Centralne Kontrolne Regaty Jesienne
2019-10-26 | 2019-10-27
zgłoszenia zamknięte (brak możliwości zmian)

Obecnie jesteś niezalogowany.
Masz możliwość przejrzenia opublikowanej listy zgłoszeń.
Lista zgłoszeń jest zamknięta.


1 2-KJ/KJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9363 Nolberczak Daria 2004
8756 Śmigielska Hanna 2003
Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
9414 Hau Aleksandra 2004
9223 Woźniak Agata 2004
Abrahamczyk P.
3
Wisła Grudziądz
LOTTO Bydgostia
9425 Szachmytowska Olga 2003
9282 Bielaszewska Zuzanna 2003
Zieliński Krzysztof K. . Błoch J.
4
AZS Szczecin
9318 Nogaj Wiktoria 2003
9703 Smolińska Zuzanna 2003
.
5
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
.
6
AZS UMK Toruń
8284 Paszkowska Adrianna 2002
8892 Weiwer Julia 2002
. .
7
AZS UMK Toruń
10034 Gałka Dominika 2002
10122 Wilangowska Zuzanna 2002
. .
8
AZS UMK Toruń
9264 Konarska Julia 2003
9262 Rękas Dominika 2003
. .
9
LOTTO Bydgostia
9729 Madaj Zuzanna 2003
9296 Szyperska Martyna 2003
Bełka - Siemion A.
10
UKS Szóstka
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
.
11
UKS Szóstka
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
.
12
WTW Włocławek
9359 Klasińska Weronika 2004
9360 Klasińska Wiktoria 2004
.
2 1xKJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9351 Szmaj Aleksandra 2002 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
Posnania RBW Poznań
9350 Sobkowska Wiktoria 2002 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
3
KTW Kalisz
8712 Ludwiczak Weronika 2002
4
Tryton Poznań
8615 Kajdanek Sandra 2003 Filipek A.
5
Tryton Poznań
9962 Aumiler Julia 2003 Filipek A.
6
Tryton Poznań
9144 Mrowińska Alicja 2003 Filipek A.
7
KW 1904 Poznań
9117 Mermela Adrianna 2003 Kalet S.
8
CHTW Chełmża
8754 Stepczyńska Jagoda 2003 . Błoch J.
9
AZS Szczecin
9089 Kukier Julia 2003 . Błoch J.
10
UKS Ateny Wałcz
8322 Sulik Julia 2003 Błoch J.
11
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8707 Kowalak Sandra 2002 Basta P.
12
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8486 Jankowska Martyna 2002 Basta P.
13
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9411 Rega Gabriela 2003 Zastawa-Schodowska P.
14
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8970 Ciemna Weronika 2003 Zastawa-Schodowska P.
15
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji .
16
BKW Bydgoszcz
9385 Różańska Aleksandra 2003 .
17
BTW Bydgoszcz
9288 Szatkowska Emilia 2003 .
18
Drakkar Gdańsk
8503 Krzemińska Iga 2002 .
19
Drakkar Gdańsk
8498 Przybylska Aleksandra 2002 .
20
Drakkar Gdańsk
8777 Razik Dominika 2002 .
21
LOTTO Bydgostia
8543 Bentlejewska Agata 2002 Nowakowski W.
22
LOTTO Bydgostia
8581 Szopińska Wiktoria 2002 Nowakowski W.
23
LOTTO Bydgostia
8545 Chojnicka Patrycja 2002 Nowakowski W.
24
LOTTO Bydgostia
10008 Sobecka Nicole 2002 Nowakowski W.
25
LOTTO Bydgostia
9297 Nalewajk Maria 2002 Nowakowski W.
26
LOTTO Bydgostia
9707 Błaszczyk Monika 2002 Dziekoński R.
27
LOTTO Bydgostia
9115 Sas Wiktoria 2003 Bełka - Siemion A.
28
LOTTO Bydgostia
9136 Wojciechowska Martyna 2003 Bełka - Siemion A.
29
Posnania RBW Poznań
8922 Kalinowska Wiktoria 2002 .
30
MKS Dwójka Warszawa
9399 Kozdrój Oliwia 2003 .
31
UKS Milenium Wrocław
9424 Szewczyk Martyna 2003 Pierzyńska L.
32
WIR Iława
8999 Józefowicz Paulina 2003 .
33
Wisła Grudziądz
9333 Rutkowska Aleksandra 2003 Szarszewski P.
34
MOS Ełk
8796 Perczak Kalina 2003 .
35
MOS Ełk
9352 Pajewska Izabela 2003 .
36
MOS Ełk
9006 Krystochowicz Adrianna 2002 .
37
WTW Włocławek
10072 Reclaf Joanna 2002 .
38
WTW Warszawa
8949 Ożarowska Urszula Maria 2002 .
39
WTW Warszawa
8926 Gnatowska Sonia 2002 .
40
WTW Warszawa
8927 Zawadzka Urszula 2003 .
3 1xKJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS UMK Toruń
10375 Hakobyan Julia 2004 Robaszkiewicz A. .
2
Posnania RBW Poznań
9919 Generowicz Zofia 2004 Abrahamczyk P.
3
Posnania RBW Poznań
10312 Nosal Gabriela 2004 Abrahamczyk P.
4
Polonia Poznań
9457 Kaczmarek Zuzanna 2004
5
Polonia Poznań
9122 Kalinowska Emilia 2004
6
Polonia Poznań
9966 Krupka Julia 2004
7
Polonia Poznań
9458 Paluszak Marcelina 2004
8
KW 1904 Poznań
10269 Kubiak Tacjana 2004 Kalet S.
9
KW 1904 Poznań
10268 Kozłowska Joanna 2004 Kalet S.
10
Wisła Grudziądz
10276 Zdrojewska Maja 2004 Zieliński Krzysztof K. Błoch J.
11
UKS 93 Kraków
----- zawodnik bez licencji .
12
UKS 93 Kraków
9177 Migdał Zuzanna 2003 .
13
AZS Szczecin
10099 Serafin Karolina 2003 .
14
AZS Szczecin
9840 Taczek Maria 2004 .
15
10248 Dzięgała-Czerwińska Anna 2004 .
16
BKW Bydgoszcz
9694 Smyk Martyna 2004 .
17
BTW Bydgoszcz
9947 Gawrysiak Oliwia 2004 .
18
LOTTO Bydgostia
9094 Malicka Natasha 2004 Bełka - Siemion A.
19
MKS Dwójka Warszawa
9374 Kurek Urszula 2004 .
20
UKS Szóstka
----- zawodnik bez licencji .
21
UKS Szóstka
----- zawodnik bez licencji .
22
Zawisza Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji .
23
MOS Ełk
9909 Głuchowska Amelia 2004 .
24
MOS Ełk
9490 Żukowska Maria 2004 .
25
WTW Włocławek
9365 Gęsicka Julia 2004 .
26
AZS UW Warszawa
9925 Borys Julia 2004 Borys R.
27
WTW Warszawa
----- zawodnik bez licencji .
28
WTW Warszawa
9892 Kozłowska Milena 2004 .
29
WTW Warszawa
9325 Facon Julia 2004 .
4 2-MJ/MJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
10015 Zachwieja Ignacy 2003
8811 Pankowski Dawid 2003
Hoffmann M.
2
Posnania RBW Poznań
8534 Ratajczak Maksymilian 2002
8791 Januszewski Adam 2002
Hoffmann M.
3
Posnania RBW Poznań
9676 Borysewicz Jakub 2004
10239 Mikołajczyk Jakub 2004
Hoffmann M.
4
Posnania RBW Poznań
9200 Jurgiel Jerzy 2004
10081 Janka Jakub 2003
Hoffmann M.
5
KTW Kalisz
10043 Bora Damian 2004
9507 Senderacki Konrad 2004
.
6
UKS 93 Kraków
9616 Jakóbik Kacper 2004
9174 Rusek Wiktor 2004
.
7
AZS Szczecin
9324 Kłodziński Maciej 2003
8957 Dorenda Aleks 2003
.
8
AZS UMK Toruń
AZS Szczecin
9265 Zyblewski Dominik 2003
8953 Nowakowski Jakub 2003
. .
9
AZS Szczecin
9862 Konwinski Jakub 2003
8955 Głogowski Przemysław 2003
.
10
9852 Skica Maksymilian 2003
9848 Kowaliński Szymon 2003
.
11
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
.
12
AZS UMK Toruń
9523 Bajeński Cezary 2004
9529 Kardas Maksymilian 2004
Robaszkiewicz A. .
13
AZS UMK Toruń
9535 Dylewski Konrad 2004
9740 Malinowski Stanisław 2004
Robaszkiewicz A. .
14
AZS UMK Toruń
10121 Polański Kacper 2002
10120 Chełkowski Marcel 2002
. .
15
AZS UMK Toruń
9259 Groszewski Michał 2003
9250 Wróblewski Mikołaj 2003
. .
16
BTW Bydgoszcz
8818 Twarowski Kacper 2003
9284 Jaroć Bartłomiej 2003
. .
17
BTW Bydgoszcz
8817 Twarowski Kamil 2002
10169 Sopoński Bartłomiej 2002
.
18
BTW Bydgoszcz
10163 Grugel Kacper 2002
8783 Mazurczak Michał 2002
.
19
LOTTO Bydgostia
9134 Lewicki Tomasz 2003
9096 Sobecki Fryderyk 2003
Bełka - Siemion A.
20
LOTTO Bydgostia
9092 Klamrowski Szymon 2003
9131 Chojecki Jan 2003
Bełka - Siemion A.
21
LOTTO Bydgostia
8556 Michalski Kacper 2002
8550 Jabłoński Grzegorz 2002
Czubak T.
22
LOTTO Bydgostia
10006 Sobczak Daniel 2002
10001 Sytek Mateusz 2002
Czubak T.
23
LOTTO Bydgostia
10007 Herzog Adam 2002
8557 Michalski Mateusz 2002
Czubak T.
24
PTW Płock
8725 Drużyński Roman Leon 2002
8729 Pszczółkowski Jakub 2002
.
25
PTW Płock
9239 Budziński Karol 2003
10118 Wróblewski Damian 2003
.
26
WIR Iława
9311 Sagan Kacper 2003
9002 Przybyszewski Aleksander 2003
.
27
WIR Iława
8509 Kapciński Maciej 2002
8518 Fiałkowski Nikodem 2002
.
28
Wisła Grudziądz
8847 Wieczorek Michał 2002
8850 Wódkowski Mateusz 2002
Zieliński Krzysztof K.
29
Zawisza Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
10137 Suproniak Filip 2004
.
30
WTW Warszawa
9431 Śladewski Stanisław 2004
9470 Pyczot Mateusz 2004
Brodziak D.
5 1xMJ
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9826 Gierka Rafał 2003 Hoffmann M.
2
Posnania RBW Poznań
8601 Zawada Tomasz 2003 Hoffmann M.
3
Polonia Poznań
----- zawodnik bez licencji
4
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji .
5
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji .
6
Tryton Poznań
8452 Szczepiński Mateusz 2002 Filipek A.
7
Tryton Poznań
9150 Wiciak Dominik 2002 Filipek A.
8
KW 1904 Poznań
8764 Lisek Tomasz 2002 Rewers M.
9
KW 1904 Poznań
8816 Woźniak Jakub 2003 Rewers M.
10
UKS 93 Kraków
----- zawodnik bez licencji .
11
9619 Hahs Filip 2002 .
12
9849 Pisarski Dominik 2003 .
13
9850 Krajewski Jakub 2003 .
14
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8593 Hawryluk Mateusz 2002 Basta P.
15
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8975 Kożan Jakub 2002 Basta P.
16
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8710 Skonieczny Szymon 2003 Basta P.
17
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8488 Lisek Tomasz 2003 Basta P.
18
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji .
19
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji .
20
AZS UMK Toruń
10237 Kruszkowski Kacper 2003 . .
21
BTW Bydgoszcz
10164 Jasiulewicz Miłosz 2002 .
22
Drakkar Gdańsk
8497 Kulka Mikołaj 2003 .
23
Drakkar Gdańsk
9062 Bujnowski Adam 2002 .
24
Drakkar Gdańsk
8500 Ogrzewalski Jan 2002 .
25
KW PEGAZ Wrocław
9306 Wojtczak Mateusz 2003 .
26
LOTTO Bydgostia
8564 Szewczyk Kajetan 2002 Nowakowski W.
27
LOTTO Bydgostia
10010 Szczesik Aleksy 2002 Nowakowski W.
28
LOTTO Bydgostia
9091 Kierzek Krystian 2003 Bełka - Siemion A.
29
LOTTO Bydgostia
8565 Szostak Daniel 2002 Czubak T.
30
LOTTO Bydgostia
8542 Ałaszewski Bartosz 2002 Czubak T.
31
LOTTO Bydgostia
10002 Witkowski Michał 2002 Czubak T.
32
LOTTO Bydgostia
10000 Steller Filip 2002 Czubak T.
33
MKS Dwójka Warszawa
9377 Szulc Piotr 2002 .
34
MKS Dwójka Warszawa
10206 Gęborek Jakub 2002 .
35
MKS Dwójka Warszawa
8935 Skarżyński Gustaw 2002 .
36
MKS Dwójka Warszawa
----- zawodnik bez licencji .
37
PTW Płock
9240 Brudzyński Piotr 2003 .
38
WIR Iława
8996 Grabiński Maksymilian 2002 .
39
Wisła Grudziądz
8849 Predel Jakub 2002 Zieliński Krzysztof K.
40
Wisła Grudziądz
8851 Nowak Damian 2002 Zieliński Krzysztof K.
41
Wisła Grudziądz
9343 Malinowski Kamil 2003 Szarszewski P.
42
Zawisza Bydgoszcz
9814 Matelski Jacek 2003 .
43
MOS Ełk
8795 Seroka Dawid 2003 .
44
MOS Ełk
9327 Synowiec Michał 2003 .
45
MOS Ełk
9005 Chrościelewski Dawid 2003 .
46
WTW Włocławek
9448 Sieraczkiewicz Adam 2002 .
47
WTW Włocławek
9367 Sieraczkiewicz Maciej 2003 .
48
WTW Włocławek
8986 Sadokierski Patryk 2003 .
49
WTW Warszawa
8966 Domański Konrad 2002 Jeżewski M.
6 1xMJM
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
9504 Suszka Jacek 2004 Hoffmann M.
2
Posnania RBW Poznań
9408 Jackowiak Bartłomiej 2004 Hoffmann M.
3
Posnania RBW Poznań
9509 Czekanowicz Igor 2004 Hoffmann M.
4
Posnania RBW Poznań
9882 Kaczmarek Oliwier 2004 Hoffmann M.
5
Posnania RBW Poznań
9511 Pranke Michał 2004 Hoffmann M.
6
Polonia Poznań
9519 Zwoliński Wojciech 2003
7
Tryton Poznań
9471 Piana Igor 2004 Filipek A.
8
KW 1904 Poznań
8815 Kmiecik Radosław 2003 Rewers M.
9
AZS Szczecin
9319 Pyzio Dawid 2003 .
10
AZS Szczecin
9320 Brasławski Sergiusz 2004 .
11
AZS Szczecin
9321 Usnarski Paweł 2003 .
12
AZS Szczecin
9701 Mateńko Kacper 2004 .
13
10258 Rańda Michał 2004 .
14
10210 Gryńczyk Oskar 2004
15
AZS AWF Gorzów Wlkp.
9403 Niezborała Paweł 2004 Zastawa-Schodowska P.
16
AZS UMK Toruń
9524 Kozłowski Mateusz 2004 Robaszkiewicz A. .
17
BTW Bydgoszcz
9286 Marciniak Dominik 2004 .
18
BTW Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji .
19
Drakkar Gdańsk
9298 Gałęza Daniel 2004 .
20
Drakkar Gdańsk
9191 Stankiewicz Szymon 2004 .
21
UKS Bekawianka
----- zawodnik bez licencji .
22
WIR Iława
9316 Józefowicz Wiktor 2004 .
23
WIR Iława
9003 Jeżyński Mateusz 2004 .
24
Wisła Grudziądz
9427 Kałużny Tymon 2004 Szarszewski P.
25
Zawisza Bydgoszcz
9679 Mickiewicz Kacper 2004 .
26
MOS Ełk
9953 Zyskowski Szymon 2004 .
27
MOS Ełk
9308 Bagiński Jacek 2004 .
28
WTW Włocławek
9361 Śliwiński Piotr Jakub 2004 .
7 1xKJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
8 2-MJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
9 1xMJL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
10 2-KA/KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
5142 Zawada Karolina 1995
7747 Delimat Cyntia 2001
Abrahamczyk M.
2
UKS Ateny Wałcz
9048 Lefik Ewelina 2001
8989 Żydowiec Paulina 2000
Błoch J.
3
UKS Ateny Wałcz
9046 Majchrzyk Dominika 2001
9078 Górecka Wiktoria 2001
Błoch J.
4
AZS AWF Kraków
8132 Kowalska Wiktoria 2001
7624 Pająk Sandra 2001
.
5
AZS Szczecin
7848 Kula Wiktoria 2001
8794 Prusik Kinga 2000
. .
6
BKW Bydgoszcz
BTW Bydgoszcz
7906 Baranowska Dominika 2001
8911 Jekel Inga 2001
.
7
LOTTO Bydgostia
9549 Szczerba Zuzanna 2001
9031 Kania Oliwia 2000
Strychalski T. Dziekoński R.
8
PTW Płock
8199 Nowakowska Oliwia 2001
8802 Kołodziejska Aleksandra 2000
.
11 1xKA/KB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
8800 Błażejak Gabriela 2001 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
KTW Kalisz
7678 Aleksandrowicz Wiktoria 2001
3
KTW Kalisz
9042 Janiak Ewelina 2001
4
KW 1904 Poznań
7981 Wasilewska Martyna 2000 Kalet S.
5
Wisła Grudziądz
8304 Sobocińska Jessika 2001 Zieliński Krzysztof K. Błoch J.
6
AZS AWF Kraków
9083 Wolna Maria 1996 .
7
AZS Szczecin
9794 Duda Katarzyna 2000 .
8
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8753 Szuber Julia 2000 Basta P.
9
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7542 Boruch Katarzyna 1998 Basta P.
10
AZS AWF Gorzów Wlkp.
6604 Zmelty Wioletta 1997 Basta P.
11
AZS AWF Gorzów Wlkp.
8029 Lesner Zuzanna 1999 Basta P.
12
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7493 Rojek Aleksandra 2000 Basta P.
13
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7231 Kaźmierczak Weronika 2000 Basta P.
14
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji .
15
AZS UMK Toruń
652 Malinowska Katarzyna Katarzyna 1997 .
16
AZS UMK Toruń
7887 Zielepuha Agata 1998 .
17
BTW Bydgoszcz
7179 Grzella Paulina 1999 .
18
BTW Bydgoszcz
7921 Streng Barbara 2000 .
19
LOTTO Bydgostia
9033 Chrzanowska Paula 2000 Strychalski T.
20
LOTTO Bydgostia
8478 Strybel Małgorzata 2000 Strychalski T.
21
Posnania RBW Poznań
9079 Jęchorek Barbara 2001 Abrahamczyk M.
22
WTW Włocławek
8898 Muraska Oliwia 2001 .
23
WTW Warszawa
8249 Partyga Michalina 1999 .
12 2-MA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
.
2
AZS UMK Toruń
Posnania RBW Poznań
8274 Streich Oskar 2001
8088 Kaczmarek Jerzy 2001
. Kurek M.
3
Posnania RBW Poznań
8026 Januszewski Mikołaj 2000
8027 Glonek Dominik 2001
Kurek M.
4
Posnania RBW Poznań
8087 Kościuk Julian 2001
7827 Frąckowiak Jakub 2000
Kurek M.
5
Posnania RBW Poznań
6834 Nawrocki Mateusz Posnania 1999
7638 Kliber Borys 2001
Kurek M.
6
Posnania RBW Poznań
7854 Józefowicz Damian 2000
8420 Pietrasiak Rafał 2000
Kurek M.
7
AZS Szczecin
7388 Nogaj Radosław 1999
7386 Gągalski Sebastian 1999
.
8
AZS AWF Warszawa
Zawisza Bydgoszcz
5085 Woźniak Adam 1992
1895 Juszczak Piotr 1988
. Konecki P.
9
AZS AWF Warszawa
4838 Franke Konrad 1992
6357 Mrozek Michał 1996
.
10
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji
----- zawodnik bez licencji
.
11
BTW Bydgoszcz
AZS UMK Toruń
6243 Jankowski Jakub 1996
6092 Leszczyński Bartosz Bartosz 1996
.
12
AZS UMK Toruń
PTW Płock
5975 Leszczyński Filip Filip 1996
7374 Aleksandrowicz Jakub 1998
.
13
AZS UMK Toruń
8266 Pawlikowski Szymon 2001
6918 Krause Karol 1998
.
14
LOTTO Bydgostia
8109 Rak Patryk 2001
7282 Dziewieczyński Piotr 1999
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
15
LOTTO Bydgostia
9574 Wionczek Szymon 2001
----- zawodnik bez licencji
Drażdżewski M. Bernatajtys D.
16
PTW Płock
5562 Krajewski Łukasz 1995
----- zawodnik bez licencji
.
17
PTW Płock
8216 Skowyrski Igor 2001
9632 Kołodziejski Jakub 2001
.
18
PTW Płock
6859 Donarski Bartłomiej 1998
7751 Krusiewicz Kamil 2000
.
19
PTW Płock
8210 Łęgowik Mateusz 2001
9629 Kaszanek Sebastian 2001
.
20
Zawisza Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji
6510 Kraska Mateusz 1997
Konecki P.
21
Zawisza Bydgoszcz
7805 Cieslicki Jakub 2001
8237 Malinowski Igor 2001
Konecki P.
13 1xMA/MB
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji .
2
KW 1904 Poznań
3739 Wicenciak Adam 1989 Rewers M.
3
Posnania RBW Poznań
8299 Wojtalak Patryk 2001 Kurek M.
4
Posnania RBW Poznań
7312 Kasparek Krzysztof 2000 Kurek M.
5
Posnania RBW Poznań
7198 Szymendera Patryk 2001 Kurek M.
6
Posnania RBW Poznań
8075 Przeździecki Aleksander 2001 Kurek M.
7
AZS AWF Kraków
9688 Radomiński-Lasek Antoni 2001 .
8
AZS Szczecin
3416 Staszak Rafał 1997 .
9
AZS Szczecin
5913 Sobanda Michał 1996 .
10
AZS Szczecin
1049 Stocki Mateusz 1998
11
AZS Szczecin
7860 Kasprzyk Maciej 2001 .
12
2246 Szymerowski Jakub 1991 .
13
2839 Koziarewicz Aleksander 1987 .
14
AZS UMK Toruń
9345 Ziętarski Mateusz 2000 .
15
AZS UMK Toruń
8288 Pawlak Mateusz 2001 .
16
LOTTO Bydgostia
7962 Madaj Maciej 1999 .
17
LOTTO Bydgostia
8585 Paduch Paweł 1999 .
18
MKS Dwójka Warszawa
8744 Pobudkiewicz Szymon 2001 .
19
PTW Płock
7761 Domeradzki Jan 2000 .
20
WIR Iława
7489 Pietrewicz Bartosz 1999 .
21
Wisła Grudziądz
8305 Bartkowski Bartosz 2001 Zieliński Krzysztof K.
22
Wisła Grudziądz
9353 Wieczorek Mikołaj 2001 Zieliński Krzysztof K.
23
Zawisza Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Konecki P.
24
AZS AWF Kraków
----- zawodnik bez licencji .
25
Posnania RBW Poznań
7312 Kasparek Krzysztof 2000
26
WTW Włocławek
8359 Źmudziński Łukasz 2001 .
27
TWDW Warszawa
10352 Szajewski Radosław 1995
28
WTW Warszawa
8507 Płomiński Piotr 2001 Jeżewski M.
29
WTW Warszawa
8722 Rychlewski Robert 2000 Jeżewski M.
14 1xKL/KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
7549 Zandecka Natalia 2001 Abrahamczyk M. Abrahamczyk P.
2
AZS AWF Poznań
8528 Wójcik Julianna 2000 . Błoch J.
3
KTW Kalisz
7944 Andrzejewska Aleksandra 2001
4
KW 1904 Poznań
5898 Świętek Magdalena 1996 Rewers M.
5
UKS Ateny Wałcz
9045 Stasiak Małgorzata 2001 Błoch J.
6
AZS AWF Kraków
8702 Brzozowska Maria 2000 .
7
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7075 Koroś Hanna 1999 Basta P.
8
LOTTO Bydgostia
----- zawodnik bez licencji Strychalski T. Dziekoński R.
9
LOTTO Bydgostia
9550 Wasela Paulina 2001 Strychalski T. Dziekoński R.
10
LOTTO Bydgostia
7275 Pankratiew Klaudia 1999 Strychalski T.
11
MKS Dwójka Warszawa
9735 Wiśniewska Maja 2001 .
12
UKS Milenium Wrocław
7959 Jasińska Zuzanna 2000 .
13
Zawisza Bydgoszcz
----- zawodnik bez licencji Konecki P.
14
AZS AWF Kraków
4878 Wydrych Paula 1994 .
15 2-ML/MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
16 1xML/MBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy
1
Posnania RBW Poznań
6486 Suszka Michał 1998 Hoffmann M.
2
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji .
3
AZS AWF Poznań
----- zawodnik bez licencji .
4
Tryton Poznań
7680 Wróblewski Filip 2000 Filipek A.
5
KW 1904 Poznań
8453 Bartłomiejczak Kacper 2001 Rewers M.
6
AZS AWF Warszawa
10373 Sawicki Łukasz 1986 Borys R.
7
AZS Szczecin
7498 Byczek Jakub 2000 .
8
AZS AWF Gorzów Wlkp.
7985 Bubień Tymoteusz 2001 Basta P.
9
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji .
10
AZS AWFiS Gdańsk
----- zawodnik bez licencji .
11
AZS UMK Toruń
7332 Januszewski Michał 1999 .
12
BTW Bydgoszcz
9800 Chaliński Adam 2001 .
13
LOTTO Bydgostia
9657 Frontczak Mikołaj 2001 Bernatajtys D.
14
LOTTO Bydgostia
8111 Wiśniewski Wojciech 2001 Bernatajtys D.
15
LOTTO Bydgostia
6760 Paczkowski Dariusz 1995 .
16
LOTTO Bydgostia
7306 Wachowicz Dawid 1996 .
17
LOTTO Bydgostia
6768 Krzewiński Radosław 1998 .
18
LOTTO Bydgostia
7292 Płotka Jarosław 1999 .
19
LOTTO Bydgostia
7832 Siewaszewicz Adam 2000 .
20
PTW Płock
8213 Opasiński Jakub 2001 .
17 2-KL/KBL
# Barwy Zawodnicy Trenerzy