Mistrzostwa Województwa Wlkp. / Puchar Polski na Ergometrze Wioślarskim
2019-11-23 | 2019-11-23
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 1xKL/KBL Puchar
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
2
Posnania RBW Poznań
7549 Zandecka Natalia 2001 Abrahamczyk M.
3
Posnania RBW Poznań
8756 Śmigielska Hanna 2003 Abrahamczyk P.
4
Posnania RBW Poznań
9223 Woźniak Agata 2004 Abrahamczyk P.
5
UKS Milenium Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 .
2 1xKA/KB Puchar
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001 Abrahamczyk M.
2
Posnania RBW Poznań
5142 Zawada Karolina 1995 Abrahamczyk M.
3
Posnania RBW Poznań
6866 Madalińska Jolanta 1998 Abrahamczyk M.
4
KTW Kalisz
9042 Janiak Ewelina 2001
5
----- zawodnik bez licencji Rewers M.
6
Posnania RBW Poznań
8800 Błażejak Gabriela 2001 Abrahamczyk M.
7
Posnania RBW Poznań
7747 Delimat Cyntia 2001 Abrahamczyk M.
8
Posnania RBW Poznań
9351 Szmaj Aleksandra 2002 Abrahamczyk M.
9
KW 1904 Poznań
7981 Wasilewska Martyna 2000 Kalet S.
3 1xML/MBL Puchar
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
9963 Matyszczak Krzysztof 1994
2
KTW Kalisz
8711 Kuliński Szymon 1999 .
3
KTW Kalisz
6813 Kukuła Bartłomiej 1998 .
4
Zawisza Bydgoszcz
6510 Kraska Mateusz 1997 Konecki P.
5
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 Filipek A.
4 1xMA/MB Puchar
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
2839 Koziarewicz Aleksander 1987 .
2
PTW Płock
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998
3
Zawisza Bydgoszcz
1895 Juszczak Piotr 1988 Konecki P.
4
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji .
5
KW 1904 Poznań
3739 Wicenciak Adam 1989 Rewers M.
5 1xDZ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
GTW Gedania Gdańsk
99003 Czapiewski Waldemar 1958 Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
99004 Szczepaniak Paweł 1970 Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
99005 Bednarek Gerard 1971 Abrahamczyk P.
4
UKS Milenium Wrocław
10301 Kaczmarczyk Amelia 2006 Gancarz E.
5
AZS AWF Warszawa
99012 Fuhrmann Ulrike 1963 Gancarz E.
6
TW Masters Posnania RBW
99013 Wendrowicz Bogusław 1943 Gancarz E.
7
----- zawodnik bez licencji .
8
----- zawodnik bez licencji .
9
TW Masters Posnania RBW
99015 Pribe Danuta 1939 .
10
KTW Kalisz
10038 Bajerska Joanna 2006 .
11
KTW Kalisz
10040 Bartczak Judyta 2006 .
12
KTW Kalisz
10036 Walczak Wiktoria 2006 .
13
KTW Kalisz
10090 Grabowska Katarzyna 2006 .
14
----- zawodnik bez licencji .
15
KTW Kalisz
10037 Wawrzyniak Aleksandra 2005 .
16
KTW Kalisz
10202 Grudziecka Natalia 2005 .
17
UKS Milenium Wrocław
99017 Dębska Marcelina 2006 .
18
UKS Milenium Wrocław
99018 Głód Barbara 2006 .
19
UKS Milenium Wrocław
99019 Żyła Julia 2006 .
20
GTW Gedania Gdańsk
99001 Gaca Adam 1953 Abrahamczyk P.
21
GTW Gedania Gdańsk
99002 Nizioł Krzysztof 1957 Abrahamczyk P.
22
Posnania RBW Poznań
10093 Starosta Aleskandra 2006 Abrahamczyk P.
23
Posnania RBW Poznań
10095 Gawrysiak Joanna 2006 Abrahamczyk P.
24
Posnania RBW Poznań
9508 Kozłowska Zofia 2005 Abrahamczyk P.
25
Posnania RBW Poznań
10342 Luty Karolina 2005 Abrahamczyk P.
26
Posnania RBW Poznań
10341 Mańczak Olga 2005 Abrahamczyk P.
27
AZS AWF Warszawa
99007 Lojszczyk Piotr 1973 . . .
28
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji . . .
29
Polonia Poznań
9968 Potyrała Amelia 2006 . . .
30
Tryton Poznań
9991 Krężel Zuzanna 2005 Filipek A.
31
KW 1904 Poznań
9964 Jakuszko Kinga 2005 Kalet S.
32
UKS Milenium Wrocław
9896 Morawska Oliwia 2005 Gancarz E.
33
UKS Milenium Wrocław
10303 Stach Hanna 2006 Gancarz E.
34
UKS Milenium Wrocław
10222 Osińska Wiktoria 2005 Gancarz E.
35
UKS Dwójka Kórnik
10308 Kucharska Anna 2006 Abrahamczyk P.
36
UKS Dwójka Kórnik
10309 Gąsiorowska Ewa 2006 Abrahamczyk P.
37
Posnania RBW Poznań
9503 Kaźmierowska Wiktoria 2005 Abrahamczyk P.
38
Posnania RBW Poznań
9774 Karaszewska Amelia 2005 Abrahamczyk P.
39
Posnania RBW Poznań
9775 Gierszewska Aleksandra 2005 Abrahamczyk P.
40
Posnania RBW Poznań
9776 Nowak Wiktoria 2005 Abrahamczyk P.
6 1xCH
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
99009 Adamczewski Andrzej 1949 .
2
AZS AWF Warszawa
99010 Dabrowski Jacek 1948 .
3
TW Masters Posnania RBW
99014 Pestka Jerzy 1942 .
4
UKS Milenium Wrocław
99016 Frontczak Julia 2006 .
5
KTW Kalisz
9822 Bielak Mateusz 2005 .
6
KTW Kalisz
10047 Kliber Bartosz 2005 .
7
KTW Kalisz
10046 Binek Filip 2005 .
8
KTW Kalisz
10045 Kobyłka Cezary 2006 .
9
KTW Kalisz
10380 Chrzanowski Aleksander 2005 .
10
KTW Kalisz
10381 Binek Cezary 2007 .
11
KTW Kalisz
10379 Wódka Kacper 2007 .
12
Posnania RBW Poznań
10378 Lamperski Kamil 2005 Nieradka .
13
Posnania RBW Poznań
10018 Rodak Krzysztof 2005 Nieradka .
14
Posnania RBW Poznań
9960 Jurkowski Igor 2005 Nieradka .
15
Posnania RBW Poznań
9881 Jażemski Jakub 2005 Nieradka .
16
Posnania RBW Poznań
10016 Lewandowski Wojciech 2005 Nieradka .
17
Posnania RBW Poznań
10285 Nowak Nikodem 2005 Nieradka .
18
Posnania RBW Poznań
9515 Wojciechowski Dominik 2005 Nieradka .
19
Posnania RBW Poznań
10304 Jarocki Wiktor 2006 Nieradka .
20
Posnania RBW Poznań
10298 Baranowski Piotr 2005 Nieradka .
21
Posnania RBW Poznań
10017 Narożny Aleks 2006 Nieradka .
22
Polonia Poznań
9500 Dudek Maksym 2005 . . .
23
Polonia Poznań
9154 Śliwa Sergiusz 2005 . . .
24
Polonia Poznań
9973 Przybylski Oskar 2005 . . .
25
Polonia Poznań
10216 Szubert Grzegorz 2006 . . .
26
AZS AWF Warszawa
99008 Antonik Robert 1968 . . .
27
Tryton Poznań
9151 Wiśniewski Marek 2005 Filipek A.
28
Tryton Poznań
----- zawodnik bez licencji Filipek A.
29
KW 1904 Poznań
9984 Nowicki Kacper 2005 Kalet S.
30
KW 1904 Poznań
10085 Ciechacki Miłosz 2005 Kalet S.
31
KW PEGAZ Wrocław
10212 Syposz Dominik 2006 Gancarz P.
32
KW PEGAZ Wrocław
10213 Pawłowski Kacper 2005 Gancarz P.
7 1xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Warszawa
99006 Sawicki Tadeusz 1949 Abrahamczyk P.
2
10248 Dzięgała-Czerwińska Anna 2004 .
3
KTW Kalisz
8862 Adamczyk Martyna 2003
4
KTW Kalisz
9788 Eberchart Adriana 2004
5
KTW Kalisz
9792 Graczykowska Daria 2004
6
UKS Milenium Wrocław
99020 Frątczak Katarzyna 2006
7
Polonia Poznań
9465 Hełminska Laura 2004 . . .
8
Posnania RBW Poznań
9363 Nolberczak Daria 2004 Abrahamczyk P.
9
Posnania RBW Poznań
9505 Stefaniak Gabriela 2005 Abrahamczyk P.
10
Posnania RBW Poznań
9514 Zwierciadłowska Julia 2004 Abrahamczyk P.
11
Polonia Poznań
9966 Krupka Julia 2004 . . .
12
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004 . . .
13
Polonia Poznań
9457 Kaczmarek Zuzanna 2004 . . .
14
Polonia Poznań
9458 Paluszak Marcelina 2004 . . .
15
Polonia Poznań
9465 Hełminska Laura 2004 . . .
16
Tryton Poznań
9962 Aumiler Julia 2003 Filipek A.
17
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004 Kalet S.
18
KW 1904 Poznań
10268 Kozłowska Joanna 2004 Kalet S.
19
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Kalet S.
8 1xMJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW PEGAZ Wrocław
10299 Malinowski Igor 2004 Gancarz E.
2
10258 Rańda Michał 2004 .
3
Polonia Poznań
9972 Przybylski Jacek 2003 . .
4
----- zawodnik bez licencji .
5
KTW Kalisz
9645 Wawrzyniak Bartosz 2003 .
6
KTW Kalisz
9507 Senderacki Konrad 2004 .
7
KTW Kalisz
10043 Bora Damian 2004 .
8
KTW Kalisz
10044 Dobroch Tomasz 2004 .
9
KTW Kalisz
9197 Chlebio Dominik 2004 .
10
KTW Kalisz
10042 Matyjasz Kacper 2004 .
11
KTW Kalisz
10180 Kornacki Adam 2004 .
12
----- zawodnik bez licencji . . .
13
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji . . .
14
Polonia Poznań
10241 Dziaczyszyn Wojciech 2004 . . .
15
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji . . .
16
Tryton Poznań
9517 Gendera Kamil 2003 Filipek A.
17
Tryton Poznań
9471 Piana Igor 2004 Filipek A.
18
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M.
19
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M.
9 1xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
8712 Ludwiczak Weronika 2002
2
KTW Kalisz
9040 Raszewska Julia 2001
3
KTW Kalisz
7678 Aleksandrowicz Wiktoria 2001
4
UKS Milenium Wrocław
9424 Szewczyk Martyna 2003 Pierzyńska L.
5
UKS Milenium Wrocław
9247 Zdanowicz Paulina 2003 Pierzyńska L.
6
UKS Milenium Wrocław
9248 Skurak Kinga 2003 Pierzyńska L.
10 1xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
WTW Warszawa
8507 Płomiński Piotr 2001 Jeżewski M.
2
WTW Warszawa
8966 Domański Konrad 2002 Jeżewski M.
3
KTW Kalisz
10041 Janczak Wojciech 2002 .
4
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji . . .
5
KW PEGAZ Wrocław
8424 Truszkowski Wiktor 2002 .
11 1xKJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KTW Kalisz
8861 Pilarska Oliwia 2003
2
Tryton Poznań
8615 Kajdanek Sandra 2003 Filipek A.
3
Tryton Poznań
9144 Mrowińska Alicja 2003 Filipek A.
4
UKS Milenium Wrocław
----- zawodnik bez licencji Pierzyńska L.
12 1xMJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
9493 Nowak Jan 2002 . . .
2
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 Filipek A.
3
Tryton Poznań
9150 Wiciak Dominik 2002 Filipek A.
4
KW 1904 Poznań
8764 Lisek Tomasz 2002 Rewers M.
5
KW PEGAZ Wrocław
9306 Wojtczak Mateusz 2003 .
6
KW PEGAZ Wrocław
9249 Kępa Mateusz 2003 .
7
KW PEGAZ Wrocław
8761 Lejczak Szymon 2002 .
13 1xKL/KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
14 1xML/MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 Filipek A.
2
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001 Rewers M.
15 1xKA/KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
KW 1904 Poznań
7981 Wasilewska Martyna 2000 Kalet S.
16 1xMA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy