencji 06:10
61
TWDW Warszawa
3622 Suchocki Łukasz 1995 . 06:17
62
TWDW Warszawa
10352 Szajewski Radosław 1995 . 06:10
9 1xKW
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
10452 Gierus Ilona 1985
2
10449 Mielnik Anna 1979 3:50
3
TWDW Warszawa
10446 Przedwojska Ewa 1976 04:15
10 1xMW
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
9940 Urbanowski Wojciech 1975 3:10
2
6203 Pestka Jerzy 1942 02:48
3
Polonia Poznań
7148 Otocki Bogusław 1944
4
MOS Ełk
101 Kosiorek Sebastian 1983 . 03:00
5
Masters
----- zawodnik bez licencji 03:05
6
10450 Mateńko Paweł 1976 3:05
7
Masters
----- zawodnik bez licencji . 03:14
8
TWDW Warszawa
9484 Gasparski Bartłomiej 1977 3:15
9
TWDW Warszawa
10443 Wasiukiewicz Aleksander 1975 3:25
10
TWDW Warszawa
10441 Ziganshin Rustam 1976 . 03:18
11
TWDW Warszawa
10435 Jazłocki Łukasz 1982 03:06
12
TWDW Warszawa
10434 Mundzik Mikołaj 1980 03:19
13
TWDW Warszawa
10436 Zieliński Maciej 1982 . 03:05
14
TWDW Warszawa
10440 Cousens Daniel 1971 . 03:16
15
Masters
----- zawodnik bez licencji 03:25
11 1xUNI
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
12 1xPR1 M
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Start Szczecin
10437 Skrzypiński Arkadiusz 1975 .
2
Start Szczecin
10439 Breczko Michał 1997 .
13 1xPR1 K
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Start Szczecin
8675 Stawiarz Magdalena 1984 . 11:50
14 1xPR2 M
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
LOTTO Bydgostia
10023 Welter Daniel 1986 Drażdżewski M. 08:40
2
Start Szczecin
8673 Szczepański Marek 1958 . 09:50
3
Start Szczecin
8682 Gadowski Michał 1990 . 07:30
15 1xPR2 K
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Start Szczecin
8683 Majka Jolanta 1978 . 08:40
16 1xPR3-PD M
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
Start Szczecin
10438 Strojny Łukasz 1984 .
2
LOTTO Bydgostia
8667 Bojarek Daniel 1991 Drażdżewski M. 07:12
3
Start Szczecin
9162 Błażejczyk Piotr 1985 . 07:15
17 1xPR3-PD K
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
LOTTO Bydgostia
9303 Maxelon Magdalena 2000 Drażdżewski M. 08:40
2
UKS Salwator Kraków
----- zawodnik bez licencji . 8:40
18 1xPR3-IV M
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
UKS Salwator Kraków
8656 Niesyczyński Robert 1993 6:38
2
UKS Salwator Kraków
----- zawodnik bez licencji . 6:48
19 1xPR3-IV K
# Barwy Zawodnicy Trenerzy Deklarowany czas
1
UKS Salwator Kraków
8685 Kapłon Patrycja 1998 8:18
2
UKS Salwator Kraków
----- zawodnik bez licencji . 8:48
3
Start Szczecin
8674 Borkowska Karolina 1993 . 12:00